Wszystko, co wiem o miłości: Bezwstydna historia przygód połowy lat dwudziestych Dolly Alderton trafia TVNZ

W gruncie rzeczy wszystko, co wiem o miłości, to historia najlepszych przyjaciół Birdie (Bill Pauley) i Maggie (Emma Appleton).

dostarczony

W gruncie rzeczy wszystko, co wiem o miłości, to historia najlepszych przyjaciół Birdie (Bill Pauley) i Maggie (Emma Appleton).

słuchać Rzeczy do obejrzenia Podcasty, naciskając przycisk Odtwórz poniżej, lub wyszukaj je w aplikacjach do podcastów, takich jak jabłko lub spotify.

ponowne rozważenie: Maggie (Emma Appleton) wierzyła w trzy rzeczy.

Nigdy nie nosisz paska do sukienki, chcesz być naprawdę dobrą pisarką — i przeznaczeniem.

Bohaterka i Narrator w nowym siedmioczęściowym dramacie „Wszystko, co wiem o miłości” (obecnie emitowanym w TVNZ OnDemand), 24-latka po „uroczym spotkaniu” w pociągu wystawia na próbę swoją wiarę w ten ostatni element wycieczka z Bristolu do Londynu 2012.

Została uratowana przez parę Troubadour Street (Connor Finch), kiedy odmówiono jej biletu, gdy kupowała alkohol, i wpadli na nią podczas podróży. Ale zamiast wymieniać się liczbami i długo oczekiwanym oczekiwaniem, Maggie nalega, że ​​jeśli mają się ponownie spotkać, spotkają się ponownie.

Dwa tygodnie później poczułem się tak, jakbym „włożył zwycięski los na loterię do pralki”, bo los jeszcze ich nie poskładał.

TVNZ na żądanie

Wszystko, co wiem o miłości, jest już dostępne do streamowania w TVNZ OnDemand.

Czytaj więcej:
* Disney’s Mrs. Marvel, Neon West World, Chloe Amazon są wśród programów telewizyjnych, które trzeba zobaczyć w czerwcu
* Nasz dom: Oszałamiające otwarcie prowadzi do silnej ekscytacji w najnowszym brytyjskim dramacie TVNZ
* Line of Duty, Succession, Ted Lasso wśród 10 najlepszych programów telewizyjnych 2021
* Dr. Śmierć: najbardziej przerażający i fascynujący amerykański dramat w TVNZ OnDemand
* Jesteśmy kim jesteśmy: dlaczego Guadagnino z TVNZ nie jest kolejnym, który mówi do mnie po imieniu

Jednak piątkowy pobyt z BFF Birdy (Bel Powley) i nowymi współlokatorami Nell (Marli Siu) i Amarą (Aliyah Odoffin) skutkuje naprawdę nieoczekiwanym spotkaniem ze Streetem. Maggie nie traci szansy na wymianę liczb po raz drugi, ale jest tak uszczęśliwiona swoim szczęściem, że noc fantazji prowadzi do całkowitego wyczerpania konta bankowego. Poinformowana, że ​​bank w niczym nie przypomina Tomboli – szczęście nie zmieni chęci menedżera do przedłużenia kredytu w rachunku bieżącym – Birdie chwali umiejętności Maggie w kontaktach z ludźmi, jednocześnie lamentując nad jej wadami społecznymi, zwłaszcza jeśli chodzi o nękanie swojego chłopaka.

READ  Panna młoda wywołuje oburzenie po tym, jak jej narzeczony prosi ją o założenie soczewek kontaktowych, aby ukryć swój kolor na ich ślubie

Istnieją obawy, że Maggie szybko spróbuje się jej pozbyć.

„Jesteśmy w złotej, brudnej fazie twojego życia – potrzebujemy doświadczeń.”

„Ale posiadanie związku to doświadczenie – czyż nie?” Zapytanie zostało udzielone.

Maggie bez zastanowienia znajduje rozwiązanie podczas swojej pierwszej wizyty w domu Streeta. Ma obsesję na punkcie siłowni, inny sprzedawca ubezpieczeń, Nathan (Ryan Bown), może być idealną rozrywką dla Birdy, mówi, nigdy nie sądził, że zadzwoni do niej i zaprosi ją na kolację.

Spotkanie Maggie (Emma Appleton) i Street (Connor Finch) w pociągu jest tym, co napędza wszystko, co wiem o historii miłosnej.

dostarczony

Spotkanie Maggie (Emma Appleton) i Street (Connor Finch) w pociągu jest tym, co napędza wszystko, co wiem o historii miłosnej.

Jak sugeruje otwierająca karta tytułowa, „Wszystko, co wiem o miłości” jest inspirowane prawdziwymi wydarzeniami i prawdziwymi ludźmi, wyobrażonymi, gdy „życie nie dostarczyło wystarczająco dobrej historii”. Dostosowując swoje najlepiej sprzedające się wspomnienia z 2018 r., udręczona była felietonistka „Sunday Times”, Dolly Alderton, przygotowała sprytną i bezczelną opowieść o przygodach z połowy lat 20., która jest również wspaniałą historią miłosną”, ale nie taką, o której myślisz.

Krzyżówka Rose Matafio gwiezdny ciosaktualizacja kultowego hitu lat 90. This Life i przeboju Sophie Hyde 2019 z Dublina, przebojowej komedii czarny przyjaciel zwierzętato wszystko jest wypełnione niezapomnianymi chwilami, wnikliwymi, czasami wnikliwymi interakcjami i jedną wielką passą, gdy Birdie i Maggie robią chwiejne pierwsze kroki od swojej nierozłączności — inni opisali to jako „poważną współzależność”.

Jak już wcześniej zademonstrowała w Dzienniku nastolatki, Królewski wieczór A The Morning Show, Powley jest świetnym aktorem charakterystycznym z doskonałym wyczuciem komediowym. Tutaj z pewnością nie zawodzi, nasycając tajemniczego, a czasem niewinnego Birdie wrodzoną słodyczą, którą łatwo rozgrzewa.

Przeciw niej Wiedźmin i Ostatnia wiadomość od twojego kochankaAppleton oferuje uderzający zwrot jako kłująca, chaotyczna, ale nieco niespokojna Maggie. Niezależnie od tego, czy tańczy półnaga, jakby nikt nie patrzył, czy opisuje Nathana jako swojego chłopaka, który jest odpowiednikiem „żarówki lub przejściówki”, jest ogromną postacią, której łatwo nie zapomni.

Wszystko, co wiem o miłości, jest już dostępne do streamowania w TVNZ OnDemand.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top