Żonaty od First Sight UK: „Najbardziej pochlebna panna młoda” wywraca się do góry nogami, gdy wygląd pana młodego nie spełnia jej najwyższych standardów

Jasmine powiedziała ekspertom serialu, że poprosiła swojego partnera, aby był „naprawdę szykowny”, z „dużymi mięśniami pleców, ramion, ramion i nóg”, a także miał sześć stóp wzrostu z zielonymi oczami, tatuażami i fałszywą muszlą.

– Muszą mieć opaleniznę. Czy wyglądam płytko? Zapytała, zanim została dopasowana do swojego partnera.

Rankiem w dniu ślubu panna młoda powiedziała swoim przyjaciołom: „Byłam bardzo konkretna, byłam bardzo prywatna, więc jeśli się pomylą, trzeba ich zwolnić”.

Później tego samego dnia, kiedy Paul przybył na wesele, przyjaciele Jasmine mogli już wyczuć katastrofę na horyzoncie, szepcząc do siebie, że pan młody „wcale nie jest w jej rodzaju”.

Podczas gdy Jasmine najwyraźniej ukrywała swój gniew z powodu wyboru eksperta przy ołtarzu, zostawiła gniewne kazanie producentom chwilę po ślubie, oświadczając, że Paul jest „pieprzony, ile chce”.

„Jestem rozczarowana”, powiedziała, „na przykład, nie zamierzam kłamać”. „Zrobili po prostu cholerne przeciwieństwo tego, o co prosiłem.

„Mam na myśli, że oczywiście dużo mówiłam o wyglądzie. Wygląd to dla mnie wielka rzecz i nie sądzę, żeby słuchali tego, co powiedziałem”.

Żonaty od pierwszego wejrzenia w Wielkiej Brytanii Będzie miał swoją premierę dziś wieczorem o 19:30, 3, i będzie emitowany od wtorku do piątku o tej samej godzinie każdego tygodnia.

READ  Stranger Things: Przerażający pierwszy wygląd sezonu 4 został ujawniony w nowym zwiastunie

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top