Wygląda na to, że Carl Radke reaguje na wiadomość o ciąży swojej byłej Lindsey Hubbard

Wygląda na to, że Carl Radke reaguje na wiadomość o ciąży swojej byłej Lindsey Hubbard

W zeszłym tygodniu Lindsey Hubbard ogłosiła, że ​​spodziewa się pierwszego dziecka ze swoim nowym chłopakiem

Carl Radke ogłosił, że poślubi Lindsay Hubbard w sierpniu 2023 roku

Wygląda na to, że Carl Radke w odpowiedzi na ogłoszenie ciąży swojej byłej narzeczonej Lindsey Hubbard wywołał plotki o randkach z piękną brunetką.

We wtorek, 9 lipca Strona szósta Poinformowano, że domek letniskowy Gwiazdę widziano z niezidentyfikowaną dziewczyną w barze Everdene w Virgin Hotels w Nowym Jorku.

Para rozmawiała, ubrana niedbale, siedząc przy barze.

Ich interakcja została przerwana, gdy dwie kobiety rozpoznały 39-letniego Radkego i podeszły do ​​niego, zanim opuścił swojego rzekomego nowego kochanka, do którego dołączyła jej przyjaciółka.

Nieformalne wyjście Radke'a z kobietą w pomarańczowej sukience pokazało, że nie przejął się ogłoszeniem przez byłą żonę o ciąży w zeszłym tygodniu.

W czwartek 4 lipca Hubbard ogłosiła na swoim koncie na Instagramie, że spodziewa się pierwszego dziecka ze swoim tajemniczym chłopakiem.

„Uwaga: ten post zawiera więcej fajerwerków niż ten z 4 lipca! Jesteśmy w ciąży!!!!” – napisała w podpisie zdjęć pokazujących jej wystający brzuch.

Hubbard ujawniła w wywiadzie, że spotyka się z lekarzem zajmującym się inwestycjami w biotechnologię od stycznia, po tym jak Radke odwołała zaręczyny w sierpniu 2023 roku, trzy miesiące przed planowanym ślubem.

READ  Liam Payne z One Direction został zabrany do szpitala z powodu silnego bólu nerek

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *