Złamanie protokołu przez księcia Williama było „autentyczne”: ekspert od mowy ciała

Książę William złamał królewski protokół w czwartek, kiedy przytulił się ze starszym mężczyzną w Szkocji, a ekspert od mowy ciała uważa, że ​​gest był „autentyczny i prawdziwy”. Ekspresowa Wielka Brytania.

William i jego żona Kate Middleton przybyli do Szkocji w środę z dwudniową wizytą, aw czwartek spotkali wiwatujące tłumy w Glasgow.

Widząc namiętnego emeryta krzyczącego z radości po spotkaniu z Williamem, przyszły król mocno uściskał staruszka.

Analizując to samo, ekspert od mowy ciała, Darren Stanton, powiedział: „Ten moment to bezprecedensowy pokaz szczerości, empatii i otwartości Kate i Williama”.

Kontynuował: „Zgodnie z królewskim protokołem królowa nigdy nie poda ręki nikomu z odsłoniętymi rękami. Zauważysz, że jeśli podaje rękę innej osobie, zawsze będzie nosić rękawiczki i jest to jedna z tradycji, które przyjęła przez cały czas jej panowanie”.

Stanton dodał: „Objęcie starca przez Williama jest rzadkim wylewem prawdziwych emocji ze strony starszego członka rodziny królewskiej, a po twarzy mężczyzny można powiedzieć, że było to prawdziwe uniesienie, a ta chwila na pewno zostanie z nim. do końca jego dni.” .

Ekspert powiedział dalej: „To był prawdziwy, autentyczny związek i nie został sfałszowany, aby znaleźć się na placu publicznym. Możesz zobaczyć szczerość na twarzy Williama, gdy ogarnął mężczyznę ramionami, z księciem niewzruszonym będąc tak blisko”.

Stanton podzielił się również swoimi przemyśleniami na temat wyrazów twarzy Kate podczas przytulania, mówiąc: „W międzyczasie reakcja Kate jest czystą radością, a jej twarz jest dość zajęta, ogromny uśmiech błysnął, gdy była świadkiem słodkiego uścisku”.

Powiedział dalej: „Uścisk pokazuje, że William i Kate naprawdę troszczą się o ludzi i nie przyjmują swojej uprzywilejowanej pozycji za pewnik. Wyznacza drogę naprzód, gdy William w końcu zostanie królem, ponieważ jego sympatia prawdopodobnie pozwoli mu zostać jednym z najsłynniejszych monarchów w historii”.

READ  Tinder Swindler Simon Leviev traci 10 000 $ na oszustwie na Instagramie

„Od czasów Diany nie widzieliśmy takiego wylewu miłości ze strony opinii publicznej, jeśli chodzi o starszych członków rodziny królewskiej. Jasne jest, że opinia publiczna bardzo mocno wzięła do serca Williama i Kate i takie demonstracje bez wątpienia wzmocni się do nich sympatię narodu” – podsumował Stanton.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top