Wybuch epidemii Delta Covid 19: Mężczyzna w metrze zachwyca się mandatem do szczepień

Antypaństwowa kolacja była hałaśliwa obiadowana w schorowanej załodze metra. Wideo / Byronclark

Personel sklepu z kanapkami w Oakland Subway był chwalony za spokojną reakcję na zamieszanie wewnątrz sklepu ze strony mężczyzny, który sprzeciwił się wyprzedaży zgodnie z zasadami mandatu na szczepionki.

Klip wideo, nakręcony samodzielnie w oddziale Subway w Waiuku i opublikowany na Twitterze przez aktywistę Byrona C Clarka, pokazuje, jak mężczyzna wielokrotnie twierdzi, że Subway jest „faszystą” dla organów ścigania.

Rozpoczyna się od mężczyzny, który wyraża zespołowi swoje ideologiczne opinie i cierpliwie czeka na przyjęcie zamówienia na kanapkę.

„Nie wierzę w faszystowskie państwo nazistowskie, dobrze?” Mówi młodemu personelowi i pyta: „Czy chcecie tego dla Nowej Zelandii?”

„Czy zgadzasz się ze wszystkimi, którzy mają pozwolenie na szczepienia?”

Personel uprzejmie prosi mężczyznę, aby pozostał poza sklepem, co obiecał, zanim ponownie zada pytanie.

Chora załoga ponownie prosi mężczyznę o „proszę o opuszczenie” sklepu.

Mężczyzna powiedział personelowi, że są "Naziści".
Mężczyzna powiedział personelowi, że są „nazistami”.

W końcu zrozumiał aluzję, mężczyzna odwrócił się do wyjścia i zaczął zwracać się bezpośrednio do swoich widzów, twierdząc, że jego niemożność kupienia kanapki wynikała ze statusu Subwaya jako „organizacji faszystowskiej”.

Następnie wezwał swoich zwolenników do bojkotu marki, mówiąc pracownikom, że są „nazistami” i wszyscy noszą maskę nazywającą Covid-19 „terroryzmem państwowym”.

Personel pozostaje profesjonalny, spokojny i uprzejmy przez całe dziwne spotkanie.

Odpowiedź personelu była szeroko chwalona w Internecie, a wielu z nich gratulowało Subway za cierpliwe odpowiedzi młodych pracowników i komentarze, że odwiedzą sklep, aby wesprzeć swój biznes.

Ktoś zasugerował, żeby mężczyzna po prostu poszedł do supermarketu i „zrobił sobie kanapkę”.

Inni zauważyli, że Subway nadal otrzymuje zamówienia na wynos od osób nieposiadających paszportu szczepień, którzy mogą go odebrać przy drzwiach, zauważając, że decyzja o nakręceniu wideo zdradziła „dziwną mieszankę uprawnień, bycia ofiarą i narcyzmu”.

READ  Jak nowe przepisy sprawią, że zaciąganie kredytów hipotecznych stanie się trudniejsze

Subway odmówił komentarza do filmu, a jego rzecznik powiedział tylko, że „przestrzegają odpowiednich wytycznych rządowych określonych w systemie sygnalizacji świetlnej”.

W ciągu dni, odkąd Nowa Zelandia weszła w swój system sygnalizacji świetlnej i zaczęła narzucać szczepienia, miała miejsce seria nadużyć.

a piekarnia w canterbury Opublikował w Internecie o „braku szacunku” odpowiedzi wobec niektórych klientów, mówiąc, że byli „rozczarowani i zniesmaczeni” sposobem traktowania ich pracowników.

w Dunedin, człowiek ciągnie nóż W miejskim barze po odmowie usługi.

Policja została wezwana po tym, jak mężczyzna wdał się wczoraj w kłótnię w The Bog na George St około 20:35 i zamknął się w łazience.

Policja powiedziała, że ​​mężczyzna wyszedł z nożem i wybił ręką okno.

Policja aresztowała mężczyznę, ale wcześniej zranił funkcjonariusza, najprawdopodobniej złamaną ręką.

Koronawirus choroba

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top