Wzmocnienia komplikują wysiłki mające na celu przekonanie osób nieszczepionych do zaszczepienia się

Dan Meehan, prezes Izby Handlowo-Przemysłowej w Missouri, grupy pro-biznesowej w stanie, w którym wskaźniki szczepień są niższe w całym kraju, zapewnia firmom „Promocja szczepień” Napiwki i nadanie im brązowych, srebrnych lub złotych certyfikatów, na podstawie procentu zaszczepionych pracowników. Pracodawcy mogą następnie chwalić się swoim statusem, aby zachęcić klientów do ruchu. „Uważamy, że szczepienia są niezbędne do wyzdrowienia z pandemii” – powiedział Meehan.

Nawet krewni chorych dzieci i niezaszczepieni dorośli, którzy ulegli odmianie delta, podjęli się sponsorowania kampanii szczepień. Tego lata trzymaj trochę Imprezy dotyczące szczepień na pogrzebach.

Jednak w sytuacji, gdy miejsca masowych szczepień są w dużej mierze zamknięte, ciężar perswazji w coraz większym stopniu spada na dostawców podstawowej opieki zdrowotnej. Dr David Priest, specjalista chorób zakaźnych z Nowicjusz zdrowia, który ma kilka klinik w Północnej Karolinie, często rozmawiał z niechętnymi pacjentami na temat szczepionek przeciw Covid.

„Trzeba nadmiernie komunikować się w niewiarygodnym stopniu, ponieważ ciągle otrzymujemy pytania dotyczące rzeczy, o których myślę”, powiedział dr Priest, „to jest znane od 18 miesięcy”. „Ale tam są ludzie, więc po prostu musisz ciągle odpowiadać i odpowiadać i odpowiadać na to pytanie”.

Dodał, że lekarze muszą mieć pod ręką szczepionki. „Więc kiedy pacjent w końcu powie:„ Myślę, że to zrobię ”, możemy przypieczętować umowę. Bo jeśli w tym czasie nie masz prawa do szczepionki w swojej klinice, ludzie wsiadają do swoich samochodów, zajęty innymi zadaniami i zapomnieć lub zmienić zdanie”.

Alison PuttenheimD., ekspert ds. zdrowia behawioralnego z University of Pennsylvania, zauważył, że chociaż lekarze podstawowej opieki zdrowotnej, jako zaufane źródła dla pacjentów, odgrywali kluczową rolę w tym momencie w szczepieniach, „z pewnością rodzi to pytanie, co dzieje się z osobami, które „nie”, nie mamy regularnego źródła opieki”.

READ  Według danych Centers for Disease Control and Prevention, liczba nowych szczepionek prawie się podwoiła w porównaniu z zeszłym miesiącem

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top