Aborygeni i biseksualiści: Bachelorette Brock Blurton przełamuje ten schemat

Brooke Blurton to kolejny wieczór panieński. Obraz / kanał 10

Channel 10 wybrał imię następnego panieńskiego i będzie nie tylko pierwszą biseksualną gwiazdą serialu, ale także pierwszą aborygeńską aktorką.

Brooke Blurton, 26-letnia pracownica młodzieżowa, która w 2018 roku zdobyła tytuł licencjata, a później wystąpiła w programie Bachelor in Heaven, nagrodzi nasze ekrany kolejnym tytułem Bachelor w Australii.

Program jest teraz otwarty, a ponieważ Brooke jest biseksualna, zarówno mężczyźni, jak i kobiety są zaproszeni do składania wniosków.

Jak to jest z zwrotem akcji ?!

„Jestem na to gotowa” – powiedziała w komunikacie prasowym Brooke, dumna kobieta z Nongar Yamatje z Zachodniej Australii. „Zrobiłem to już dwa razy wcześniej i teraz, a możliwość wyboru tego, kim jestem i kogo chcę w życiu, jest naprawdę wyjątkowym i wyjątkowym doświadczeniem.

„Idealną osobą dla mnie jest ta, która mnie kocha” – powiedziała. „Mam nadzieję, że oferują wspólne wartości i empatię dla innych. Wszystko marzycielskie! Jestem bardzo podekscytowany i mam nadzieję, że w końcu znajdę tę osobę, na którą czekałem”.

Brooke pojawia się na studiach licencjackich w 2018 roku

Brooke była faworytem, ​​który wygrał sezon kawalerski Nicka “ Honey Badger ” Cummins w 2018 roku, ale zszokowała widzów, gdy zdecydowała się zakończyć program pod koniec sezonu.

Kiedy pojawiła się w Bachelor of Heaven, ujawniła, dlaczego zdecydowała się trzymać z dala od sportowca.

„Mój ostatni dzień z Nickiem był na motocyklu” – powiedziała. „Myślałem, że na pewno jest tam chemia i opracowaliśmy coś dobrego. Pomyślałem, że może będę tam dziewczyną na końcu. Ale potem wyłącza kamery i lubię krztusić się swoim mikrofonem, mówiąc mi, że tego nie zrobi w końcu kogoś odbierz ”.

„Powiedział mi, żebym nikomu nie mówił, a ja chroniłem go z tego powodu. Zjadłeś mnie… Nie mogłem powiedzieć innym dziewczynom i czułem, że to naprawdę **”.

Brooke Blurton ujawnia Nickowi Cumminsowi, że jest biseksualna w The Bachelor.  Obraz / kanał 10
Brooke Blurton ujawnia Nickowi Cumminsowi, że jest biseksualna w The Bachelor. Obraz / kanał 10

READ  Pożegnanie głównego aktora Davida McPhaila

Brooke pojawia się w Bachelor of Heaven

Brooke pojawiła się na BIP w 2019 roku i trafiła na pierwsze strony gazet, kiedy poszła na randkę z Alexem Nation.

Obaj się dogadali, ale Alex ostatecznie wybrał Billa Goldsmitha zamiast Brooke, a Brooke opuściła program wkrótce potem.

Brooke uważała, że ​​Australia nie jest gotowa na biseksualny wieczór panieński

Przemawiając w zeszłym roku do podcastu The Babble, Brooke została zapytana, czy chciałaby zostać The Bachelorette.

Powiedziała, że ​​będzie „otwarta na nią”, ale dodała, że ​​nie jest pewna, czy Channel 10 weźmie udział.

Marie Claire powiedziała: „Jestem trochę inna, ponieważ spotykam się z obiema płciami i czy Channel 10 i Warner Bros będą miały licencjat (oto jest pytanie)”. „Nie wiem, jak to będzie wyglądać i czy Australia będzie na to gotowa”.

