Air New Zealand anuluje miejsca Works Deluxe

Air New Zealand anuluje miejsca Works Deluxe

Linie Air New Zealand modernizują swoje podejście do „odpowiednich miejsc” w podróżach ekonomicznych samolotami Airbus A321 i A321, a pierwszą ofiarą jest pakiet Works Deluxe.

Rzecznik Air New Zealand potwierdził tę decyzję Podróżnik wykonawczydodając, że był to „początek aktualizacji naszego produktu Seats to Fit, których celem jest zapewnienie klientom lepszej obsługi”.

„Od 1 maja 2024 r. usuniemy usługę Works Deluxe z naszych tras krótkodystansowych obsługiwanych przez samoloty wąskokadłubowe między Nową Zelandią, Australią i Wyspami Pacyfiku” – mówi Jeremy O’Brien, dyrektor generalny ds. lotów krótkodystansowych Air New Zealand w Air New Zealand. zaciąg.

„Z rozmów z klientami wiemy, że uwielbiają i doceniają wybór, jaki mają w zakresie naszej oferty miejsc, ale słyszeliśmy również, że istnieje potrzeba spójnego doświadczenia z Air New Zealand”.

Works Deluxe znajduje się na szczycie czteropoziomowego układu siedzeń, oferując pasażerom miejsce z przodu w całkowicie ekonomicznej kabinie samolotu Airbus odrzutowiec, ale środkowe siedzenie w poprzecznym układzie trzypoziomowym pozostaje puste – innymi słowy podobnie jak Europejska klasa biznesowa.

Dla porównania, podstawowa cena za miejsce obejmuje jedną sztukę bagażu podręcznego o wadze zaledwie 7 kg; Taryfy typu Seat+bag obejmują jedną sztukę bagażu rejestrowanego (do 23 kg), natomiast taryfy The Works obejmują posiłki, napoje i rozrywkę na pokładzie.

Oprócz oferowania wszystkiego w The Works oraz pustego miejsca obok Ciebie, Works Deluxe dodał także drugą sztukę bagażu rejestrowanego o wadze 23 kg – ale ze średnią ceną wyższą o 30% w porównaniu z The Works.

Po wycofaniu Works Deluxe z oferty bilet The Works stanie się najwyższą ekonomiczną taryfą AirNZ w całej flocie Airbusa.

W radzie dla biur podróży linie Air New Zealand twierdzą, że Works Deluxe „pozostanie dostępny w sprzedaży i do podróżowania do 30 kwietnia 2024 r.”.

READ  Ciasta w samolocie: Ciasta mięsne zostały dodane do menu na niektórych lotach International Air New Zealand

„Wszyscy klienci, którzy zarezerwowali bilet The Works Deluxe na podróż od 1 maja 2024 r., będą musieli wymienić swoje bilety i otrzymać nowe bilety na poziomie taryfy The Works”.

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *