Zara Tindall została potraktowana inaczej niż Peter Phillips na Wimbledonie

Zara Tindall została potraktowana inaczej niż Peter Phillips na Wimbledonie
Zara i Mike nie byli w stanie zająć miejsc w kabinie

Zara i Mike Tindallowie są przyzwyczajeni do otrzymywania biletów na niektóre z najsłynniejszych wydarzeń sportowych w mieście, a dzisiejszy dzień nie był wyjątkiem, ponieważ pojawili się na Wimbledonie, aby obejrzeć mecz ćwierćfinałowy na korcie centralnym.

Mimo że są ulubieńcami fanów rodziny królewskiej i mają królewskich krewnych, można założyć, że zasiądą w prestiżowej loży królewskiej.

Jednak tak naprawdę to starszy brat Zary, Peter Phillips, najstarszy syn księżniczki Anny, lubił siedzieć w loży królewskiej wraz ze swoją nową dziewczyną, Harriet Sperling, i królową Camillą.

Z drugiej strony Zara i Mike nie byli w stanie zająć sobie miejsc w kabinie i zamiast tego podczas dnia gry w tenisa usiedli gdzie indziej.

Wydaje się, że przyczyną tego jest jedna z ról, jakie odgrywa Zara. Oprócz tego, że jest mistrzynią jeździectwa, jest także ambasadorką marki kilku luksusowych firm, w tym Rolex, głównego sponsora turnieju.

Dlatego usiadła na miejscach zarezerwowanych dla zaproszonych przez firmę Rolex, a nie ze swoim bratem, jego dziewczyną i ich ciotką Camillą.

Podobnie rodzice księżnej Walii niedawno uczestniczyli w Wimbledonie, ale nie zasiedli w loży królewskiej. Zamiast tego podczas swojej zeszłotygodniowej wizyty cieszyli się również najlepszymi miejscami do siedzenia.

Dostęp do Royal Box jest ograniczony wyłącznie do zaproszeń i jest zarezerwowany dla wybranej grupy szefów rządów, działaczy tenisa, partnerów biznesowych, członków brytyjskich sił zbrojnych, czołowych organizacji medialnych, kibiców brytyjskiego tenisa i nie tylko.

Tymczasem królowa Camilla wybrała się dzisiaj na niespodziewany i relaksujący wyjazd na Wimbledon, aby obejrzeć mecz ćwierćfinałowy na korcie centralnym.

READ  Crypto Posty Khloe Kardashian w mediach społecznościowych Sylwester

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *