Są nowe Pokemony w Pokemon GO, ale nie na to liczyliśmy [AKTUALIZACJA!]

No i stało się. Niantic obiecywało, że 12 grudnia w Pokemon GO pojawią się nowe Pokemony. Pojawiły się, ale nie na to liczyliśmy.

PONIŻEJ AKTUALIZACJA!

Niantic na swojej oficjalnej stronie Pokemon GO poinformowało o pojawieniu się nowych Pokemonów. Do gry zostały dodane… 2 stworki. Tak, słownie „dwa”! Od teraz z jajek mogą wykluwać się Pichu (dziecięca wersja Pikachu) oraz Togepi, który świetnie powinien być znany fanom serialu animowanego.

Przy okazji Niantic poinformowało, że w kolejnych miesiącach dodawane będą kolejne Pokemony. Oznacza to, że druga generacja nie zadebiutuje w tym samym czasie. Poszczególne Pokemony będą dodawane w pojedynczych sztukach. Wygląda to tak, jakby twórcy nie wiedzieli, co ciekawego zaproponować w kolejnych miesiącach, więc 100 stworków będą dodawać w transzach po kilka. W ten sposób co tydzień mogą się chwalić, że PokeDex jest coraz większy.

Oprócz tego od dzisiaj do 29 grudnia na całym świecie będzie można trafić na specjalną wersję Pikachu, który… będzie nosił świąteczną czapkę. Pozostawię to bez komentarza.

Słabo Niantic, bardzo słabo! Nie na to liczyli gracze. Jestem pewien, że absolutnie nikogo nie nakłoni to do powrotu do gry, a już na pewno nie na dłużej. Wręcz przeciwnie. Taka polityka zniechęci jeszcze więcej trenerów z całego świata!

AKTUALIZACJA!

Okazuje się, że Pichu i Togepi nie są jedynymi Pokemonami, które zostały dodane do gry. Okazuje się, że gracze na całym świecie wykluwają także inne dziecięce formy stworków. Jeden z graczy wykluł Igglybuffa, o czym dowiedzieliśmy się z Twittera. Tym samym jego PokeDex poszerzył się do 174 pozycji, więc Pokemonów jest najprawdopodobniej dużo więcej!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o