W samą porę: próba reżysera Kiwi, aby Justin Timberlake stał się gwiazdą akcji, trafia do Netflix

In Time (+13, 109 min) Reżyseria Andrew Nicole ½ ***

Will Salas (Justin Timberlake) żyje w zagmatwanych czasach.

Inżynieria genetyczna stworzyła rasę ludzką, która przestaje się starzeć w wieku 25 lat, co oznacza, że ​​nie masz pewności, czy ktoś ma zamiar przedstawić swoją matkę, żonę lub córkę.

Jest też znacznie ciemniejsza wada tej sytuacji – gdy osiągniesz ćwierć wieku, masz tylko rok życia, chyba że możesz mieć więcej czasu. Pieniądze zostały zastąpione przez czas jako walutę, ponieważ wydaje się, że bogaci mogą żyć wiecznie, a biedni stają w obliczu przedwczesnej śmierci.

Czytaj więcej:
* Osiem wielkich filmów Ethana Hawke’a (i gdzie możesz je obejrzeć)
* Going Gaga: Inni muzycy, którzy imponowali filmami
* Jungle Man: Czy spodziewałeś się, że Justin Timberlake będzie na zawsze Myszówką?

Will pracując jako producent dronów w najbiedniejszej strefie czasowej kraju, Dayton, żyje z dnia na dzień, zmuszony do jeszcze cięższej pracy, aby sprostać rosnącym limitom i kosztom utrzymania. Przypadkowe spotkanie ze zmęczonym życiem 105-latkiem sprawia, że ​​Will jest „uzdolniony” od 116 lat, ale zanim będzie mógł imprezować ze swoją 50-letnią matką (Olivia Wilde), przerywa jej nagły wzrost taryfy autobusowej . Wściekły na system Will postanawia mądrze wykorzystać swój nowy czas i zmusić urzędników do zapłacenia ceny.

Pierwotnie wydany w (2011) Deposed Dictators and Anti-Capitalist Professions, dokładnie na czas Wydawało się to odważnym i odważnym posunięciem. Po raz kolejny pisarz i reżyser urodzony w Kiwi Andrew Nicole miał rację, podejmując gorący problem – w tym przypadku darwinowski kapitalizm – tak jak zrobił to w Pokaż Trumana (Spodziewaj się pojawienia się reality TV) i Gataka (testy DNA i modyfikacje genetyczne), przedstawiające historię science fiction z inwencją, odrobiną dowcipu i szybką akcją.

READ  Daniela Elser: Sekretna zmiana Kate Middleton, której nikt nie zauważył
Justin Timberlake i Amanda Seyfried występują w filmie In Time, wyreżyserowanym przez nowozelandzkiego reżysera Andrew Nicole.

dostarczony

Justin Timberlake i Amanda Seyfried występują w filmie In Time, wyreżyserowanym przez nowozelandzkiego reżysera Andrew Nicole.

Jednak podczas gdy film wyraźnie miał projekty na to, że jest ostatnią dekadą macierzI Logan Bieg lub Metropolia, czułem się więcej biegnący mężczyznaI Rewolucje MatrycoweI Wyspa lub zrujnowany człowiek, z naciskiem na ruch i estetykę, a nie na otwierający oczy dramat.

Gra aktorska jest solidna, jeśli nie zdumiewająca, co pomaga ustalić referencje Timberlake’a jako wiodącego człowieka, jednocześnie otrzymując dobre wsparcie od zawsze obserwowalnego Wilde’a (Kowboje i kosmici), Alex Pettyfer (Jestem numerem cztery) i przerażający Cillian Murphy (Początek Batmana, Peaky Blinders) gra zdeterminowany typ funkcjonariusza organów ścigania, który zwykle pisze Tommy Lee Jones.

In Time to alegoria science fiction rozwinięta dzięki inwencji, odrobinie dowcipu i szybkiej akcji.

dostarczony

In Time to alegoria science fiction rozwinięta dzięki inwencji, odrobinie dowcipu i szybkiej akcji.

Stroje Colina Atwooda, regularne zdjęcia Queen Brothers w reżyserii Rogera Dickensa i Craiga Armstronga (Czerwony Młyn!) nastrojowa kompozycja muzyczna nawiązuje do wysokiej jakości produkcji, ale W samą porę Opowieść o wielkości została porzucona przez niepotrzebną historię o rodzinnych inspiracjach i wyczynach samochodowych, które najwyraźniej wykorzystywały model w skali.

Co jest trochę wstydliwe, bo z większą troską i uwagą, dokładnie na czas To może być jeden ze wszystkich.

dokładnie na czas Teraz można przesyłać strumieniowo w serwisie Netflix.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *