Wzruszony król Karol odbył z Kate „od serca” lunch, zanim ogłosił diagnozę raka

Wzruszony król Karol odbył z Kate „od serca” lunch, zanim ogłosił diagnozę raka

Kate i William na kilka tygodni wycofali się z pracy, aby móc być z dziećmi

Charles udał się z Londynu do miasteczka w Berkshire, gdzie Kate wyraziła chęć rozmowy z nim

Na kilka godzin przed ogłoszeniem przez Kate opinii publicznej diagnozy raka król Karol i księżna Walii zjedli „emocjonalny” prywatny lunch.

Według doniesień 75-letni król odbył w czwartek szczerą rozmowę ze swoją synową w zamku Windsor.

Udał się z Londynu do miasta w Berkshire, gdzie Kate wyraziła chęć porozmawiania z nim po postawieniu diagnozy.

„To niezwykłe, że siedzą tak razem. Król był już świadomy, że kobieta, którą nazywa «moją ukochaną synową», ma raka… Król opuścił lunch czując się chory. Podało bardzo emocjonalne źródło.

Wiadomo, że 42-letni Charles i Kate rozmawiali o jej ogłoszeniu wideo – które Kate nagrała dzień wcześniej – podczas spotkania w zamku Windsor. W opublikowanym w piątek filmie przyszła królowa stwierdziła, że ​​odkrycie było „wielkim szokiem”, ale obiecała, że ​​„wszystko będzie w porządku”.

Źródło powiedziało The Sun: „Mieli wiele do omówienia i podzielenia się, ponieważ kilka tygodni temu król rozpoczął leczenie i zajął się ogłoszeniem swojej diagnozy… Są ze sobą bardzo blisko i wierzy, że Katarzyna jest jego córką .”

Przyjmuje się, że Charles wiedział o walce Kate z rakiem jeszcze przed wylotem z Londynu na lunch. Mówi się również, że królowa Camille jest filarem wsparcia i utrzymuje regularny kontakt z Kate.

Kate i William wrócili z pracy na kilka tygodni, aby spędzić czas ze swoimi dziećmi: Georgem (10 lat), Charlotte (8 lat) i Louisem (5 lat). Uważa się, że książę William powróci do swoich królewskich obowiązków dopiero po świętach wielkanocnych.

READ  Salvual Sam Smith ogłusza tłum trans-Tasmanów po ogłoszeniu imprezy w Nowej Zelandii

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *