Wellington na talerzu jest wstrzymany, aby zamknąć poziom alarmu 4, dotyczy to 19 zdarzeń

Organizatorzy Wellington on a Plate rozważają możliwość przedłużenia lub przełożenia części festiwalu. Załączone zdjęcie

Najbardziej pracowity miesiąc kulinarny w kalendarzu stolicy zostanie wstrzymany przez następne trzy dni, ponieważ Wellington wchodzi na trzydniową blokadę z resztą Nowej Zelandii.

Społeczny przypadek Covid-19 w Auckland skłonił do podjęcia szybkich działań w celu ostrzeżenia poziomu 4 zeszłej nocy.

Zamknięcie wpłynie na 19 wydarzeń zaplanowanych na najbliższe trzy dni, powiedziała na billboardzie Sarah Meckley, dyrektor Wellington Festival.

„Będą bardzo rozczarowani, podobnie jak ludzie, którzy posiadają bilety na te wydarzenia, a planowanie niektórych z tych wydarzeń zajmuje miesiące, jeśli nie lata”.

Z posiadaczami biletów skontaktujemy się bezpośrednio w sprawie zwrotu pieniędzy lub zmiany rezerwacji.

Meikle powiedział, że jest przygotowany na możliwość zamknięcia dłuższego niż trzy dni, ale rozważa opcje, takie jak usługa na wynos świadczona podczas trzeciego poziomu alertu w zeszłym roku.

„Jest to absolutna możliwość i jest to coś, co będziemy badać w branży, rozmawiając z nimi przez następny dzień lub dwa, aby ocenić ich apetyt.

„Byliśmy pierwszym obszarem, w którym to zostało wywołane, i byliśmy gotowi w dniu, w którym osiągnęliśmy poziom alertu 3.”

Wellington on a Plate można również przedłużyć poza sierpień, zwłaszcza w przypadku programów takich jak Burger Wellington, który miał miejsce zaledwie cztery dni przed rozpoczęciem zamknięcia.

„To nie musi być sierpień, więc myślę, że ludzie będą szczęśliwi mogąc go uruchomić po sierpniu i kiedy będziemy mogli” – powiedziała.

Usługa Visa Wellington on a Plate zawieszona z powodu bezpieczeństwa na poziomie 4. Zdjęcie/załączone
Usługa Visa Wellington on a Plate zawieszona z powodu bezpieczeństwa na poziomie 4. Zdjęcie/załączone

W ostatniej nocy w mediach społecznościowych organizatorzy festiwalu powiedzieli, że wszelkie wydarzenia lub rezerwacje zostaną zawieszone na najbliższe trzy dni.

Przeczytaj post „Pracujemy nad kalendarzem wydarzeń festiwalowych i będziemy starać się przełożyć każde wydarzenie, które jeszcze się nie odbyło”.

„Skontaktujemy się z posiadaczami ważnych biletów tak szybko, jak to możliwe, aby poinformować Cię o zmianach i o tym, jak mogą one na Ciebie wpłynąć”.

READ  „Uwaga wszyscy złodzieje sklepowi”: Banksy zachęca fanów do namierzenia sklepu

Zwroty zostaną wydane, jeśli posiadacze biletów nie będą mogli uczestniczyć w nowym terminie.

Burger Wellington wystartował 13 sierpnia
Burger Wellington wystartował 13 sierpnia

Festiwal świętujący najlepsze jedzenie i picie w stolicy, Wellington na talerzu, był ponad połowę miesięcznego programu.

Koktajl Wellington działa od 1 sierpnia, a 13 sierpnia do programu dołączył Wellington Burger, burgerowe wyzwanie bardzo lubiane w środowisku przemysłowym.

Organizatorzy Wellington on a Plate powiedzieli, że wciąż pracują nad tym, jak nowe ograniczenia wpłyną na te części festiwalu.

„W przypadku burgera i koktajlu Wellington będziemy współpracować z branżą, aby ustalić, kiedy mogą się ponownie uruchomić i powiadomimy Cię, gdy te decyzje zostaną podjęte”.

Poprosili mieszkańców Wellington, aby znosili ich, gdy pracują nad wszelkimi zmianami.

„Wiemy, że ludzie będą rozczarowani, jednak bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszej społeczności gościnności, naszego personelu i festiwalowiczów mają ogromne znaczenie i troskę”.

Chociaż trudno było wspierać branżę hotelarską z poziomu alertu 4, Sarah Meckley wezwała mieszkańców Wellington, aby przygotowali się do wspierania ich, kiedy tylko mogą.

„Pamiętaj lokalnego kawowca – liczy na ciebie. A kiedy znowu wyjdziesz, bądź miły dla tych facetów – są pod niesamowitą presją”

„Bądź gotowy tak szybko, jak to możliwe, aby wyjść i ich wesprzeć”.

Poprosiła publiczność o sprawdzenie kont w mediach społecznościowych festiwalu, aby uzyskać więcej aktualizacji.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *