Yara Marine Technologies otwiera sklep w Polsce

Yara Marine Technologies otwiera sklep w Polsce

Firma Yara Marine Technologies ogłosiła, że ​​otworzyła nowy sklep w Kadańsku w Polsce, przechodząc do usług instalacyjnych. Nowa siedziba będzie dostarczać gotowe produkty i wiatrownice, a także gotowe dystrybucje, takie jak naprawy wnętrz i modernizacje w ramach ekspansji firmy na zielone technologie.

„Wprowadzając nowe i nieznane nam technologie do przemysłu morskiego, doświadczamy, że możemy samodzielnie nadzorować i pokrywać niektóre instalacje, jeśli chcemy, aby lokalne instalacje i załogi znalazły się na właściwej drodze. Często wysyłamy naszych inżynierów do pomocy przy szczególnie trudnych zadaniach, a teraz możemy wysłać również nasz zespół instalacyjny ”- powiedział jeden z nich. Powiedział Alexander Askeland, dyrektor ds. operacyjnych firmy Yara Marine Technologies, która jest właścicielem w całości należącej do firmy International.

Na początek zespół instalacyjny skupi się na modyfikacjach, montażu, spawaniu i naprawach.

„Widzimy, że mały i wąski panel instalacyjny wnosi wiele wartości dla naszych klientów, zwłaszcza dzięki niewielkim ulepszeniom istniejących narzędzi” – kontynuuje Askeland.

Firma Yara Marine Technologies, z siedzibą w Oslo w Norwegii, a teraz z oddziałami w Szwecji, Polsce i Chinach, poinformowała, że ​​oprócz dostawców Yara Marine będzie obsługiwać nową bazę w obszarze posprzedażowym firmy.

„Nadzorujemy naprawy i konserwację, a jako uzupełnienie naszych preferowanych podwykonawców w celu doskonalenia naszych usług, zdecydowaliśmy się przeprowadzić kilka krytycznych napraw, takich jak spawanie. Celem jest zwiększenie naszych możliwości nadzoru i kontroli” – powiedział Glass Roth, Szef działu obsługi klienta w Yarra Marine Technologies.

Yara Marine Technologies oferuje portfolio zielonych technologii, od skruberów po gotowe rozwiązania w zakresie zasilania plaży i wspomagane wiatrem systemy napędu i ulepszania tras.

„Wiemy, jak wprowadzać i wdrażać zielone technologie morskie. Jest to kluczowa umiejętność, którą rozwinęliśmy podczas naszej podróży biznesowej w zakresie płuczek i jesteśmy w stanie wprowadzać zmiany poza suchym dokiem dzięki wielu nowym produktom, takim jak Coastal Power. W takich przypadkach właściciele statków mają współpraca i odpowiedzialność za gotowe rozwiązania. Cieszymy się tym, czego chcą. Nasza nowa polska placówka oraz możliwości nadzoru i kontroli, które zapewnia, pozwalają nam wziąć pełną odpowiedzialność za te instalacje ”- powiedział Roth.

READ  Premier Polski świętuje zwycięstwo swojej partii w kilku miastach w głosowaniu burmistrzów

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *