20. rocznica Harry’ego Pottera: Powrót do Hogwartu: odpowiedni hołd dla ukochanych filmów

ponowne rozważenie: Wszystkie siedem filmów nakręcono w Los Angeles, a nie w Leavesden, po czym Emma Watson zrezygnowała Czara Ognia, Jason Isaacs gra Gilderoya Lockharta zamiast Lucjusza Malfoya.

To tylko niektóre z duchów wychowanych przez obsadę i ekipę 20. rocznica Harry’ego Pottera: Powrót do Hogwartu (Teraz dostępne do streamowania w TVNZ OnDemand).

To czarujący, zabawny, a czasem zaskakująco emocjonalny zegarek, nawet jeśli trochę drogocennej herbaty już się rozlało.

Tyle czasu spędza się na chwaleniu się nawzajem przepływami życzliwości, przyjaźni i wsparcia, gdy gwiazdy skuliły się, głównie przed kamerą, dzieliły się na duety i trójki, aby zapewnić kolor i wgląd w to, co zasadniczo jest tworzeniem garncarzy. historia ósmej serii filmowej.

dostarczony

Wiele gwiazd filmowych o Harrym Potterze ponownie spotyka się w specjalnym pełnometrażowym filmie.

Czytaj więcej:
* 20 najbardziej ekscytujących filmów, które pojawią się w 2022 roku
* Nadszedł czas na klikanie: osiem świetnych, nisko ocenianych programów telewizyjnych, które mogłeś przegapić w 2021 r.
* Shadow in the Cloud, obiecująca młoda kobieta wśród najlepszych filmów 2021 roku
* Harry Potter 20th Anniversary Reunion: Najbardziej magiczni aktorzy Cytaty o filmach
* Harry Potter: Hogwarts Homecoming: Amerykańskie zawody prowadzone przez panią Helen brakuje magii

Oznacza to, że prawie nie ma miejsca dla autorki książek J.K. Rowling, a Postać nieco kontrowersyjna Obecnie jest to jednak tylko sporadyczny komentarz z nagranego wywiadu w 2019 roku.

Nie żeby został celowo wysłany do szafki pod schodami. Chris Columbus, reżyser dwóch pierwszych filmów, przyznał, że zgodził się przejąć ster dopiero wtedy, gdy do przeczytania książek namówiła go jego córka Eleanor. Kamień FilozoficznyPo trzykrotnym odrzuceniu pracy, podczas gdy sam Hagrid, Robbie Coltrane, wierzy, że seria książek pomogła zakończyć rosnące obawy o „śmierć czytania” wśród młodych dorosłych.

READ  Adele ujawniła, że ​​prawie nigdy nie wydała swojego nowego albumu 30, mówi Zane Lowe

dostarczony

Oryginalne testy ekranu dla gwiazd Harry’ego Pottera.

Ale choć on i Gary Oldman są ciekawi, równie interesujące jest wysłuchanie myśli wszystkich czterech reżyserów (Alfonso Cuarón odrobił pracę domową dla trzech głównych gwiazd, Mike Newell złamał dwa żebra „walcząc” z bliźniakami Weasleyami, a David Yates zrobił odważna decyzja o zresetowaniu kulminacyjna bitwa jest na zewnątrz, a nie ogranicza się do Wielkiej Sali Hogwartu) i tak samo jak Helena Bonham Carter próbuje ukraść przedstawienie, wyrywając Bellatrix zęby i przyznając się do „kradnięcia wielu rzeczy” z planu , serial „Dzieci” z niecierpliwością oczekujemy od nich.

I nie zawodzą. Dowiadujemy się, jak Emma Watson była wielką fanką Toma Feltona, Daniel Radcliffe został wybrany, ponieważ wyglądał „jak szczęśliwy dzieciak o nawiedzonym charakterze”, a Rupert Grint naprawdę miał trudności z potraktowaniem „znaczącego momentu” poważnie.

Rozmowy między Danielem Radcliffe i Heleną Bonham Carter przedstawiają niektóre z najważniejszych wydarzeń dwudziestej rocznicy Harry'ego Pottera: Powrót do Hogwartu.

dostarczony

Rozmowy między Danielem Radcliffe i Heleną Bonham Carter przedstawiają niektóre z najważniejszych wydarzeń dwudziestej rocznicy Harry’ego Pottera: Powrót do Hogwartu.

Jest świetny materiał filmowy z ich pierwszego i ostatniego dnia w dowodach i na wideo z niekończących się gier „slaps” w pierwszym filmie (i ogólnie zmaganiami Kolumba z przyciągnięciem uwagi młodego zespołu na tyle długo, by zrobić dłuższe zdjęcia).

Być może nie jest zaskoczeniem, że Radcliffe ma najlepsze historie, przyznając, że początkowo myślał, że oryginalny Richard Harris Dumbledore’a był przewodnikiem po studiach, a nie legendarnym dramatopisarzem, śmiejąc się ze sposobu, w jaki on i Columbus Harris przekonali Foxa Feniksa I wspomnienia – jak twierdzi Bonham Carter – że napisał do niej notatkę, życząc sobie, by „urodził się 10 lat wcześniej, więc miał z nią 'szansę’”.

dostarczony

Gwiazdy Harry’ego Pottera błyszczą podczas kręcenia pierwszego filmu.

Jednak nie wszystko jest idealne. Chociaż są ukłony w stronę tych, którzy zginęli od czasu, gdy ostatni film został odblokowany nieco ponad dekadę temu (i było sporo frustrujących), Snape’a Alana Rickmana jest zbyt mało i prawie nie ma znaku ani dyskusji na temat główni gracze wspierający, tacy jak Maggie Smith, Michael Gambon, Brendan Gleeson, Julie Walters czy Emma Thompson.

Jest też twierdzenie producenta Davida Heymana, że ​​nigdy nie było podobnej serii filmów, w której dosłownie widzieliśmy grupę dzieciaków dorastających na ekranie. W rzeczywistości Richard Linklater zrobił to w jednym filmie – 2014 dzieciństwo – W ciągu 12 lat.

Jest to jednak drobny unik, co jest mile widzianym i pasującym do wciąż lubianej serii filmów – takiej, która wciąż zarabia ogromne pieniądze dla Warner Bros. (Oczywiście na tyle, aby złożenie czegoś takiego było dla nich warte) Chociaż – w porównaniu z brakiem świętowania Władca Pierścieni osiągnąć ten sam etap).

Emma Watson i Daniel Radcliffe w dogłębnej dyskusji podczas 20. rocznicy Harry Potter: Powrót do Hogwartu.

dostarczony

Emma Watson i Daniel Radcliffe w dogłębnej dyskusji podczas 20. rocznicy Harry Potter: Powrót do Hogwartu.

To było wystarczająco dużo czasu, aby zobaczyć 30-letniego Watsona, Grinta i Radcliffe’a ujmujące i nieco szokujące — mimo że wszyscy gratulują sobie, że wyglądali znacznie lepiej niż ich starsi bohaterowie w finale ostatniego filmu.

Potrójnie, widzowie odczują również, że nie minęło tak dawno i tak dawno, odkąd Osiem Opowieści dominowało w multipleksach od dekady. Jednak, jak zauważa Grint, wystarczyło mu to czasu, aby mieć kamień nerkowy i dziecko.

20. rocznica Harry’ego Pottera: Powrót do Hogwartu Premiera w TVNZ 2 wieczorem 2 stycznia. Jest również dostępny do streamowania w TVNZ OnDemand.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top