„Zasługuje na więcej szacunku”: Reakcja po śmierci księcia Filipa wyszydziła go w programie Netflix

styl życia

Królowa Elżbieta II i książę Filip, książę Edynburga. Zdjęcia/Getty Images

Rozzłoszczeni widzowie wysadzili w Netflix serial Śmierć Charliego Brookera do 2021 po tym, jak wyśmiewał rodzinę królewską i śmierć 99-letniego księcia Filipa.

Książę Filip zmarł w czerwcu 2021 r., niszcząc królową i resztę rodziny królewskiej.

Zeszłoroczny program Netflix został sparodiowany i opisany jako „parodia”. To była druga część satyryka Brookera i pisarki Annabelle Jones.

Według The Sun w programie pojawił się zarówno „mrok” zeszłego roku, pandemia koronawirusa, jak i zamieszanie w rodzinie królewskiej.

Według komentarza w mediach społecznościowych, serial spojrzał wstecz na niesławny wywiad księcia Harry’ego i Meghan Markle z Oprah Winfrey z marca 2021 roku, zanim posunął się „za daleko” z żartem o księciu Filipie.

Po pokazaniu klipów z czatu Harry’ego i Meghan z Oprah, słychać głos lektora mówiący: „Po wywiadzie książę Filip na stałe wycofał się z życia publicznego, ze śmiercią”.

Głos kontynuował: „Miliony obejrzało pogrzeb księcia Filipa, księcia Didenbergu”.

Wściekli widzowie zabrali się na Twittera, aby wyrazić swoją złość z powodu „niewłaściwych” komentarzy, a wielu nazywa ten knebel „krokiem za daleko”.

Razem z dwoma płaczącymi emotikonami jeden napisał: „Oni są niewłaściwi dla tej osoby #DeathTo2021”,

Inny dodał: „#Śmierć do 2021 r. jest tak fajna i niechlujna, ale książę Filip mógł być jednak knebelem za daleko”.

Trzeci dodał: „Dowcip księcia Filipa był trochę za daleko i może trochę nieprzyjemny… ale reszta serialu była na miejscu!”

Inni zgodzili się, dodając, że uważali, że zmarły książę zasługuje na większy szacunek: „Muszę powiedzieć, że zwykle nie uważam tego za zabawne, ale bardzo mi się to podobało. Jednak żart księcia Filipa był niepotrzebny, zasługuje na znacznie więcej szacunku ”.

READ  Czy Brooklyn Beckham jest kolejnym Jamiem Oliverem?

Żart pojawia się po tym, jak królowa spędziła swoje pierwsze święta bez księcia Filipa.

Królowa została zmuszona do odwołania przyjęcia bożonarodzeniowego u rodziny królewskiej, ponieważ Wielka Brytania zareagowała na wariant Omicron. Kraj nałożył nowe ograniczenia w odpowiedzi na rekordową liczbę nowych przypadków Covid-19.

Król miał zjeść obiad z księciem i księżną Kornwalii, a także prawie 50 członkami rodziny królewskiej, w zamku Windsor.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top