Wywiad księcia Harry'ego z GMA został „zaaranżowany” w celach public relations

Wywiad księcia Harry'ego z GMA został „zaaranżowany” w celach public relations

Podczas wywiadu książę Harry wyraził dobrą wiarę w sprawie swoich relacji z królem Karolem

Wywiad księcia Harry'ego z GMA został „zaaranżowany” w celach public relations

Książę Harry został oskarżony o planowanie swojego najnowszego wywiadu na temat pojednania z rodziną królewską.

Książę Sussex rozmawiał z gospodarzem Willem Reevesem Dzień dobry Ameryko O możliwości, że rak króla Karola może doprowadzić do odwilży w jego stosunkach z członkami rodziny królewskiej po latach separacji.

the dodatkowy Autor zapowiedział, że po krótkiej podróży do Wielkiej Brytanii na początku tego miesiąca będzie odwiedzał ojca „tak często, jak będzie to możliwe”.

Mówiąc do Codzienna ekspresjaEkspert królewski Michael Cole zauważył, że już ustalili, „jakie pytania zostały zadane, a jakie nie”.

Przeczytaj więcej: Książę Harry „nie rozważa ponownego zjednoczenia rodziny królewskiej” pomimo wywiadu dobrej woli

Podkreślił: „Nie wiem, co zostało uzgodnione, nie mogę powiedzieć, ale podejrzewam, że były przesłanki do przeprowadzenia rozmowy, w przeciwnym razie nie zostałaby ona przeprowadzona”.

Były korespondent królewski BBC odniósł się następnie do obecnych relacji Harry'ego z ABC, gdzie wyemitowano wywiad, mówiąc: „Oczywiście ma on długą historię współpracy z ABC, co sugeruje, że jego ludzie od PR pracują dla Archewell”. , obecnie nazywany Sussex”. – Masz umowę z ABC.

Kontynuował: „Myślę, że to błąd, ponieważ świadczy to o niepewności z ich strony oraz braku pewności co do tego, co i jak powinni powiedzieć”.

„Myślę, że odnieśliby korzyść, będąc bardziej spontanicznymi i biorąc udział w czymś, co będzie prawdziwym wywiadem, a nie wyćwiczonym scenariuszem czy odgrywaną sceną czy, że tak powiem, pantomimą” – dodał Cole.

READ  Meghan Markle jest „wściekła” występem Sarah Ferguson w telewizji

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *