Sports Digest: Sea Dogs zdobywa piątkę biegaczy w porażce 13-5 z Rumble Ponies

baseball

Pedro Castellanos zgarnął Wielki Szlem, Cole Cottam, Hudson Potts i Christian Cos przeszli przez pierwszą z ośmiu rund, a Portland Sea Dogs przedłużyli swoją zwycięską passę do czterech gier, wygrywając w niedzielę 13-5 z Binghamton Rumble Boys . Pole Hadlocka.

Koss poprowadził 15 uderzeń, wygrywając 4 na 5 z dwoma RBI i trzema uderzeniami przed prowadzeniem. Will Dalton prowadził trzy przejazdy z podwójnym punktem i przyłożeniem.

Josh Taylor, lewonożny członek Boston Red Sox, na odwyku, pozwolił na dwa wbiegnięcia na szczyt pierwszej połowy. Jay Groom (1:0) został uznany za zwycięstwo po oddaniu dwóch rund w czterech rundach. Uderzył pięć, przeszedł dwa razy i zatrzymał się na cztery uderzenia.

Japonia: Po oddaniu idealnego meczu 10 kwietnia — pierwszego w japońskim baseballu od 28 lat — i doskonałej ósemki 17 kwietnia, zanim został wyrzucony po 102 rzutach, Rocky Sasaki z Chiba Lotte Marines nie trafił w rzut w swoją pierwszą niedzielę na korcie przeciwko Oryxowi. bawół

Sasaki przepracował pięć rund i wygrał 6-3. Pozwolił na dwa uderzenia, przeszedł trzy, trafił dwa trafienia i zatrzymał się na sześć. Miał tylko cztery trafienia po trafieniu 33 z 51 trafień, z którymi miał do czynienia w poprzednich dwóch meczach.

Tenis ziemny

Otwarcie w Barcelonie: Młodzik Carlos Alcaraz kontynuował swoją imponującą passę, pokonując Pablo Carreno Bustę w równych setach i zdobywając swój trzeci tytuł w sezonie.

Alcaraz, 18 lat, wygrał hiszpański mecz 6-3 6-2. Zwycięstwo zwieńczyło długi dzień dla Alcaraz, który potrzebował 3 godzin i 39 minut, aby w porannym meczu półfinałowym wyprzedzić Alexa de Minaura 6-7 (4), 7-6 (4), 6-4.

Otwarcie w Serbii: Andrei Rublev pokonał czołowego rozstawionego Novaka Djokovica 6:2, 6:7 (4), 6:0 i zdobył swój trzeci tytuł w sezonie.

Otwórz Stuttgart: Top rozstawiona Iga Świątek pokonała w Niemczech Arynę Sabalenka 6-2 6-2 o swój czwarty tytuł WTA w tym roku.

READ  Nowe zawody rugby „złe wieści” dla Samoa i Tonga

Polka przedłużyła swoją zwycięską passę do 23 meczów. Swoje ostatnie siedem finałów wygrała w prostych setach.

golf

Trasa europejska: Hiszpan Pablo Larzabal (8-do 62 lat) zdobył mistrzostwo ISPS Handa w La Pineda w Hiszpanii, zdobywając siódmy tytuł w europejskim Tourze – i pierwszy u siebie.

Larrazábal wykonał dziewięć birdie i ducha na Lakes Stadium, aby zapewnić sobie jednorazowe zwycięstwo nad rodakiem Adrianem Otaeguim (66). Larrazábal ukończył z wynikiem 15 poniżej 265.

piłka nożna

Anglia: Liverpool wrócił do jednego punktu z Manchesteru City w Premier League po zwycięstwie 2:0 nad rywalem Evertonem, który spadł do strefy spadkowej, stawiając pod znakiem zapytania swój 68-letni pobyt w Premier League na miesiąc przed końcem sezonu. pora roku.

Bramki Andrew Robertsona i Divock Origi w drugiej połowie wystarczyły Liverpoolowi w meczu, który zakończył się radosnym śpiewem kibiców „go down, get down” dla swoich przeciwników.

• Amerykański napastnik Christian Pulisic wszedł z ławki rezerwowych, aby zdobyć bramkę w 90. minucie i wygrać Chelsea 1:0 u siebie z West Hamem.

Pulisic, który wszedł po trzykrotnej zmianie w 76. minucie, skonwertował dośrodkowanie Marcosa Alonso za pierwszym razem z lewej nogi, aby otworzyć pięciopunktową przewagę Chelsea nad Arsenalem i zająć trzecie miejsce.

Austria: Amerykański pomocnik Brenden Aaronson strzelił rzut karny po powrocie z kontuzji kolana, która uniemożliwiła mu grę przez sześć tygodni, a Red Bull Salzburg zdobył dziewiąty z rzędu tytuł mistrza Austrii, wygrywając 5:0 z Austrią Wiedeń.

Samochód wyścigowy

Formuła jeden: Max Verstappen zdominował porażkę Red Bulla z Ferrari podczas Grand Prix Emilia-Romania w Imoli we Włoszech, wygrywając z pole position, aby zdobyć drugie zwycięstwo w sezonie.

Verstappen i kolega z drużyny Sergio Perez strzelili pierwsze dwa gole Red Bulla od Malezji w 2016 roku.

Lando Norris zajął trzecie miejsce z McLarenem. Kapitan Ferrari, Charles Leclerc, zaczął zdobywać punkty, ścigając się z Perezem na drugim miejscu i ostatecznie zajął szóste miejsce, pozwalając Verstappenowi zmniejszyć deficyt punktów z 46 do 27. Kolega z drużyny Leclerca, Carlos Sainz Jr., zszedł z kursu na pierwszym okrążeniu i nie ukończył .