Adam Konaki przygotowuje się do walki w ten weekend

Tym razem na zwycięstwo ma szansę wygrać Adam Konaki (20-2, 15 KO), po pokonaniu go przez Roberta Heleniusa.

W rodzinnym Brooklynie mistrz Polski wagi ciężkiej powróci na ring po potrójną główkę od ShowTime w Barclays Center 30 lipca. Kownacki Ali zmierzy się z Erenem Demirzenem (16-1, 12 KO) przez 10 rund.

To byłaby pierwsza walka Konaki od przegranej z Heleniusem w październiku.

Konaki zachował wiarę nawet po dwóch ostatnich porażkach.

„Nie zrobiłbym tego, gdybym myślał inaczej” – powiedział Konaki dziennikarzom podczas niedawnej wirtualnej konferencji prasowej w czwartek. „po tym [fight]Nadal chcę być pierwszym na świecie mistrzem Polski w wadze ciężkiej. Dlatego to robię.

„Mogłem mieć łatwiejszą walkę, ale chciałem twardego faceta. Uderzenie faceta takiego jak Ali przywraca mnie do miksu. To jest miejsce, w którym chcę być. „

Dani Garcia i Jose Benavidez Jr poprowadzą w najbliższą sobotę walkę o tytuł junior wagi średniej.

Przed wejściem na ring z Heleniusem Kownacki był w wadze ciężkiej 20-0, walcząc u siebie po raz dziesiąty w karierze. Podczas Main Eventu w marcu 2020 roku Kownacki poniósł drugi nokaut w swojej karierze, a później pierwszą zawodową porażkę, odpadając w czwartej rundzie Main Eventu PBC.

Z powodu pandemii minęło ponad 19 miesięcy, zanim Kownacki i Helenius spotkali się w Las Vegas na turnieju wagi ciężkiej Pay-Per-View. Konaki został po raz drugi pokonany przez Heleniusa w szóstej rundzie.
Demirezen to ciężka konkurencja, ale Kownacki postrzega tę walkę jako ważną część swojej przyszłości.

Konaki upiera się: „Nigdy nie myślałem, że skończyłem”. „Zawsze wychodzę i robię co w mojej mocy. Moim pierwszym celem w boksie było zdobycie Złotych Rękawic Nowego Jorku i zrobiłem to w moim pierwszym roku. Moim celem jest teraz zdobycie tytułu mistrza świata i to właśnie planuję zrobić. Jesteśmy w drodze powrotnej.

READ  Leicester zmierzy się z Napoli, trudnym remisem z Celtic w Lidze Europejskiej - Sports News, First Post

„Miałem 20 dobrych walk, uderzyłem w wybój na drodze, ale 30 lipca wygram, a potem wracam na tor. Chcę zdobyć tytuł mistrza świata w przyszłym roku lub dwóch. Jestem w dobrych rękach z Al Haymonem i PBC, więc wiem, że oni pomogą mi to osiągnąć”.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top