Wściekła Rita Ora atakuje Keitha Urbana za zakaz wstępu do The Voice Australia

Wściekła Rita Ora atakuje Keitha Urbana za zakaz wstępu do The Voice Australia

„You’re Dead to Me”: Wściekła Rita Ora atakuje Keitha Urbana za zakaz korzystania z The Voice Australia, gdy podczas przesłuchań w ciemno

W poniedziałkowy wieczór w The Voice Australia zrobiło się źle.

Rozzłoszczona Rita Ora konfrontuje się z Keithem Urbanem po tym, jak zakazano jej rekrutowania do swojej drużyny zawodniczki Chantelle Coffey.

Każdy trener ma dwa „klocki”, które mogą potajemnie wykorzystać podczas przesłuchań w tym roku, co oznacza, że ​​mogą uniemożliwić innemu trenerowi zdobycie pożądanego piosenkarza.

„Jesteś martwy dla mnie”: Rita Ora, 30, (na zdjęciu) uderzyła 53-letniego Keitha Urbana w The Voice za „zablokowanie jej” podczas poniedziałkowego odcinka

Chantelle, lat 23, zaimponowała wszystkim czterem trenerom, śpiewając swoją oryginalną piosenkę 2020, inspirowaną śmiercią George’a Floyda i niesprawiedliwością, z którą codziennie borykają się czarni.

Jednak, gdy trenerzy zaczęli promować artystę, aby dołączyć do swoich zespołów, piosenkarz Let Me Love You otrzymał zakaz dołączenia do zespołu Rity.

— Nic mi nie jest — zawołała Rita. – Mówiąc słowami chłopca George’a w zeszłym sezonie, jesteś dla mnie martwy – powiedziała, próbując dowiedzieć się, kto ją powstrzymał.

Wow: 23-letnia Chantel zaimponowała czterem trenerom, śpiewając swoją oryginalną piosenkę 2020, inspirowaną śmiercią George'a Floyda i niesprawiedliwością, z którą codziennie borykają się czarni

Wow: 23-letnia Chantel zaimponowała czterem trenerom, śpiewając swoją oryginalną piosenkę 2020, inspirowaną śmiercią George’a Floyda i niesprawiedliwością, z którą codziennie borykają się czarni

Zakazany: Jednak, gdy trenerzy zaczęli promować artystę, aby dołączył do swoich zespołów, piosenkarz Let Me Love You został zablokowany w ewentualnym dołączeniu do składu Rity.

Zakazany: Jednak, gdy trenerzy zaczęli promować artystę, aby dołączył do swoich zespołów, piosenkarz Let Me Love You został zablokowany w ewentualnym dołączeniu do składu Rity.

Inny trener, Jay Sebastian, odpowiedział: „Przestań, to są mocne słowa, zanim zapytasz: „Kto zablokował?” ”

READ  Najbogatszy człowiek Indii zabiera Rihannę i 1200 gości na ślub swojego syna

„Masz rację?” zapytała Rita Keith, która zaczęła się uśmiechać.

– Zablokowałeś mnie, prawda? – zapytałem ponownie z uśmiechem.

'Wiedziałem! Zablokowałeś mnie!’

Nie imponujące!  — Nic mi nie jest — zawołała Rita.

Nie imponujące! — Nic mi nie jest — zawołała Rita. „Według słów chłopca George’a w zeszłym sezonie, jesteś dla mnie martwy.”

Nie jestem szczęśliwy:

Nie jestem szczęśliwy: „Czy to nie ty, prawda?” zapytała Rita Keith, która zaczęła się uśmiechać

Następnie Rita powiedziała piosenkarce: „Słuchaj, jestem wkurzona, ale to nie oznacza, że ​​było to jedno z najlepszych przesłuchań, jakie kiedykolwiek widziałem”.

Rita dodała: „Potrzebujesz kogoś, kto cię za ciebie zabije, tak jak ja.

Następnie Keith próbował zdobyć Chantel w swoim zespole, zanim zdecydował się iść z Guyem Sebastianem.

Słusznie!  Rita powiedziała do piosenkarki:

Słusznie! „Słuchaj, jestem wkurzona” – powiedziała Rita do piosenkarki – „ale to nie oznacza, że ​​było to jedno z najlepszych przesłuchań, jakie kiedykolwiek widziałam”.

Reklama

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *