Air New Zealand przygotowuje się do letnich lotów wakacyjnych, zanim rząd ogłosi ograniczenia graniczne

Dyrektor generalny Air New Zealand szacuje, że przygotowanie do lotu Nowozelandczyków do wybranych miejsc na Boże Narodzenie może zająć nawet sześć tygodni, więc musi pilnie podjąć decyzję w sprawie granicy.

Klienci w wieku 12 lat lub starsi będą musieli zostać podwójnie zaszczepieni lub mieć dowód negatywnego wyniku testu Covid-19 na 72 godziny przed odlotem w celu podróży z narodowym przewoźnikiem tego lata.

Polityka zaczyna się 14 grudnia, aw przyszłym tygodniu rząd ogłosi dokładnie, kiedy granice Auckland zostaną ponownie otwarte.

Greg Foran, dyrektor generalny Air New Zealand powiedział Punkt kontrolny „W rzeczywistości potrzebujemy najlepszej części od czterech do sześciu tygodni w kraju, więc musimy zrobić coś, co robiliśmy już od początku Covid – czyli przez 20 miesięcy – co musimy umieścić, jeśli chcesz niektóre zakłady na tablicy, zrobimy to trochę w grudniu.

„Więc wiesz, że jeśli teraz udasz się do naszej lokalizacji, zobaczysz, że w grudniu dostępnych jest wiele lotów, a my je tam zostawimy i mamy nadzieję, że uda nam się je przenieść.

„Jeśli nie możemy, niestety anulujemy to dość późno, co wywiera dużą presję na wszystkich w organizacji, ale nie mamy możliwości szybkiego odwrócenia działalności.

„Wiesz, że musisz umieścić samoloty we właściwym obszarze, musisz szkolić ludzi. To bardzo długi proces, aby ponownie uruchomić linię lotniczą”.

Tego dźwięku nie można pobrać ze względu na ograniczenia praw autorskich.

Powiedział, że liczy się każdy dzień.

„Idealnie chcielibyśmy wiedzieć do tej pory, co się teraz dzieje, ale wiesz, doceniamy to, że czasami decyzje te pojawiają się w dalszej części artykułu, więc po prostu musimy się odpowiednio dostosować, ale każdy dzień się liczy… ale my” Odzyskałem przeznaczenie. Podróżowanie na sporą liczbę podróży w grudniu, styczniu i lutym ma sens”.

READ  Dlaczego Nowozelandczycy posiadający kredyty Virgin Covid mają trudności z zdobyciem miejsca

W razie potrzeby linia lotnicza może umieścić więcej lotów.

„Kiedy zdobędziemy pewne informacje, podejmiemy odpowiednie działania”.

Powiedział, że są dostępne „świetne” taryfy za loty.

„Znasz niektóre z tych jednokierunkowych podróży za 49 i 59 USD, a to odzwierciedla fakt, że włożyliśmy wiele możliwości, a wiele osób nadal nie chce wiedzieć, co się wydarzy i bez wątpienia otrzymamy zielone Światło, aby przejść Myślę, że zobaczymy wiele osób, które przyjmą te oferty.

Foran powiedział, że Covid-19 wiele nauczył linie lotnicze o potrzebie lojalności wobec mniejszych obszarów.

„Odzwierciedlaliśmy to w naszym myśleniu i niedawnej blokadzie, którą widzieliśmy, stworzenie tych lotów z Kerikeri do Wellington było naprawdę ważne”.

Linie lotnicze szukały potencjalnych bezpośrednich lotów z Tauranga lub Nelson do innych regionów.

Zamknięcie w Auckland kosztowało Air New Zealand od 25 do 35 milionów dolarów miesięcznie.

„To dla nas ogromny problem, a kiedy się nad tym zastanowić, Air New Zealand operuje teraz tylko przez jakiś czas poza Auckland i lotami cargo, a czym teraz mamy 640 dni w covid? , trochę latania.”

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *