Uśmiechnięty! Mieszkańcy hrabstwa Dane mogą pozbywać się masek od 2 czerwca | wiadomości lokalne

Andy Appleman, 67 lat, mieszkaniec Madison i dyrektor generalny Fluono Center na W-Madison University, który twierdzi, że jest w pełni zaszczepiony, żałuje, że urzędnicy Hrabstwa Dane nie przyjęli takiego podejścia.

Powiedział: „Jeśli zamierzają wydać mandat, zrób to od razu. Nie czekaj przez pewien czas. To znaczy, po prostu mówisz:„ Tak, zamierzamy podnieść mandatu, ale nie będziemy tego robić przez kolejne dwa tygodnie. „Jaka jest różnica między teraz a dwoma tygodniami? Stań i podnieś to, a pozwolisz ludziom wrócić do normalnego życia”.

Chociaż dni obecnego zamówienia są ponumerowane, a CDC zatwierdza pełne szczepienie bez maski, rzeczniczka zdrowia publicznego Morgan Fink powiedziała, że ​​lokalne zamówienie będzie realizowane do dnia wygaśnięcia.

Wskaźniki szczepień są wysokie

Hrabstwo Dane jest jednym z liderów w zakresie wskaźników szczepień w całym kraju, 62,9% osób otrzymało co najmniej jedną dawkę szczepionki dwudawkowej, a 53,5% osób otrzymało pełne szczepienie. Zdrowie publiczne przewiduje, że 75% mieszkańców hrabstwa Dane, którzy kwalifikują się do szczepienia, zostanie zaszczepionych do czasu wygaśnięcia aktualnego wniosku.

„Po prostu coraz mniej wirusów COVID krąży w naszych społecznościach dzięki niesamowitej skuteczności szczepionek COVID” – powiedziała dyrektor ds. Zdrowia publicznego Janelle Heinrich podczas wtorkowej konferencji prasowej, aby ogłosić zmiany.

READ  Pozew złożony przeciwko Kaiser Permanente po tym, jak matka trójki dzieci, Nerissa Regnier, odmówiła śmierci szczepionki COVID-19 z powodu wirusa, mówi adwokat

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top