Zanotuj to z NPR: NPR

W Warszawie 29 stycznia 2021 r. ludzie trzymali transparenty i wznosili hasła podczas protestu przeciwko prawie całkowitemu zakazowi aborcji.

Obrazy Getty


Ukryj tytuł

Zmień tytuł

Obrazy Getty

W Warszawie 29 stycznia 2021 r. ludzie trzymali transparenty i wznosili hasła podczas protestu przeciwko prawie całkowitemu zakazowi aborcji.

Obrazy Getty

Dziesiątki stanów mogą wkrótce podjąć działania w celu zakazu lub ograniczenia aborcji. Ale jeśli te prawa różnią się w zależności od stanu, pozostaje wiele pytań bez odpowiedzi na temat tego, jak będą one wdrażane. Kim Mutcherson mówi NPR. Jeśli Sąd Najwyższy wywróci się do góry nogami, klej tych praw najprawdopodobniej się skończy Rowe Wade, Opuszczenie Stanów Zjednoczonych bez chronionego federalnie prawa do aborcji.

Dotyczy to zwłaszcza Polski, gdzie aborcja jest całkowicie nielegalna. NPR Ari Shapiro Raporty o podziemnej sieci działaczy na rzecz praw reprodukcyjnych, którzy ryzykują pobyt w więzieniu, aby pomóc pacjentkom dokonującym aborcji.

W uczestniczących obszarach usłyszysz także sekcję wiadomości lokalnych, która pomoże ci zrozumieć, co dzieje się w twojej społeczności.

Napisz do nas na adres [email protected] do rozważenia.

Ten odcinek został wyprodukowany przez Elenę Burnett, Matta Ozuka, Jonaki Mehtę i Brenta Backmana. Został zredagowany przez Courtney Torning, Sami Yenigan i Ashley Brown. Naszym producentem wykonawczym jest Cara Tallo.

READ  Trener Souza wyjechał z Polski, by dołączyć do Flamenco

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top