Brooke zapytała Abbie Chatfield

Brooke niedawno pojawiła się w podcastie Abbie Chatfield It’s A Lot i powiedziała słuchaczom, że dwukrotnie zaprosiła Abbie na randkę.

Brooke powiedziała, że ​​ani grzecznie nie odmówiono, ani nie przyjęto.

Abe odpowiedział: „Powiedziałem tak, kochanie, kiedy zapytałeś mnie na randce, odpowiedziałem tak, ale w tamtym czasie istniała rzecz zwana Coronavirus i nie mogłem pojechać do Fu ** Western Australia, mieszkasz w Perth, po prostu wyjaśnić.”

Zeszłoroczny sezon Panieński

Miejmy nadzieję, że Brooke ma więcej szczęścia niż w zeszłym roku, Elizabeth Elle i Becky Miles, które rozstały się z wybranymi przez siebie zalotnikami wkrótce po wyemitowaniu finału.

Doświadczenie Becky było szczególnie trudne, a zwycięzca Betman porzucił go przez FaceTime po zaledwie trzech dniach spędzonych razem.

Ellie Miles i zwycięzca Fraser Neal zerwali kilka tygodni później wśród plotek o oszustwie, gdy Elle walczyła ze łzami, kiedy potwierdziła wiadomość na Instagramie w grudniu ubiegłego roku.

READ  Ellen DeGeneres kupuje kalifornijskie ranczo za 19,978 milionów dolarów

„Myślę, że właśnie zerwaliśmy po koncercie. Naprawdę trudno było zachować dystans i tajemnicę, a myślę, że wszystko wiąże się z nowym stosunkiem w mediach” – powiedziała.

Wracając do zarzutów o oszustwo, które nękają duet od końca, dodała: „Nie wiem, czy to była prawda, czy nie, to nie jest powód naszej separacji”.

„Mówi, że to nieprawda, ale szczerze, kto wie”.

Byli kawalerowie Angie Kent i Ali Oittgen również mieli szczęście w swoim telewizyjnym poszukiwaniu miłości i obaj zerwali z wybranymi w zeszłym roku.

Ale nie wszystko jest takie ponure w świecie kawalera.

Georgia Love i Lee Elliott zawarli węzeł w marcu, prawie pięć lat po pierwszym spotkaniu w serialu.

Po odwołaniu planów ślubu we Włoszech z powodu Covida, para powiedziała „tak” podczas imprezy plenerowej w Frogmore Creek Winery.

Panna młoda wyglądała oszałamiająco w wykonanej na zamówienie sukni bez ramiączek autorstwa Justina Gretcha, a Lee miał na sobie biały smoking.

Para świętowała ślub, zamieszczając to samo czarno-białe zdjęcie całujących się na Instagramie.

Kto jest tegorocznym licencjatem?

Ogłoszenie o przyznaniu tytułu licencjata dzisiaj następuje po tym, jak Jimmy Nicholson, 31-letni pilot z Sydney, został ujawniony jako nowy licencjat.

Jimmy, pochodzący z Nowej Zelandii i Fidżi, wyjaśnił, że zamierza zdobyć tytuł licencjata, aby znaleźć „tego jedynego”.

„Nadchodząca podróż będzie jednym z najtrudniejszych doświadczeń, jakie kiedykolwiek miałem, ale jestem bardzo podekscytowany spotkaniem z kimś, z kim mogę spędzić resztę życia”.

W wywiadzie dla The Daily Telegraph Jamie dodał: „Mam nadzieję, że spotkam kogoś, kto wyznaje te same wartości, którymi ja mogę się cieszyć i który podziela ten sam entuzjazm do życia. Seria Bachelor przyniosła wiele sukcesów i mam taką nadzieję. Kolejny.”

Kanał 10 ujawnił, że serial będzie kręcony w nowym pałacu w tym roku, chociaż szczegóły są obecnie utrzymywane w tajemnicy.

READ  Szczenię królowej Elżbiety Dordże umiera w wieku pięciu lat | 1 aktualności

Zdjęcia do serialu rozpoczęły się w marcu w Sydney.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top