14 graczy Wallaby zbiera się, aby pokonać Anglię

Australia również doznała kontuzji 14 graczy, którzy pokonali Anglię 30-28 w teście otwarcia serii w Perth w sobotni wieczór.

Wallabies byli zmuszeni grać mężczyzną przez ponad połowę meczu po tym, jak zablokowali Darcy Swain za uderzenie głową przed Johnnym Hillem w odwecie. Ale Australia zdobyła trzy próby w drugiej połowie, by prowadzić 30-14 i mogła przyjąć dwie późne Anglie przed 47 668 kibicami.

Nie pokonali Anglii od Pucharu Świata w Rugby 2015, tracąc z gośćmi osiem z rzędu, w tym wszystkie trzy w poprzedniej rundzie w 2016 roku.

Trener reprezentacji Anglii Eddie Jones uważa, że ​​zwolnienie sędziego Jamesa Dolemana Swaina nieumyślnie pomogło Australii.

„Patrzysz na historię gry, za każdym razem, gdy dostajesz czerwoną kartkę, sędzia to rozwiązuje. Pomaga zespołowi z czerwoną kartką” – powiedział Jones. „To społeczna wzajemność, to normalne i musimy być dobrzy wystarczy, by sobie z tym poradzić. To mili ludzie, władcy.

Ta strata zwiększy presję na Jonesa, którego Anglia przegrała w tym roku cztery z sześciu testów, nie licząc upokarzającej porażki z 14-osobowymi Barbarzyńcami na Twickenham w zeszłym miesiącu.

Australia została mocno uderzona jeszcze przed rozpoczęciem meczu. FlyHal Quade Cooper napiął lewą łydkę podczas rozgrzewki. Noah Lolesio zaczął, a James O’Çonnor został wycofany z pracy w firmie, aby ustawić grupę jako wsparcie.

W połowie pierwszej połowy, linebacker Tom Banks najwyraźniej złamał rękę, Alan Alalatawa przyszedł na ocenę kontuzji głowy, a Swain został wysłany 34-go. Swain prawdopodobnie przegapi resztę serii w Brisbane i Sydney w nadchodzący weekend.

Trener Wallabies, Dave Rainey, nie dał się wciągnąć w to, czy Anglia celowo celuje w Swaina w oparciu o powtarzające się prowokacje Hilla, który rozpoczął bójkę, wyrywając mu włosy.

„Nie jestem pewien, czy to był plan zespołu, ale na pewno była tam prowokacja. Nie tylko w tej sytuacji, ale także na początku gry” – powiedziała Renee – „Przyjrzymy się dobrze materiałowi filmowemu i dowiemy się jak się do tego odwołamy. Poprosimy o wyjaśnienie (czerwona kartka).

READ  Historia: Mironek jest pierwszym Polakiem na DP World Tour

„Trenujemy ze scenariuszem, grając przez cały czas z 14 lub 13 graczami. Wiemy, że musimy ciężej pracować. Znaleźliśmy sposób. Jesteśmy całkowicie podekscytowani postacią. „

Rzuty Lolisio okazały się kluczowe dla Australii, ponieważ młodzieniec zdobył trzy rzuty karne, aby utrzymać Australię w kontakcie z Anglią, odwracając wszystkie trzy próby, aby utrzymać ich poza zasięgiem Anglii.

Anglia pozostała w pierwszej połowie, która zakończyła 6-6. Prop Ellis Genge strzelił szybką próbę, a Owen Farrell wykonał trzeci rzut karny, dając Anglię prowadzenie 14-9.

Ale Australia natychmiast wróciła na przód z przekonwertowaną próbą zastępczego obrońcy Jordana Pattayi. Podczas gdy Anglik Billy Vunipola był przy grzechu Bena, Volao Vaenga strzelił drugą próbę Wallabies. A Australia rozstrzygnęła zwycięstwo w 77. minucie, próbą Pete’a Samo.

Obiecujący z Nowej Anglii Henry Arundel i Jack Van Portvelt dośrodkowali późno.

Kapitan Australii Michael Hooper powiedział, że jego zespół dobrze improwizował.

„Wymyśliliśmy wiele rozwiązań, więc jestem dumny z wysiłku pomimo wielu zmian w ostatniej chwili. Nie możesz tego zapisać. Możesz mieć wszystkie te plany, a potem wyjść przez okno Nasz sztab szkoleniowy wykonał świetną robotę – powiedział Hopper w zarządzaniu meczami.