Zobacz World Athletics Continental Tour Lekkoatletyka z Solav, Polska

Kliknij na odtwarzacz wideo powyżej, przedstawiający kilku mistrzów olimpijskich z zawodów lekkoatletycznych World Athletics Continental Tour w Soros w Polsce.

Transmisja na żywo rozpocznie się w niedzielę o godzinie 12.00.

Coroczne wydarzenie, znane jako Memoriał Camili Skolimowskiej, jest częścią World Athletics Gold Series, a w tym roku kanadyjska gwiazda sprintu Andre de Gross zmierza na 200m mężczyzn.

26-latek ze Scarborough, Ont-I wygrał Diamentową Ligę Prefontine Classic w zeszłym miesiącu, gdzie osiągnął czas 9,74 sekundy.

Został najbardziej utytułowanym męskim olimpijczykiem Kanady, wygrywając złoto w De Cross 200 i brąz w sztafetach 100 i 4×100 w Tokio 2020.

Ośmiokrotna medalistka olimpijska Shelley-on-Fraser-Price z Jamajki wyprzedza 100 kobiet po zdobyciu srebrnego medalu w Tokio, a ona będzie rywalizować w utalentowanej dziedzinie, w tym Michael Harrison z Saskatoon.

Serwer do pchnięcia kulą jest preferowany w branży światowej klasy

Olimpijczyk z Jamajki Hansley Parchment po zdobyciu złota w Tokio chce wrócić do biegu na 110 m przez płotki mężczyzn.

Panujący mistrz olimpijski Wojciech Noviki z Polski rywalizuje w męskim młocie na ojczystej ziemi, a jego rodak Piotr Małachowski zakończy w męskim finale.

Amerykanin Ryan Crasser będzie faworytem w pchnięciu kulą mężczyzn po zdobyciu złotego medalu w Tokio, ale będzie wśród nich światowej klasy srebrny medalista Joe Kovacs ze Stanów Zjednoczonych i brązowy medalista Tom Walsh z Nowej Zelandii.

Craser wygrał na imprezie Prefontine Classic w zeszłym miesiącu.

Solomon Pareka z Etiopii, który zdobył złoty medal w Tokio, i Sofian El Baggali z Maroka rywalizują w kategorii 3000 mężczyzn.

READ  Polscy konserwatyści ostrzegają przed „brukselską elitą” przed wyborami

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *