Wyciągnij wyścig: królowa kiwi wyeliminowana z wycieków w „ gorących ” zawodach

Wyeliminuj pierwszą królową Kiwi Pociągnij wyścig w dółAnita Wigl’it mówi, że w odcinku 4 było „dużo cienia”, a w niektórych momentach w pokoju akcji było „naprawdę gorąco”.

Napięcia narastały między Scarlet Adams i Elektra Shock w związku z ich występem w Challenge Performance w zeszłym tygodniu, który osiągnął szczyt podczas intensywnego wyzwania kostiumowego, w wyniku którego Anita została zdyskwalifikowana.

Anita Weiglet mówi, że tam był

Rzeczy

Podczas kręcenia było „dużo cienia”, mówi Anita Weiglet, i że w niektórych miejscach w pomieszczeniu roboczym było „za gorąco”.

„W społeczności dragów shadow jest często narzędziem, którego używamy do celów komediowych, ale w tym przypadku było naprawdę gorąco” – mówi Anita, 31-letnia współwłaścicielka Drag bar Caluzzi (która prowadzi z kolegą drag Race Zawodnik kita oznacza).

„Maxi [Shields] Siedziałem obok siebie szyjąc, byłem bardzo zawstydzony, ale cieszyłem się napięciem ”.

Czytaj więcej:
* RuPaul’s Drag Down Under: Szokujący powrót jednej królowej
* RuPaul’s Drag Race Down Under rozpoczyna się koncertami w Auckland i Wellington
* RuPaul’s Drag Race Down Under przemawia do skandalu z czarną twarzą: „Przeprosiny są konieczne”
* Michelle Visage o terapii konwersyjnej i dlaczego RuPaul’s Drag Race nie jest dla osób o słabym sercu

„Myślę, że w tym momencie konkursu ludzie zaczęli się naprawdę denerwować. Wyzwanie związane z tworzeniem mody było naprawdę trudne. Napięcia były wysokie i niewielu ludzi zostało odciętych, ale to był świetny telewizor”.

Anita Wiglet była jedną z trzech kiwi biorących udział w wyścigu drag down.

TVNZ / Wprowadzenie

Anita Wiglet była jedną z trzech kiwi biorących udział w wyścigu drag down.

Anita mówi, że jej umiejętność mówienia w końcu o czasie spędzonym w serialu „wydaje mi się bardzo ciężka na moim ramieniu”.

„To bardzo dobrze móc wrócić do świata, nie żyć w kłamstwie i udawać, że wygrałem” – mówi. „Czas spędzony na programie był najlepszym doświadczeniem w moim życiu. Dostałem się… Wiem, że to będzie niesamowite, ale przekroczyło wszelkie oczekiwania”.

READ  Film Barbie: Fani tracą to z powodu „genialnego” ujęcia Margot Robbie w nowym zwiastunie
Anita Wigl'it mówi, że mówienie wreszcie dotyczy jej czasu w serialu

Rzeczy

Anita Wigl’it mówi, że mówiąc w końcu o swoim czasie w serialu „czuję jak wielki ciężar na moim ramieniu”.

Anita wywarła duże wrażenie podczas swojej pierwszej krajowej serii przebojowej serii, wygrywając długo oczekiwaną grę Snatch Game, wyzwanie podszywania się, w którym znalazły się jedne z najpopularniejszych i przezabawnych gier. drag Race Chwile w poprzednich sezonach. Anita zagrała królową Elżbietę II, wysyłając sędziów RuPaul, Michelle Visage i Reese Nicholson do histerii swoimi śmiałymi dowcipami o rodzinie królewskiej.

„Moim ulubionym momentem w serialu było zdecydowanie porwanie” – mówi.

„To było ekscytujące i jednocześnie wymagające. Myślałem, że będziemy mieć dwie minuty na udzielenie odpowiedzi na każde pytanie, ale mieliśmy około pięciu sekund. To było bardzo stresujące, ale wtedy zwycięstwo w konkursie, w którym wszyscy chcą wygrać, było najlepszym uczuciem na świecie.”

Anita Wigl'it jako Queen in Snatch, ulubieniec fanów w serialu.

Dostarczone

Anita Wigl’it jako Queen in Snatch, ulubieniec fanów w serialu.

Anita podzieliła się również kilkoma wrażliwymi momentami na temat napiętego związku, jaki ma z ojcem, który powoli zaakceptował tożsamość Anity.

„Jestem otwartą książką” – mówi – „Uwielbiam rozmawiać o wszystkim i wszystkim”. „Dobrze było, że mogłem rozmawiać o swoich doświadczeniach z nadzieją, że ludzie je zobaczą, gdyby mieli podobne doświadczenia, byliby w stanie znaleźć w nich pewien rodzaj pocieszenia lub akceptacji”.

– Relacje RuPaul Drag Race Down Under w soboty w TVNZ 2 i TVNZ OnDemand

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *