Występ Kate Middleton na pianinie podczas Royal Christmas Eve oszałamia fanów

styl życia

Kate Middleton zachwyciła fanów ukrytym talentem podczas występu z Westminster Abbey. Wideo / Książę i księżna Cambridge

Kate Middleton wpadła na nerwy, by ujawnić swój ukryty talent muzyczny w telewizyjnym przedstawieniu Westminster Abbey.

Księżna Cambridge niespodziewanie pojawiła się na przyjęciu wigilijnym u Carol, grając na pianinie, podczas gdy gwiazda popu Tom Walker śpiewał swoją piosenkę For Who Can’t Be Here.

Wydarzenie było transmitowane na antenie ITV z powodu kłótni między członkami rodziny królewskiej a BBC o najnowszy film dokumentalny o książętach Williamie i Harrym.

Być może bezbłędny występ Kate był bardziej satysfakcjonujący, ponieważ jej nauczyciel gry na pianinie powiedział wcześniej: „Nie sądzę, żeby kiedykolwiek została pianistką”.

Nosiła czerwony płaszcz Catherine Walker i kolczyki z szafirowymi diamentami, wypożyczone od królowej.

Impreza nie była transmitowana na żywo, ale została nakręcona na początku tego miesiąca.

Królewskie źródło powiedziało, że muzyka People była „bardzo ważna” dla Kate podczas blokad Covid w Wielkiej Brytanii i że „rozpoznaje potężny sposób, w jaki muzyka łączy ludzi” w trudnych czasach.

„Z tych powodów bardzo chciała być częścią występu Toma w ten sposób”.

Przemawiając po nagraniu, Walker powiedział, że Kate „całkowicie pozwoliła” na jej występ.

Kate uśmiecha się potem do Toma Walkera "byczy" wydajność.  Zdjęcie / Twitter
Kate uśmiecha się do Toma Walkera po „przybiciu” występu. Zdjęcie / Twitter

„To był naprawdę zaszczyt grać u boku Księżnej dla Królewskich Kolęd: Razem na Boże Narodzenie” – powiedziała piosenkarka.

„Bez wątpienia było to jedyne w swoim rodzaju doświadczenie. Sądzę więc, że byliśmy naprawdę zdenerwowani, ponieważ nie poszło zgodnie z planem i jeden z nas miał zawieść drugą osobę, czy coś, ale to było absolutnie fantastyczna – zrujnowała.

READ  Najlepszy mężczyzna został wyrzucony ze ślubu po „okropnym” dowcipie o przemawiającej druhnie

„Myślałem, że to całkowicie zrujnowało występ; nie jest łatwo wskoczyć za pianino z grupą muzyków, z którymi nigdy nie grałeś, i nagrywać materiał na żywo przed kamerą, ale ona całkowicie odpuściła.

„Jest sympatyczną, miłą i życzliwą osobą i poświęciła czas, aby osobiście podziękować wszystkim za możliwość wspólnej zabawy”.

Występ był utrzymywany w tajemnicy, dopóki księżna nie pojawiła się w mediach społecznościowych na kilka godzin przed występem.

Opublikowany wcześnie w Wigilię Bożego Narodzenia na koncie Instagram Duke’a i Duchess, krótki filmik przedstawiał Kate siedzącą przy fortepianie w Opactwie Westminsterskim.

Świąteczne spojrzenie między Kate i Wills

Program uniósł brwi, zanim został wyemitowany po tym, jak ITV udostępnił obraz z programu, na którym książę i księżna patrzą na siebie z uwielbieniem z siedzeń. Spiker nazwał to „świątecznym spojrzeniem” pary.

Czytelnicy są zdziwieni definicją „świątecznego wyglądu”.

czy to jest "świąteczny przebłysk"?.  Zdjęcie / ITV
Czy to „świąteczny wygląd”? Zdjęcie / ITV

„Jak wygląda świąteczny wygląd? Czy ma blichtr lub światła, wstążki lub balony?” Zapytałem zdezorientowaną osobę w odpowiedzi na post ITV.

ITV nie jest tradycyjną certyfikowaną siecią taryf królewskich. Ten zaszczyt jest zwykle ograniczony do BBC.

Ale śliniaczek jest w złych książkach z Pałacem Buckingham po tym, jak w zeszłym miesiącu wyemitował kontrowersyjny film dokumentalny, skupiając się na młodszych członkach rodziny królewskiej.

W dokumencie pojawiły się zarzuty, że dworzanie ujawnili prasie negatywne historie o Meghan, księżnej Sussex, oraz że istnieje rywalizacja między Sussex i Cambridge.

Po pokazie pokazu, rzadkie wspólne oświadczenie wydały Pałac Buckingham, Pałac Kensington i Clarence House, które reprezentują głównie królową i księcia Karola oraz Kate i Walię.

W oświadczeniu stwierdzono, że „zarzuty otrzymane z nienazwanych źródeł są przesadzone i bezpodstawne”.

Królewski świąteczny koncert charytatywny został natychmiast dostarczony przez Cambridge do ITV, ku uciesze tej sieci.

Źródło powiedziało The Sun: „To prawdziwy zamach stanu dla ITV. To zupełnie nowy format – rodzina królewska nigdy wcześniej nie prowadziła telewizyjnej imprezy. Posiadanie księżnej na froncie jest ważne”.

READ  Nowy członek The Wiggles Jon Pearce z przeszłością w reality TV

„Oczywiście większość królewskich programów automatycznie trafia do BBC jako nadawcy krajowego. Wygląda teraz na to, że w przyszłości będzie bardziej współpracować z ITV”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top