Wyeliminuj moment, który będzie niezapomniany dla wulgarnej gwiazdy na Wyspie Skarbów

Wyeliminuj moment, który będzie niezapomniany dla wulgarnej gwiazdy na Wyspie Skarbów

Niewiele jest momentów w historii telewizji nowozelandzkiej, które owiane są niesławą.

Pomyśl o oku Thingee pojawiającym się w programie The Son of a Gunn Show lub o słynnym wersie pielęgniarki Carrie Burton: „Nie jest pan teraz w Gwatemali, doktorze Robata”.

Legenda telewizji Mary Lambie maniakalnie krzyczy „pieprz się, ty pierdolony skurwielu” przez lufę kamery na Celebrity Treasure Island po tym, jak została wrzucona pod autobus przez koleżankę z drużyny i dołączyła do wyższych szczebli telewizji chwile.

„Wiedziałam, że mój okropny język zostanie ucięty” – śmiała się podczas naszej rozmowy telefonicznej. „I ja, 59 lat, wygłaszająca całe przemówienie przed kamerą”.

Były gospodarz Good Morning stał się czwartą osobą, która opuściła mecz w najnowszym odcinku po uderzeniu nożem w plecy przez kapitana Jordana Vandermaada.

Gra z pewnością nabiera tempa, ponieważ po obu stronach medalu zawiązywane są sojusze. W tym tygodniu byliśmy świadkami, jak członkowie jednej drużyny przekraczali linie wroga, tworząc międzypartyjny sojusz, a członkowie drużyny Ellie Mathewson, Courtney Dawson i Jazz Thornton werbowali przeciwników Matta Gibba, Jamesa Moustabeka i Laurę Daniel do połączenia sił.

Spójrz, dla kogoś, kto grał w tę grę już dwa razy, utrzymywanie sześcioosobowego sojuszu na tak wczesnym etapie gry, gdy połowa członków sojuszu nie jest w tym samym obozie co ty, jest niewiarygodnie odważne, ale także ryzykowne — jest wiele miejsce na błąd.

To część gry, która została wyeliminowana przez uczestniczkę Mary Lambie, która ani razu nie odwróciła głowy.

„Jestem tak oldschoolowa i tak jednowymiarowa, że ​​pragnęłam przygody, szansy na poznanie nowych ludzi, a było wiele rzeczy, które mnie interesowały” – przyznaje.

„W ogóle nie byłem zainteresowany graniem w„ tę grę ”w zakresie tajemnicy, sojuszy, dźgania w plecy i tak dalej. Po prostu nie byłem tym zainteresowany. To nie moja bajka”.

READ  Gospodarz śniadaniowy Jenny-Mae Clarkson załamuje się na antenie podczas emocjonalnego odcinka w Southern Charity Hospital

Zatem oglądanie serialu i obserwowanie, jak szybko toczy się gra, w pewnym sensie jest uszczęśliwiona, że ​​odeszła wtedy, „żeby nie znaleźć się w tych trujących chwastach”.

„Myślę, że po moim odejściu dynamika się zmieniła i mniej ludzi było postrzeganych jako siebie, a ja nie chciałam w to wchodzić” – powiedziała mi.

Stało się to bardzo jasne dziś wieczorem, po złożonych obietnicach i porażce.

W poprzednim odcinku kapitan drużyny i gospodarz Lotto Jordan Vandermade otrzymał premię – kartę miłosierdzia, czyli szansę na uratowanie gracza z Twojej drużyny, jeśli przegra on bitwę eliminacyjną.

„Dałem mojemu zespołowi słowo, że jeśli nie zakwalifikują się do eliminacji, skorzystam z biletu miłosnego w celu eliminacji i myślę, że tego wieczoru będę się trzymać” – powiedział producentom Jordan.

„Ktokolwiek dzisiaj wieczorem wystąpi, wykorzystam go. Dotrzymuję słowa”.

Zapamiętajcie te słowa, drodzy czytelnicy: „Jestem człowiekiem słowa”.

Jak się okazuje, Mary zostaje wystawiona na walkę eliminacyjną z potężną Matyldą Green z drużyny przeciwnej. W bitwie obie kobiety muszą przesuwać wielkie litery po przeszkodach prowadzących do filaru, gdzie muszą składać klocki, aby przeliterować słowo – zwycięsko.

Matylda pokazała już w tej grze, że jest niesamowicie silna, więc łatwo założyć, że Mary będzie miała trudności z podjęciem tego wyzwania – ale z łatwością pokonuje przeszkody, a gdy nadejdzie czas, jest znacznie przed Matyldą. Aby rozjaśnić słowo.

Na nieszczęście dla Marii jest to jej upadek.

„Od razu zobaczyłam to słowo i już wiedziałam, jak przeliterować słowo „zwycięski”” – wspomina.

„Byłam absolutnie przerażona, ale byłam też bardzo podekscytowana, bo wiedziałam, co to za słowo. Wokół mnie było tyle hałasu, że nie mogę uwierzyć, że to schrzaniłam”.

Tak, Mary Lambe oddała prowadzenie po błędnie napisanym słowie, a Matylda została ogłoszona zwycięzcą.

READ  Gdzie śpiewają tłumy: adaptacja ukochanej książki słabnie z powodu pomieszanej opowieści

Ach, ale czy pamiętacie poprzednie proroctwo dowódcy Marii?

„Ktokolwiek dzisiaj wieczorem wystąpi, wykorzystam go. Dotrzymuję słowa”.

To słowo pocieszyło także Marię.

„Pomyślałam: «Mary, upchnęłam to, byłam zła. Ale nie martw się, Jordan powiedział, że przeżyjesz. Więc miałem ten moment, w którym pomyślałem: „Trochę żenujące, ale dożyję kolejnego dnia”.

Jednak ten dzień nigdy nie nadszedł – kiedy Mary poszła pożegnać się ze swoją drużyną, wciąż nalegając, aby jej kapitan w każdej chwili ogłosił, że Karta Łaski zostanie wykorzystana, aby ją uratować, Jordan pochylił się i wyszeptał nieśmiertelne słowa: „Doceniam Rozumiesz, Mary. Nie będę się tym bawić.

Słowo Szmurda.

„Matty, zdradzę ci sekret” – powiedziała mi Mary.

„Właściwie go nie słyszałem. Gdybym go usłyszał, myślę, że potoczyłoby się to zupełnie inaczej. Po prostu nie traktuje się ludzi w ten sposób. Jeśli mówisz, że coś zrobisz, zrób to”.

Mary Lambe na własnej skórze przekonała się, że niektórzy ludzie będą kłamać w tej grze.

„A kiedy to się skończyło, spacerując po pustyni, powiedziałam sobie: Nie mogę uwierzyć, że on mnie tak uderzył”. Nie mogę jeszcze w to uwierzyć. Cóż za straszna rzecz, którą można komuś zrobić!

Jest to coś, co nawet kilka miesięcy później nadawcy nie jest w stanie zrozumieć.

Powtarzał nam: Jesteśmy zespołem. Wszyscy zostaniecie zbawieni. Myślę, że był tchórzem. Jeśli widział we mnie słabe ogniwo w zespole, a jestem pewien, że tak było, powinien był wziąć mnie na stronę i powiedzieć wszystkim: „Słuchajcie, mam tę kartę miłosierdzia, ale Maryjo, nie zamierzam tego robić”. Użyj tego.’ Powinieneś. Przynajmniej wtedy bym się dostał [to the elimination battle] wiedza.”

„Ale powiedzenie: «Uratuję wszystkich», a potem zmiana zdania, uważam, że był naprawdę tchórzliwy”.

READ  Richard, pan młody MAFS Australia 2024, oskarża Andreę o wyciekanie wiadomości

Jednakże ma filozoficzne podejście do kręgu życia w serialu takim jak Celebrity Treasure Island.

„Myślę, że karma świetnie wyrównuje sytuację” – śmieje się.

Naprawdę głupio to rozegrał. Ponieważ bez wątpienia od chwili mojego odejścia reszta zespołu myślała: „No cóż, nie możemy ufać Jordanowi”. Wrzucił Mary pod autobus. Co on do cholery miał ze mną zrobić? Więc naprawdę głupio było zrobić to tak wcześnie.

Ale pomimo wszystkiego, co się wydarzyło, Mary Lambie twierdzi, że zrobiłaby to jeszcze raz – w mgnieniu oka.

„Uwielbiałem ponownie nawiązywać kontakt z niektórymi osobami, które znałem z tych dni w dzień dobry. Uwielbiałem przebywać w tej części kraju. Uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu – mogłem założyć sklep, choć z wygodnym materacem – ale mogłem też przebywać na zewnątrz przez cały czas czasu. A ja lubię przygody.

A przygoda dopiero się zaczęła.

Matty McLean, były zwycięzca Celebrity Treasure Island, będzie przeprowadzał wywiady z wyeliminowanymi uczestnikami programu 1news.co.nz

Aktualny sezon możesz oglądać od poniedziałku do środy o 19:30 w TVNZ2 lub włączyć kanał TVNZ+

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *