Wyciągnij wyścig: królowa kiwi wyeliminowana z wycieków w „ gorących ” zawodach

Wyeliminuj pierwszą królową Kiwi Pociągnij wyścig w dółAnita Wigl’it mówi, że w odcinku 4 było „dużo cienia”, a w niektórych momentach w pokoju akcji było „naprawdę gorąco”.

Napięcia narastały między Scarlet Adams i Elektra Shock w związku z ich występem w Challenge Performance w zeszłym tygodniu, który osiągnął szczyt podczas intensywnego wyzwania kostiumowego, w wyniku którego Anita została zdyskwalifikowana.

Anita Weiglet mówi, że tam był

Rzeczy

Podczas kręcenia było „dużo cienia”, mówi Anita Weiglet, i że w niektórych miejscach w pomieszczeniu roboczym było „za gorąco”.

„W społeczności dragów shadow jest często narzędziem, którego używamy do celów komediowych, ale w tym przypadku było naprawdę gorąco” – mówi Anita, 31-letnia współwłaścicielka Drag bar Caluzzi (która prowadzi z kolegą drag Race Zawodnik kita oznacza).

„Maxi [Shields] Siedziałem obok siebie szyjąc, byłem bardzo zawstydzony, ale cieszyłem się napięciem ”.

Czytaj więcej:
* RuPaul’s Drag Down Under: Szokujący powrót jednej królowej
* RuPaul’s Drag Race Down Under rozpoczyna się koncertami w Auckland i Wellington
* RuPaul’s Drag Race Down Under przemawia do skandalu z czarną twarzą: „Przeprosiny są konieczne”
* Michelle Visage o terapii konwersyjnej i dlaczego RuPaul’s Drag Race nie jest dla osób o słabym sercu

„Myślę, że w tym momencie konkursu ludzie zaczęli się naprawdę denerwować. Wyzwanie związane z tworzeniem mody było naprawdę trudne. Napięcia były wysokie i niewielu ludzi zostało odciętych, ale to był świetny telewizor”.

Anita Wiglet była jedną z trzech kiwi biorących udział w wyścigu drag down.

TVNZ / Wprowadzenie

Anita Wiglet była jedną z trzech kiwi biorących udział w wyścigu drag down.

Anita mówi, że jej umiejętność mówienia w końcu o czasie spędzonym w serialu „wydaje mi się bardzo ciężka na moim ramieniu”.

„To bardzo dobrze móc wrócić do świata, nie żyć w kłamstwie i udawać, że wygrałem” – mówi. „Czas spędzony na programie był najlepszym doświadczeniem w moim życiu. Dostałem się… Wiem, że to będzie niesamowite, ale przekroczyło wszelkie oczekiwania”.

READ  Myślisz, że Six60 jest przereklamowany? Zamiast tego umieść te sześć innych lokalnych firm na swoim radarze
Anita Wigl'it mówi, że mówienie wreszcie dotyczy jej czasu w serialu

Rzeczy

Anita Wigl’it mówi, że mówiąc w końcu o swoim czasie w serialu „czuję jak wielki ciężar na moim ramieniu”.

Anita wywarła duże wrażenie podczas swojej pierwszej krajowej serii przebojowej serii, wygrywając długo oczekiwaną grę Snatch Game, wyzwanie podszywania się, w którym znalazły się jedne z najpopularniejszych i przezabawnych gier. drag Race Chwile w poprzednich sezonach. Anita zagrała królową Elżbietę II, wysyłając sędziów RuPaul, Michelle Visage i Reese Nicholson do histerii swoimi śmiałymi dowcipami o rodzinie królewskiej.

„Moim ulubionym momentem w serialu było zdecydowanie porwanie” – mówi.

„To było ekscytujące i jednocześnie wymagające. Myślałem, że będziemy mieć dwie minuty na udzielenie odpowiedzi na każde pytanie, ale mieliśmy około pięciu sekund. To było bardzo stresujące, ale wtedy zwycięstwo w konkursie, w którym wszyscy chcą wygrać, było najlepszym uczuciem na świecie.”

Anita Wigl'it jako Queen in Snatch, ulubieniec fanów w serialu.

Dostarczone

Anita Wigl’it jako Queen in Snatch, ulubieniec fanów w serialu.

Anita podzieliła się również kilkoma wrażliwymi momentami na temat napiętego związku, jaki ma z ojcem, który powoli zaakceptował tożsamość Anity.

„Jestem otwartą książką” – mówi – „Uwielbiam rozmawiać o wszystkim i wszystkim”. „Dobrze było, że mogłem rozmawiać o swoich doświadczeniach z nadzieją, że ludzie je zobaczą, gdyby mieli podobne doświadczenia, byliby w stanie znaleźć w nich pewien rodzaj pocieszenia lub akceptacji”.

– Relacje RuPaul Drag Race Down Under w soboty w TVNZ 2 i TVNZ OnDemand

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *