W tym roku Grupa H&M zabiera Arket do Polski

W tym roku Grupa H&M zabiera Arket do Polski

Ciekawie będzie zobaczyć, czy nowy dyrektor generalny Grupy H&M zainicjuje jakiekolwiek istotne zmiany strategiczne, ale na razie firma kontynuuje swoją zwykłą ścieżkę powolnego i stałego rozwijania swoich mniejszych marek.

Oferta Arket's Selfridges – Arket

Najnowszym osiągnięciem jest to, że nordycka marka modowa i lifestylowa Arcade poszerzy swoją obecność w Europie o flagowy sklep w Warszawie.

Będzie to jego pierwsza lokalizacja w Polsce, która ma już dobrze rozwinięty sektor handlu detalicznego odzieżą i jest właścicielem odnoszących ogromne sukcesy gigantów handlu detalicznego LPP, Reserved i Chinze.

Firma nie podała tam więcej szczegółów na temat premiery, więc nadal nie wiemy dokładnie, gdzie będzie znajdował się sklep ani kiedy zostanie otwarty.

Grupa wprowadziła na Łotwę markę Orchid w zeszłym roku, a wiosną tego roku otworzy swój pierwszy sklep we Włoszech wraz z debiutem w Mediolanie. Marka otworzyła swój pierwszy sklep jesienią ubiegłego roku na większej powierzchni w Selfridges w Londynie.

Arket został uruchomiony po raz pierwszy w 2017 roku na londyńskiej Regent Street, a w ostatnich latach rozwijał się bardzo stopniowo. Wiosną ubiegłego roku miała zaledwie 27 sklepów na 12 rynkach i była obecna w Internecie na 31 rynkach.

Copyright © 2024 FashionNetwork.com Wszelkie prawa zastrzeżone.

READ  Mistrzostwa Polski w Pitagorasie | Baza szachowa

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *