Wewnątrz królowej Harry, szokujące spotkanie Meghan: zarzut, że królewski duet wykorzystał „starego i chorego” króla do filmu dokumentalnego Netflix

Po raz pierwszy od tego czasu duet jest razem w Wielkiej Brytanii Skandaliczny wyjazd na początku 2020 roku. To także pierwsze spotkanie twarzą w twarz Meghan i królowej od czasów Ameryki Uwolnij oskarżenia o rasizmM przeciwko rodzinie królewskiej w jej niesławnym wywiadzie z Oprah.

ten codzienna poczta sprawozdania ze spotkań Królowa powitała ją „gorąco” przed Wielkanocą, ale sama narysowała „czerwone linie”, ponieważ chciała, aby para najpierw spotkała się z księciem Karolem. Relacje między Harrym a jego ojcem są obecnie mroźne, a książę oskarża go o Przyszły król zaniedbania. Wygląda na to, że spotkanie trwało tylko 15 minut.

raport od słońce Harry mówi To on zainicjował spotkanie z Karolem, chcąc podarować ojcu „gałązkę oliwną” i „oczyścić powietrze”. Ale zauważa również, że królowa nie zobaczy Harry’ego i Meghan, dopóki książę nie będzie ze swoim ojcem.

„Jak powiedziała królowa, kiedy podpisano Megxit, zawsze będą bardzo ukochaną częścią rodziny” – źródło słońcePowiedział.

„Widząc królową, zanim przybyli do Holandii z głośną wizytą, byli w stanie odrzucić wszelkie myśli, które ignorują. Karol był zadowolony, że tam byli”.

Atmosfera w mieszkaniu królowej była „mniej ekscytująca” Poczta Raporty i pomimo fali krytyki pary wobec członków rodziny królewskiej, królowa podobno nadal postrzega Harry’ego jako „ulubioną rzecz”.

Ale chociaż ten raport maluje obraz ciepłego spotkania między królową i Sussexes, biograf Tom Power, który pracuje nad biografią Meghan, Ma inną analizę.

„Nie mam wątpliwości, że to wszystko zostało zrobione dla ich filmu dokumentalnego Netflix. Doradcy królowej nie uchronili jej przed wyzyskiem najgorszych dealerów rodziny królewskiej, podczas gdy Sussexes wykorzystali chorą staruszkę, aby wzmocnić jej wiarygodność i kasę”.

ten Poczta Skontaktowałem się z przedstawicielami Harry’ego i Meghan w celu uzyskania komentarza.

Zestawy Netflix Obecnie podąża za księciem i księżną wokół nich, gdy odwiedzają Igrzyska Invictus w ramach filmu dokumentalnego o konkurentach. Harry i Meghan zostali oskarżeni o wykorzystywanie gier stworzonych przez Harry’ego, aby służyć rannym. Para zabezpieczyła umowę o wartości 100 milionów dolarów na produkcję treści dla giganta streamingu.

READ  Halle Berry zostaje trafiona przez zawodnika MMA Cat Zingano

Z Harrym i Meghan Zobacz jego popularność Uważa się, że po rezygnacji z królewskich ról w 2020 roku, a także po spotkaniu z Oprah, oczyszczenie powietrza z królową może poprawić ich wizerunek.

Książę William i Kate nie byli w tej chwili w zamku Windsor na wakacjach we francuskich Alpach. Dwaj bracia, którzy byli bardzo blisko dzieci, rzadko się odzywali. Mówi się, że William jest zły na zarzuty wysuwane przez Harry’ego jego rodzinie.

Dzieci Harry’ego i Meghan, Archie i Lilipet, nie podróżowały z rodzicami. Lillipet nie spotkała się jeszcze z królową, ale według raportu autorstwa LustroI Para powiedziała do króla Spotkają się „w niedalekiej przyszłości”. W raporcie tym stwierdzono, że spotkanie było „niesamowicie intymne i cudowne”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top