Aktorka Diane Kruger krytykuje Quentina Tarantino w ostatnim wywiadzie

Quentin Tarantino został powołany przez Diane Kruger do obsadzenia filmu Inglourious Basterds. Zdjęcia/Getty Images

Diane Kruger twierdziła, że ​​Quentin Tarantino pierwotnie nie chciał, aby była w filmie o II wojnie światowej z 2009 roku, Inglourious Basterds.

Urodzona w Niemczech aktorka pojawiła się w podcastowym odcinku Reign z Joshem Smithem i podczas omawiania Great Moments Krueger ujawniła, że ​​prawie nie zagrała Bridget von Hammersmark w filmie, ponieważ Tarantino kwestionował jej zdolności aktorskie.

The New York Post poinformował, że Krueger powiedział, że musi „przeskoczyć przez obręcze”, aby zabezpieczyć swoją rolę, i powiedzieć: „Wszyscy byli przesłuchiwani. Nie chciał dla mnie przesłuchać, ponieważ widział film, w którym byłam, w którym Nie lubię. Więc nie wierzył we mnie od samego początku.”

„Dosłownie jedynym powodem, dla którego wziął mnie na przesłuchanie, było to, że nie było kogo przesłuchać”.

Krueger podzieliła się w podcastie, że proces był tak trudny, że musiała zapłacić za własną podróż do Niemiec, gdzie obsadzono aktorów.

„Musiałem zapłacić za lot z Nowego Jorku do Niemiec, ponieważ nie był, chociaż oczywiście Amerykaninem, ale nie widziałby mnie w Stanach. z moich kostek, ale pomyślałem: „Wiesz co? Klątwa! Zrobię to i udowodnię mu, że mogę to zrobić.”

Aktorzy Inglourious Basterds na berlińskiej premierze.  Zdjęcia/Getty Images
Aktorzy Inglourious Basterds na berlińskiej premierze. Zdjęcia/Getty Images

Aktorka była wdzięczna za wszystko i ostatecznie zdobyła nagrodę Screen Actors Guild Award za wybitne osiągnięcia aktorki w roli drugoplanowej.

Pomimo trudnego początku tego, co aktorka nazwała „niesprawiedliwym”, Krueger zabrał się do mediów społecznościowych, by bronić nagrodzonego Oscarem filmowca w 2018 roku, kiedy został oskarżony o znęcanie się nad aktorami.

„Chciałabym powiedzieć, że moje doświadczenie w pracy z Quentinem Tarantino było czystą przyjemnością” – podzieliła się aktorka na Instagramie. „Traktował mnie z absolutnym szacunkiem i nie nadużywał swojej władzy ani nie zmuszał do robienia czegokolwiek, z czym nie czułem się komfortowo”.

READ  Oskary: W końcu będzie prezenter Oscara, ale kto dostanie imprezę?

Scena z filmu Inglourious Basterds widziała, jak Kruger dusi swoje iskrzące się pogłoski o nadużyciu Tarantino, ale szybko je uspokoiła w wywiadzie dla Deadline z 2018 roku.

„Poszedłem do Diane i powiedziałem: „Słuchaj, muszę cię udusić. Jeśli to tylko facet kładący ręce na twojej szyi, nie wywierający żadnego nacisku, a ty po prostu robisz tę chwiejną grzechotkę, brzmi to jak zwykły film z duszeniem. „

Wyjaśnił dalej, że zrobi to tylko za jej zgodą, na co się zgodziła.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top