Wybuch epidemii Delta Covid 19: amerykański prezenter radiowy, który rozpowszechniał informacje o Vax, umiera na Covid

Globalizm

Valentine, konserwatywny prezenter radiowy, zmarł na Covid 19 w wieku 61 lat i nie przyjął szczepionki przeciwko Covid. zdjęcie / AP

Konserwatywny prezenter radiowy z Tennessee, który do czasu hospitalizacji był podejrzany o szczepionkę, zmarł na Covid-19. Miał 61 lat.

Stacja radiowa Nashville SuperTalk 99,7 WTN potwierdziła śmierć Phila Valentine’a w sobotnim tweecie.

Valentine był sceptycznie nastawiony do szczepionek na koronawirusa. Ale po tym, jak uzyskał pozytywny wynik testu na Covid-19, a przed hospitalizacją, powiedział swoim słuchaczom, aby pomyśleli: „Jeśli dostanę ten Covid, czy mam szansę umrzeć z tego powodu?” Jeśli tak, doradź im szczepienie.

Powiedział, że zdecydował się nie szczepić, ponieważ uważał, że prawdopodobnie nie umrze.

Po tym, jak Valentine został przeniesiony na oddział intensywnej opieki medycznej, Mark Valentine powiedział, że jego brat żałuje, że „nie był zagorzałym zwolennikiem szczepień”.

„Wiem, że gdyby mógł ci to powiedzieć, powiedziałby ci: »Idź się zaszczepić«. Przestań martwić się polityką. Przestań martwić się wszystkimi teoriami spiskowymi” – powiedział Mark Valentine The Tennessean 25 lipca.

„Żałuje, że nie nalegał bardziej na zaszczepienie się” – powiedział Mark Valentine – „Spójrz na dane Dadgoma”.

Phil Valentine wkracza na scenę, gdy Tea Partys pojawiają się w War Memorial Arena w Nashville w stanie Tennessee w 2009 roku. Zdjęcie/AP
Phil Valentine wkracza na scenę, gdy Tea Partys pojawiają się w War Memorial Arena w Nashville w stanie Tennessee w 2009 roku. Zdjęcie/AP

Tennessee Journal doniósł, że Phil Valentine był osobowością radiową od 20 roku życia i stał się popularnym konserwatywnym gospodarzem, krytykując stanowy podatek dochodowy zaproponowany przez ówczesnego republikańskiego gubernatora Dona Sundquista.

Jak podaje gazeta, program urósł do ogólnopolskiej audycji grupowej, która jest emitowana od 12 lat w aż 100 stacjach. Pod koniec wyścigu Valentine podpisał trzyletnią umowę w 2019 roku, która utrzymała go na poziomie 99,7 WTN.

„Phil Valentine był wizjonerem ruchu konserwatywnego i miał ogromny wpływ na życie wielu mieszkańców Tennessee” – napisała na Twitterze amerykańska senator Marsha Blackburn. „Moje najgłębsze kondolencje i modlitwy składam żonie Phila, Susan, i jego rodzinie. Niech spoczywają w pokoju i miłości w tym trudnym czasie”.

READ  Magazyn wymienił 250 najlepszych restauracji w kraju

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *