Wraz z ogłoszeniem przez IDPH swojej pierwszej śmierci na grypę, nacisk na szczepionki przeciwko COVID-19 trwa nadal

Departament Zdrowia Publicznego stanu Iowa ogłosił w środę pierwszą śmierć z powodu grypy w tym roku. IDPH poinformowała, że ​​zmarła kobieta z Central Iowa miała 81 lat i schorzenia. Według stanu, sezon grypowy rozpoczął się 3 października. I chociaż liczba przypadków grypy w stanie Iowa utrzymuje się na niskim poziomie, Centers for Disease Control and Prevention zaleca, aby osoby w wieku sześciu miesięcy i starsze otrzymały szczepionkę przeciw grypie. Dwa tygodnie po otrzymaniu szczepionki uczestnicy w pełni skorzystają z ochrony szczepionki. Pierwsza śmierć z powodu grypy pojawia się również po zaleceniu CDC dotyczącym pediatrycznej szczepionki Pfizer COVID-19 dla dzieci w wieku 5 lat i starszych. IDPH prosi Iowa o zaszczepienie się na COVID-19 i szczepionkę przeciw grypie. „Chociaż ich charakter jest inny, te dwa ogłoszenia podkreślają, jak ważne jest, aby rodziny z Iowa korzystały z jednego z naszych najważniejszych narzędzi zdrowia publicznego – szczepionek. Szczepionka przeciw grypie i COVID-19 jest bardzo skuteczna w zapobieganiu ciężkim chorobom, hospitalizacji i śmierci z powodu tych wirusów „, powiedziała. Kelly Garcia, tymczasowy dyrektor IDPH, powiedział, że uzyskanie szczepionki na grypę i COVID-19 może pomóc w ochronie zasobów opieki zdrowotnej na inne potrzeby, w tym choroby, urazy i nagłe wypadki”. zbliżają się miesiące, wzywam mieszkańców stanu Iowa, aby dbali o zdrowie ich i ich bliskich, decydując się na szczepienie”. Aby uzyskać informacje na temat szczepień, kliknij tutaj.

Departament Zdrowia Publicznego stanu Iowa ogłosił w środę pierwszą śmierć z powodu grypy w tym roku.

IDPH poinformowała, że ​​zmarła kobieta z Central Iowa miała 81 lat i schorzenia.

Według stanu, sezon grypowy rozpoczął się 3 października. I chociaż liczba przypadków grypy w stanie Iowa utrzymuje się na niskim poziomie, Centers for Disease Control and Prevention zaleca, aby osoby w wieku sześciu miesięcy i starsze otrzymały szczepionkę przeciw grypie.

READ  Dlaczego monitory jakości powietrza są nowym, gorącym dodatkiem na powrót do szkoły?

Dwa tygodnie po otrzymaniu szczepionki uczestnicy w pełni skorzystają z ochrony szczepionki.

Pierwsza śmierć z powodu grypy pojawia się również po zaleceniu CDC dotyczącym pediatrycznej szczepionki Pfizer COVID-19 dla dzieci w wieku 5 lat i starszych.

IDPH prosi Iowa o zaszczepienie się na COVID-19 i szczepionkę przeciw grypie.

„Chociaż ich charakter jest inny, te dwa ogłoszenia podkreślają, jak ważne jest, aby rodziny z Iowa korzystały z jednego z najważniejszych narzędzi zdrowia publicznego, jakie posiadamy – szczepionek. Szczepionka przeciw grypie i COVID-19 jest bardzo skuteczna w zapobieganiu ciężkim chorobom, hospitalizacji , i śmierć z powodu tych wirusów „, powiedziała. Kelly Garcia, tymczasowy dyrektor IDPH, powiedział, że uzyskanie szczepionki przeciw grypie i COVID-19 może pomóc w ochronie zasobów opieki zdrowotnej na inne potrzeby, w tym choroby, urazy i nagłe wypadki”. i zbliżają się miesiące zimowe, zachęcam mieszkańców Iowa, aby dbali o zdrowie ich i ich bliskich, decydując się na szczepienie”.

Aby uzyskać informacje o szczepieniach, Kliknij tutaj.

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top