Adele „obraziła się”, akceptując gospodarza telewizyjnego podczas wywiadu; Sieć została zawieszona na dwa tygodnie

Adele: Podgląd tylko na jedną noc. Produkcje wideo/CBS/Harpo

Australijski reporter telewizyjny Matt Doran został zawieszony na dwa tygodnie przez Channel Seven po tym, jak przyznał podczas wywiadu z piosenkarką Adele, że nie słuchał jej najnowszego albumu.

Gospodarz Weekend Sunrise przyleciał do Londynu 4 listopada na ekskluzywny wywiad z 33-letnią muzykiem, ale podobno obraził ją, gdy powiedział, że nie słuchał jej nowego albumu, 30.

Podczas długiego wywiadu z gwiazdą popu źródła podały, że Doran nie zadawał żadnych pytań na temat jej nowej muzyki, donosi Daily Telegraph.

Kiedy zapytałem Adele Doran: „Co myślisz o moim albumie?” Odpowiedział: nie słuchałem tego.

Podczas gdy siedem osób z serwisu powiedziało, że piosenkarz wycofał się z wywiadu po komentarzu, inne źródła podały, że wywiad już się w tym momencie zakończył, donosi Daily Mail.

Doran wrócił na antenę w sobotę po zakończeniu zawieszenia.

News.com.au skontaktowało się z Channel Seven w celu przeprowadzenia wywiadu i komentarza.

Wywiad z Adele był częścią pakietu Channel 7, który był podobno zapośredniczony, który obejmował również prawa do transmisji koncertu i koncertu Oprah Winfrey One Night Only.

Uważa się, że sieć wydała na pakiet 1 milion dolarów.

Podobno spółka zależna Adele od Sony odmówiła Channel 7 prawa do nadawania jakiejkolwiek części wywiadu.  Zdjęcie / Vogue
Podobno spółka zależna Adele od Sony odmówiła Channel 7 prawa do nadawania jakiejkolwiek części wywiadu. Zdjęcie / Vogue

Ale pomimo nagrania wywiadu, spółka zależna Adele od Sony odmówiła Channel 7 prawa do nadawania jakiejkolwiek jego części.

Pojawia się po tym, jak brytyjski komentator Piers Morgan wcześniej skrytykował nowy album Adele, krytykując decyzję piosenkarki, by zagrać jej 9-letniego syna w piosence o jej rozwodzie z ojcem.

W niedawnej brutalnej kolumnie dla Daily Mail była prezenterka Good Morning Britain nazwała Adele „wstydliwą i obłudną”, opisując jej przeszłe batalie prawne o ochronę prywatności jej syna Angelo.

READ  Spice Girls uruchamiają własną grę online

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top