Wszystkie interesujące miejsca na interaktywnej mapie Nowej Zelandii posortowane według czasu prezentacji i daty umieszczenia w wykazie

Wszystkie interesujące miejsca na interaktywnej mapie Nowej Zelandii posortowane według czasu prezentacji i daty umieszczenia w wykazie

Zobacz wszystkie interesujące miejsca na poniższych mapach i posortuj według dat potencjalnej ekspozycji oraz dni, w których zostały dodane. Plus: Przeszukiwalna tabela wszystkich witryn. Zbudowany przez Harkanwala Singha, szefa działu danych w firmie Spinoff.


Relacja Spinoffa o historii Covida opiera się na wsparciu członków. trzymaj nas tygrysie Dołącz dziś.

Czytaj najnowsze wiadomości, w tym ciągłe aktualizacje dotyczące najnowszych wiadomości Covid, Tutaj.


Na podstawie wcześniejszego Interaktywne MapyTeraz dodaliśmy ważny sposób przeglądania wszystkich interesujących miejsc związanych z epidemią delta COVID-19. Chociaż pierwsza mapa na tej stronie nadal pojawia się, gdy interesujące miejsce zostało dodane do listy przez Ministerstwo Zdrowia, teraz dostępna jest druga mapa pokazująca czas i datę wystawienia na wszystkie interesujące miejsca.

Interesujące lokalizacje, ustaw je z datą dodania

Użyj przycisków w prawym górnym rogu mapy, aby włączyć lub wyłączyć opcje.

Słowa Poprzedni, Wczoraj i Dzisiaj odnoszą się do daty ostatniej aktualizacji informacji o lokalizacji. Lokalizacje powtarzające się ogłoszone w ciągu wielu dni są wyświetlane jako dodane ostatniego dnia.

pulpit: Kliknij i przeciągnij, aby nawigować lub użyj ctrl (Windows) / ⌘ (Mac) podczas przewijania, aby powiększyć i pomniejszyć, najedź kursorem na nazwę i znaczniki czasu lokalizacji. Poruszający: Przeciągnij i ściśnij, aby powiększyć lub pomniejszyć, kliknij, aby uzyskać nazwę i znaczniki czasu lokalizacji. Użytkownicy aplikacji: Jeśli mapa nie działa, Kliknij tutaj, aby pobrać w przeglądarce

Druga mapa poniżej jest animowana i interaktywna. Możesz pozwolić mu działać i oglądać interesujące Cię witryny, gdy wybije zegar, lub dotknąć opcji Wstrzymaj i sprawdzić określone godziny i dni. Pomniejsz, aby zobaczyć całą Wyspę Północną (w chwili pisania tego tekstu nie ma na szczęście interesujących miejsc na Wyspie Południowej). Powiększ, aby zobaczyć określone dzielnice i ulice. Czerwona linia na dole mapy daje wyobrażenie o tym, jak miejsca, które mogą zostać zainfekowane, powiększają się w tych krytycznych dniach.

READ  Pierwsza jazda w Nowej Zelandii: Range Rover Sport

Gdy animacja jest wstrzymana, możesz najechać kursorem na lokalizację oznaczoną na czerwono, aby uzyskać więcej informacji.

Wykonane z wysięgnika

Użytkownicy aplikacji: jeśli powyższa mapa nie działa, Kliknij tutaj, aby pobrać w przeglądarce

Znajdź każdą ważną lokalizację, w tym autobusy, w poniższej tabeli. lub Kliknij tutaj, aby pobrać w przeglądarce.

Poniższy wykres przedstawia liczbę interesujących miejsc według daty potencjalnej ekspozycji. Lokalizacje spadły dramatycznie po wejściu w życie blokady.

Wiedza o tym, gdzie i kiedy pacjenci cierpiący na delta mają objawy, daje tym, którzy mogli mieć z nimi kontakt, najlepszą szansę na ochronę siebie i swojej społeczności. Jeśli przebywasz w którejkolwiek z tych lokalizacji w odpowiednim czasie, powinieneś się odizolować i zadzwonić na infolinię pod numer 0800358 5453.

Wykonujesz więcej takich prac dzięki Dołączanie członka.

Uwaga: dane pochodzą ze strony Ministerstwa Zdrowia, więc nie możemy dodać Macrona.


Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *