Sports Digest: Sea Dogs zdobywa piątkę biegaczy w porażce 13-5 z Rumble Ponies

baseball

Pedro Castellanos zgarnął Wielki Szlem, Cole Cottam, Hudson Potts i Christian Cos przeszli przez pierwszą z ośmiu rund, a Portland Sea Dogs przedłużyli swoją zwycięską passę do czterech gier, wygrywając w niedzielę 13-5 z Binghamton Rumble Boys . Pole Hadlocka.

Koss poprowadził 15 uderzeń, wygrywając 4 na 5 z dwoma RBI i trzema uderzeniami przed prowadzeniem. Will Dalton prowadził trzy przejazdy z podwójnym punktem i przyłożeniem.

Josh Taylor, lewonożny członek Boston Red Sox, na odwyku, pozwolił na dwa wbiegnięcia na szczyt pierwszej połowy. Jay Groom (1:0) został uznany za zwycięstwo po oddaniu dwóch rund w czterech rundach. Uderzył pięć, przeszedł dwa razy i zatrzymał się na cztery uderzenia.

Japonia: Po oddaniu idealnego meczu 10 kwietnia — pierwszego w japońskim baseballu od 28 lat — i doskonałej ósemki 17 kwietnia, zanim został wyrzucony po 102 rzutach, Rocky Sasaki z Chiba Lotte Marines nie trafił w rzut w swoją pierwszą niedzielę na korcie przeciwko Oryxowi. bawół

Sasaki przepracował pięć rund i wygrał 6-3. Pozwolił na dwa uderzenia, przeszedł trzy, trafił dwa trafienia i zatrzymał się na sześć. Miał tylko cztery trafienia po trafieniu 33 z 51 trafień, z którymi miał do czynienia w poprzednich dwóch meczach.

Tenis ziemny

Otwarcie w Barcelonie: Młodzik Carlos Alcaraz kontynuował swoją imponującą passę, pokonując Pablo Carreno Bustę w równych setach i zdobywając swój trzeci tytuł w sezonie.

Alcaraz, 18 lat, wygrał hiszpański mecz 6-3 6-2. Zwycięstwo zwieńczyło długi dzień dla Alcaraz, który potrzebował 3 godzin i 39 minut, aby w porannym meczu półfinałowym wyprzedzić Alexa de Minaura 6-7 (4), 7-6 (4), 6-4.

Otwarcie w Serbii: Andrei Rublev pokonał czołowego rozstawionego Novaka Djokovica 6:2, 6:7 (4), 6:0 i zdobył swój trzeci tytuł w sezonie.

Otwórz Stuttgart: Top rozstawiona Iga Świątek pokonała w Niemczech Arynę Sabalenka 6-2 6-2 o swój czwarty tytuł WTA w tym roku.

READ  Jason Ryan dołączy do sztabu szkoleniowego All Blacks jako John Plumetre, Brad Moore został zwolniony

Polka przedłużyła swoją zwycięską passę do 23 meczów. Swoje ostatnie siedem finałów wygrała w prostych setach.

golf

Trasa europejska: Hiszpan Pablo Larzabal (8-do 62 lat) zdobył mistrzostwo ISPS Handa w La Pineda w Hiszpanii, zdobywając siódmy tytuł w europejskim Tourze – i pierwszy u siebie.

Larrazábal wykonał dziewięć birdie i ducha na Lakes Stadium, aby zapewnić sobie jednorazowe zwycięstwo nad rodakiem Adrianem Otaeguim (66). Larrazábal ukończył z wynikiem 15 poniżej 265.

piłka nożna

Anglia: Liverpool wrócił do jednego punktu z Manchesteru City w Premier League po zwycięstwie 2:0 nad rywalem Evertonem, który spadł do strefy spadkowej, stawiając pod znakiem zapytania swój 68-letni pobyt w Premier League na miesiąc przed końcem sezonu. pora roku.

Bramki Andrew Robertsona i Divock Origi w drugiej połowie wystarczyły Liverpoolowi w meczu, który zakończył się radosnym śpiewem kibiców „go down, get down” dla swoich przeciwników.

• Amerykański napastnik Christian Pulisic wszedł z ławki rezerwowych, aby zdobyć bramkę w 90. minucie i wygrać Chelsea 1:0 u siebie z West Hamem.

Pulisic, który wszedł po trzykrotnej zmianie w 76. minucie, skonwertował dośrodkowanie Marcosa Alonso za pierwszym razem z lewej nogi, aby otworzyć pięciopunktową przewagę Chelsea nad Arsenalem i zająć trzecie miejsce.

Austria: Amerykański pomocnik Brenden Aaronson strzelił rzut karny po powrocie z kontuzji kolana, która uniemożliwiła mu grę przez sześć tygodni, a Red Bull Salzburg zdobył dziewiąty z rzędu tytuł mistrza Austrii, wygrywając 5:0 z Austrią Wiedeń.

Samochód wyścigowy

Formuła jeden: Max Verstappen zdominował porażkę Red Bulla z Ferrari podczas Grand Prix Emilia-Romania w Imoli we Włoszech, wygrywając z pole position, aby zdobyć drugie zwycięstwo w sezonie.

Verstappen i kolega z drużyny Sergio Perez strzelili pierwsze dwa gole Red Bulla od Malezji w 2016 roku.

Lando Norris zajął trzecie miejsce z McLarenem. Kapitan Ferrari, Charles Leclerc, zaczął zdobywać punkty, ścigając się z Perezem na drugim miejscu i ostatecznie zajął szóste miejsce, pozwalając Verstappenowi zmniejszyć deficyt punktów z 46 do 27. Kolega z drużyny Leclerca, Carlos Sainz Jr., zszedł z kursu na pierwszym okrążeniu i nie ukończył .