Aborygeni i biseksualiści: Bachelorette Brock Blurton przełamuje ten schemat

Brooke Blurton to kolejny wieczór panieński. Obraz / kanał 10

Channel 10 wybrał imię następnego panieńskiego i będzie nie tylko pierwszą biseksualną gwiazdą serialu, ale także pierwszą aborygeńską aktorką.

Brooke Blurton, 26-letnia pracownica młodzieżowa, która w 2018 roku zdobyła tytuł licencjata, a później wystąpiła w programie Bachelor in Heaven, nagrodzi nasze ekrany kolejnym tytułem Bachelor w Australii.

Program jest teraz otwarty, a ponieważ Brooke jest biseksualna, zarówno mężczyźni, jak i kobiety są zaproszeni do składania wniosków.

Jak to jest z zwrotem akcji ?!

„Jestem na to gotowa” – powiedziała w komunikacie prasowym Brooke, dumna kobieta z Nongar Yamatje z Zachodniej Australii. „Zrobiłem to już dwa razy wcześniej i teraz, a możliwość wyboru tego, kim jestem i kogo chcę w życiu, jest naprawdę wyjątkowym i wyjątkowym doświadczeniem.

„Idealną osobą dla mnie jest ta, która mnie kocha” – powiedziała. „Mam nadzieję, że oferują wspólne wartości i empatię dla innych. Wszystko marzycielskie! Jestem bardzo podekscytowany i mam nadzieję, że w końcu znajdę tę osobę, na którą czekałem”.

Brooke pojawia się na studiach licencjackich w 2018 roku

Brooke była faworytem, ​​który wygrał sezon kawalerski Nicka „ Honey Badger ” Cummins w 2018 roku, ale zszokowała widzów, gdy zdecydowała się zakończyć program pod koniec sezonu.

Kiedy pojawiła się w Bachelor of Heaven, ujawniła, dlaczego zdecydowała się trzymać z dala od sportowca.

„Mój ostatni dzień z Nickiem był na motocyklu” – powiedziała. „Myślałem, że na pewno jest tam chemia i opracowaliśmy coś dobrego. Pomyślałem, że może będę tam dziewczyną na końcu. Ale potem wyłącza kamery i lubię krztusić się swoim mikrofonem, mówiąc mi, że tego nie zrobi w końcu kogoś odbierz ”.

„Powiedział mi, żebym nikomu nie mówił, a ja chroniłem go z tego powodu. Zjadłeś mnie… Nie mogłem powiedzieć innym dziewczynom i czułem, że to naprawdę **”.

Brooke Blurton ujawnia Nickowi Cumminsowi, że jest biseksualna w The Bachelor.  Obraz / kanał 10
Brooke Blurton ujawnia Nickowi Cumminsowi, że jest biseksualna w The Bachelor. Obraz / kanał 10

READ  Strzelec: Jednorazowy, głupi i pobłażliwy film Marka Wahlberga trafia na Netflix

Brooke pojawia się w Bachelor of Heaven

Brooke pojawiła się na BIP w 2019 roku i trafiła na pierwsze strony gazet, kiedy poszła na randkę z Alexem Nation.

Obaj się dogadali, ale Alex ostatecznie wybrał Billa Goldsmitha zamiast Brooke, a Brooke opuściła program wkrótce potem.

Brooke uważała, że ​​Australia nie jest gotowa na biseksualny wieczór panieński

Przemawiając w zeszłym roku do podcastu The Babble, Brooke została zapytana, czy chciałaby zostać The Bachelorette.

Powiedziała, że ​​będzie „otwarta na nią”, ale dodała, że ​​nie jest pewna, czy Channel 10 weźmie udział.

Marie Claire powiedziała: „Jestem trochę inna, ponieważ spotykam się z obiema płciami i czy Channel 10 i Warner Bros będą miały licencjat (oto jest pytanie)”. „Nie wiem, jak to będzie wyglądać i czy Australia będzie na to gotowa”.

Brooke zapytała Abbie Chatfield

Brooke niedawno pojawiła się w podcastie Abbie Chatfield It’s A Lot i powiedziała słuchaczom, że dwukrotnie zaprosiła Abbie na randkę.

Brooke powiedziała, że ​​ani grzecznie nie odmówiono, ani nie przyjęto.

Abe odpowiedział: „Powiedziałem tak, kochanie, kiedy zapytałeś mnie na randce, odpowiedziałem tak, ale w tamtym czasie istniała rzecz zwana Coronavirus i nie mogłem pojechać do Fu ** Western Australia, mieszkasz w Perth, po prostu wyjaśnić.”

Zeszłoroczny sezon Panieński

Miejmy nadzieję, że Brooke ma więcej szczęścia niż w zeszłym roku, Elizabeth Elle i Becky Miles, które rozstały się z wybranymi przez siebie zalotnikami wkrótce po wyemitowaniu finału.

Doświadczenie Becky było szczególnie trudne, a zwycięzca Betman porzucił go przez FaceTime po zaledwie trzech dniach spędzonych razem.

Ellie Miles i zwycięzca Fraser Neal zerwali kilka tygodni później wśród plotek o oszustwie, gdy Elle walczyła ze łzami, kiedy potwierdziła wiadomość na Instagramie w grudniu ubiegłego roku.

READ  Royals obawiają się, że Harry i Meghan mogą „przejąć” obchody Jubileuszu Queen za treści Netflix

„Myślę, że właśnie zerwaliśmy po koncercie. Naprawdę trudno było zachować dystans i tajemnicę, a myślę, że wszystko wiąże się z nowym stosunkiem w mediach” – powiedziała.

Wracając do zarzutów o oszustwo, które nękają duet od końca, dodała: „Nie wiem, czy to była prawda, czy nie, to nie jest powód naszej separacji”.

„Mówi, że to nieprawda, ale szczerze, kto wie”.

Byli kawalerowie Angie Kent i Ali Oittgen również mieli szczęście w swoim telewizyjnym poszukiwaniu miłości i obaj zerwali z wybranymi w zeszłym roku.

Ale nie wszystko jest takie ponure w świecie kawalera.

Georgia Love i Lee Elliott zawarli węzeł w marcu, prawie pięć lat po pierwszym spotkaniu w serialu.

Po odwołaniu planów ślubu we Włoszech z powodu Covida, para powiedziała „tak” podczas imprezy plenerowej w Frogmore Creek Winery.

Panna młoda wyglądała oszałamiająco w wykonanej na zamówienie sukni bez ramiączek autorstwa Justina Gretcha, a Lee miał na sobie biały smoking.

Para świętowała ślub, zamieszczając to samo czarno-białe zdjęcie całujących się na Instagramie.

Kto jest tegorocznym licencjatem?

Ogłoszenie o przyznaniu tytułu licencjata dzisiaj następuje po tym, jak Jimmy Nicholson, 31-letni pilot z Sydney, został ujawniony jako nowy licencjat.

Jimmy, pochodzący z Nowej Zelandii i Fidżi, wyjaśnił, że zamierza zdobyć tytuł licencjata, aby znaleźć „tego jedynego”.

„Nadchodząca podróż będzie jednym z najtrudniejszych doświadczeń, jakie kiedykolwiek miałem, ale jestem bardzo podekscytowany spotkaniem z kimś, z kim mogę spędzić resztę życia”.

W wywiadzie dla The Daily Telegraph Jamie dodał: „Mam nadzieję, że spotkam kogoś, kto wyznaje te same wartości, którymi ja mogę się cieszyć i który podziela ten sam entuzjazm do życia. Seria Bachelor przyniosła wiele sukcesów i mam taką nadzieję. Kolejny.”

Kanał 10 ujawnił, że serial będzie kręcony w nowym pałacu w tym roku, chociaż szczegóły są obecnie utrzymywane w tajemnicy.

READ  Bruce Willis, który ma afazję, odchodzi z aktorstwa

Zdjęcia do serialu rozpoczęły się w marcu w Sydney.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *