Covid 19 Australia: gwiazda Harley Bonner z kraju i zagranicy odchodzi w okresie obowiązywania szczepień

Harley Bonner jako sanitariusz Logan Bennett. Załączone zdjęcie

Ulubieniec fanów opuszcza Dom i Wyjazd ze względu na jego status szczepionki, zaledwie kilka tygodni po tym, jak Sam Frost opuścił program.

The Daily Telegraph donosi, że aktor Harley Bonner, który wcielił się w sanitariusza Logana Bennetta, nie pojawi się już w długim dramacie Channel Seven.

Uważa się, że model, który został aktorem, nie został zaszczepiony przeciwko Covid-19, pomimo mandatu Sevena, że ​​pracownicy pracujący nad dowolnym z jego produktów są do tego zobowiązani.

Na początku listopada zeszłego roku wyznaczono pracownikom termin podjęcia decyzji o stanie szczepień.

Bonner, który zagrał w konkurencyjnym serialu Neighbors na Channel 10, dołączył do Home and Away w zeszłym roku, a jego postać zadebiutowała na ekranie 9 sierpnia.

Rozumie się, że rola nie zostanie przekształcona.

Rzeczniczka Seven powiedziała The Telegraph w oświadczeniu, że sieć „może potwierdzić, że Harley nie wróci do domu i na wyjeździe podczas kręcenia filmu Powrót w nadchodzących tygodniach”.

„Harley wyjeżdża z naszymi najlepszymi życzeniami i szczerymi podziękowaniami za jego pracę w serialu” – dodała.

30-latek powiedział wcześniej, że w programie czuł się „bardzo jak w domu” i „cieszył się każdą minutą”.

Odejście Bonner pochodzi z tyłu Frost’s, który w grudniu nakręcił swój ostatni odcinek jako Jasmine Miles.

32-latka ujawniła we wzruszającym filmie na Instagramie na początku października, że ​​nie była szczepiona przeciwko koronawirusowi.

Powiedziała, że ​​„może wpaść w kłopoty” za ujawnienie swojego stanowiska w sprawie szczepionki, ale wezwała do „współczucia” i „współczucia” dla tych, którzy podjęli taką samą decyzję jak ona.

„To naprawdę trudny czas bycia w społeczeństwie teraz, czujesz się mniej niż człowiek i czujesz, że ludzie cię osądzają, a ty zbyt boisz się mówić o swojej opinii lub uczuciach, a część ciebie chce odejść ”. Dobra, to nie twoja cholerna sprawa, dlaczego nie? [vaccinated]Powiedziała.

READ  The Voice: Guy Sebastian ujawnia sekrety serialu

Reakcja była szybka i gwałtowna, a wielu zastanawiało się, jak długo Frost będzie w stanie kontynuować pracę nad Home and Away, mimo że nie zostanie zaszczepiony. Była kawalerka później ujawniła, że ​​jej postać została tymczasowo „napisana”, aby umożliwić jej cios.

Potwierdzono wtedy, że zerwie z Soap, w którym zagrała od 2017 roku.

„Popieramy i szanujemy decyzję Sama o opuszczeniu domu i wyprowadzce” – powiedział Sevin w oświadczeniu dotyczącym odejścia Frosta.

„Sam wyjeżdża z naszymi szczerymi podziękowaniami i najlepszymi życzeniami na przyszłość.”

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top