Volkswagen zaprezentuje w marcu w pełni elektryczny kombi

Prezes Volkswagena, Herbert Diess, ujawnił na Twitterze, że firma w końcu zaprezentuje w marcu długo oczekiwany ID.Buzz, całkowicie elektryczną wersję popularnego samochodu typu 2 „Kombi”.

Des napisał na Twitterze: „Legenda powraca 22.03.09!” Z krótkim filmem z dowodu osobistego. Diagram Buzza, przedstawiający linie inspirowane stylem retro, które były znakiem rozpoznawczym tożsamości. Buzz od firmy Po raz pierwszy ujawnił wersję koncepcyjną w 2017 roku.

Projekt tożsamości. Buzz nawiązuje do legendarnego Volkswagena Type 2, który został po raz pierwszy wprowadzony na rynek w 1949 roku. Jednak pojazd jest zbudowany z wykorzystaniem najnowszych technologii w całkowicie nowej elektrycznej architekturze Volkswagen MEB, która stanowi podstawę obu Gniazdo ID.3 i ID.4 SUV.

Volkswagen początkowo planował nabycie tożsamości. W tym roku trwa szum, ale od tego czasu został przesunięty do 2023 roku.

Czytaj więcej:
* Zastąpienie Volkswagena Tourana ciężarówką elektryczną
* Standardowa produkcja dla VW Transporter
* Volkswagen wprowadza w pełni elektrycznego SUV-a ID.4
* Volkswagen potwierdza zwrot Microbusa

Firma najwyraźniej planuje wprowadzić ciężarówkę w USA i Europie w dwóch wersjach pasażerskich – zaawansowanej wersji z napędem na wszystkie koła o mocy 275 kW z jednym silnikiem na każdej osi i akumulatorem o pojemności 111 kWh, który zapewni zasięg ponad 600 km, oraz tańsza wersja z napędem na tylne koła z akumulatorem 83 kWh.

Tweet Deissa pokazał diagram tożsamości.  brzęczeć.

dostarczony

Tweet Deissa pokazał diagram tożsamości. brzęczeć.

Europa otrzyma również okrojoną komercyjną wersję ciężarówki z napędem na tylne koła, podczas gdy wersje z napędem ludzkim zastąpią czcigodnego Tourana w ofercie niemieckiej firmy.

Komercyjna wersja tożsamości. Buzz został zauważony do testów w Niemczech w połowie zeszłego roku, prezentując znacznie bardziej tradycyjny wygląd, ale bliższe przyjrzenie się zarejestrowanemu materiałowi szpiegowskiemu wykazało, że testowy muł był mocno zakamuflowany fałszywymi panelami nadwozia, co sugeruje dużą część vintage- inspirowany wygląd. Można go wprowadzić do produkcji.

Dochodzenie osobiste.  Koncepcja Buzza została ujawniona w 2017 roku, a rozpoczęcie produkcji zaplanowano na 2022 rok.

dostarczony

Dochodzenie osobiste. Koncepcja Buzza została ujawniona w 2017 roku, a rozpoczęcie produkcji zaplanowano na 2022 rok.

Volkswagen rozpoczął ambitną kampanię mającą na celu zdominowanie globalnej sprzedaży samochodów elektrycznych i w zeszłym miesiącu przeznaczył 89 miliardów euro (149 miliardów dolarów nowozelandzkich) na pojazdy elektryczne i rozwój oprogramowania w ciągu najbliższych pięciu lat.

Firma twierdzi również, że jej niestandardowa architektura MEB będzie obsługiwać do końca tego roku łącznie 27 modeli zasilanych bateriami marek VW, Skoda, Seat i Cupra.

READ  Koronawirus COVID-19: Kobieta uzyskała pozytywny wynik testu w połowie lotu, izolowana przez pięć godzin w samolocie

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top