Witamy w Top Cars 2021

Poprzednimi zwycięzcami Top Car są Holden Spark, Toyota RAV4, Skoda Kodiaq, Volkswagen Polo i Volvo XC90.

dostarczony

Poprzednimi zwycięzcami Top Car są Holden Spark, Toyota RAV4, Skoda Kodiaq, Volkswagen Polo i Volvo XC90.

Teraz może być rok 2022, ale tutaj, w Stuff Motoring, wciąż mamy jeden kawałek roku 2021, którego wciąż musimy się pozbyć, a jest to coroczny (ale przełożony) Top Car Awards.

Rok 2021 był dla samochodów dziwnym i zepsutym rokiem, z wieloma zakłóceniami spowodowanymi zamknięciem Covid-19 i ciągłym niedoborem półprzewodników, więc podjęliśmy decyzję o odłożeniu decyzji do tej pory, aby umożliwić nam prowadzenie tak wielu kwalifikowanych samochodów, jak możliwe jako nasza decyzja o najlepszych samochodach.

I oto jesteśmy: dzisiaj zaczynamy przedstawiać zwycięzców naszych kategorii i zaczynamy ujawniać zwycięzcę ogólnego jeszcze w tym tygodniu.

Najlepszym samochodem roku 2020 była Toyota Yaris. Jaki będzie zwycięzca w 2021 roku?

Zrobiliśmy również opóźnienie, aby wprowadzić poprawki do Top Cars, znacznie zmniejszając liczbę kategorii i chociaż nadal mamy Ogólny zdobywca nagrody za najlepszy samochódW tym roku nasze kategorie opierają się na podejściu „dlaczego ktoś miałby kupić ten samochód”.

Czytaj więcej:

* Wielki mały zwycięzca: Najlepszy samochód 2020 to Toyota Yaris

Wielki zwycięzca: Toyota RAV4 nasz najlepszy samochód 2019 roku

*Pierwszy zwycięzca: Volkswagen Polo to nasz najlepszy samochód 2018 roku

* Skoda Kodiaq to nasz najlepszy samochód 2017 roku

Ta zakontraktowana wersja jest również odpowiedzią na trudności z 2021 r., a my będziemy przyglądać się tej nowej aranżacji i uczyć się z niej, więc daj nam znać, co chcesz zobaczyć w przyszłych nagrodach Top Cars Awards.

Co chciałbyś zobaczyć w przyszłych nagrodach Top Cars Awards?  Dowiedzmy się!

dostarczony

Co chciałbyś zobaczyć w przyszłych nagrodach Top Cars Awards? Dowiedzmy się!

Podoba Ci się nowe podejście do rzeczy, czy uważasz, że stare zajęcia były bardziej przydatne? Jakie kategorie chciałbyś zobaczyć? A co chcesz, aby zniknęło? Chcemy, aby Twój wkład pomógł kształtować przyszłość lepszych materiałów. Ale na razie oto tegoroczne kategorie i kolejność, którą ujawnimy w tym tygodniu:

Najlepszy samochód dla rodzin

Przestrzeń, łatwość użytkowania, rozsądna praktyczność, stosunek jakości do ceny – żadna konkretna część auta nie ma monopolu na te cechy, dlatego dobierzemy te cechy w oparciu o to, jak dobrze dany samochód radzi sobie z codziennymi obowiązkami rodziny.

Najlepszy samochód dla pasażerów

Żadna konkretna część pojazdu nie spełnia wszystkich kryteriów dla pasażerów, ale czy prześwit SUV-a czyni go lepszym? A może zgrabna łatwość małego miejskiego samochodu? A co z ciszą bezemisyjnego pojazdu elektrycznego? Albo zaawansowane technologicznie, półautonomiczne możliwości luksusowego samochodu z wyższej półki?

Top Car, aby się rozpieszczać

To nowa kategoria kupna samochodów oparta nie tylko na potrzebie transportu. Może to być luksusowy sportowy sedan, supersamochód lub luksusowa limuzyna. A może nawet coś, co łączy wiele z tych rzeczy, o ile jest wyjątkowe i sprawia, że ​​czujesz się dobrze.

Najlepszy samochód dla środowiska

Uwzględnia to szeroki zakres rozważań, począwszy od „elektrycznego pojazdu korzystnego dla planety”. Znowu wszystko się kwalifikuje, ale naprawdę nie widzimy, aby silnik V8 przyjął to …

Najlepsze auto do pracy

Cóż, więc tradycyjny „samochód” raczej nie wygra tej konkretnej kategorii, ale przez wzgląd na standaryzację nazwiemy to po prostu – ta kategoria jest przeznaczona dla pickupów, utes i wszystkiego innego, co może wykonywać poważne obowiązki służbowe.

Najlepsze auto dla zabawy

To jest po prostu huk za każdą złotówkę w skali zabawy! Ale to nie musi oznaczać zaciekłej prędkości na prostej lub ostrego, ostrego prowadzenia — w tej kategorii uwzględniamy również zabawę w terenie — zwycięzcą może być supersamochód, hot-hatch, a nawet 4×4 lub ute. O ile jest to zabawne i szalenie atrakcyjne.

Najlepszy niedrogi samochód

Ten samochód nie wymaga wyjaśnień – jaki samochód oferuje najlepsze wrażenia za najmniejszą kwotę.

Najlepsza marka samochodów

Jaką markę samochodu uważamy za wyróżniającą się na tle innych w minionym roku? Czy to przez zrewolucjonizowanie branży, wprowadzenie imponującej linii nowych modeli, czy ogólnie posiadanie niesamowitego rocznego dziecka.

Najlepszy samochód

ogólny zwycięzca. Każdy samochód, o którym jeździliśmy i o którym pisaliśmy w 2021 roku, kwalifikuje się, ale tylko jeden wzniesie się na szczyt.

READ  Epidemia Delta Covid 19: Dodano więcej interesujących miejsc do listy, która rozciąga się z północy na południe od Auckland

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top