Zadanie innowacji polega na tym, że nowe poziomy są gotowe do licznika ERC w Polsce

Kierowcy startujący w czerwcowych Rajdowych Mistrzostwach Europy FIA w Polsce zmierzą się z wieloma nigdy wcześniej nie używanymi poziomami na krajowym liczniku ERC.

Osiem imprez zaplanowano na 10-12 czerwca, jako czwarta runda sezonu ERC 2022, z Michałem Sikorą, prezesem Polskiego Związku Motorowego w Polsce, który zapowiada, że ​​78. edycja Rajdu Polski będzie w 30 procentach nowa. A.S.N.

„Zlot był klasyczną imprezą w Polsce i cieszył się uznaniem wśród zawodników, widzów i przedstawicieli mediów” – powiedział prezes Sikora. „Wymaganie specjalnego statusu na Mazurach zawsze zapewniało spektakularne i ekscytujące bitwy rajdowe. Istnieją dobrze znane poziomy i zupełnie nowe eksperymenty. Trzydzieści procent całkowitej odległości peronów trafi na wcześniej nieużywane drogi.

Prezes Sikora kontynuował: „Raleigh 2021 to ostatnia runda ERC organizowana we współpracy z imprezami Poland Eurosport. Podczas czterech edycji Raleigh Poland mieliśmy niepowtarzalną okazję pracować z ich zespołem. Zawsze możemy na nich liczyć i ich nieocenioną pomoc, za co serdecznie dziękujemy i za to dziękujemy.Czas powitać naszych nowych partnerów z Promotora WRC.

W ramach 200-kilometrowej trasy rajd będzie bazował na Mikołajkach po widowiskowym miejskim rajdzie Mikołajki Arena Polska.

READ  Polska: zmiana w kościele; Aktualizacja hackometru | Artykuł

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top