Aktualizacja Covid: 207 przypadków, 1 śmierć

Aktualizacja Covid: 207 przypadków, 1 śmierć

W dniu dzisiejszym należy zgłosić 207 nowych przypadków Covid-19 w społeczności, a kobieta w wieku 90 lat, która była w szpitalu z wirusem, zmarła.

W Auckland pojawiły się 192 nowe przypadki, siedem nowych przypadków w Waikato, dwa nowe przypadki w Northland, cztery w Lakes DHB i jeden w Central DHB, poinformował dziś Departament Zdrowia w komunikacie prasowym.

Ogłoszona dzisiaj sprawa w Rotorua nie została uwzględniona w dzisiejszej sumie i będzie w liczbach jutro.

Ministerstwo potwierdziło śmierć pacjenta z Covid-19, który był leczony w szpitalu North Shore.

Miała ponad 90 lat i przed udaniem się na leczenie szpitalne uzyskała pozytywny wynik testu na obecność wirusa.

Kobieta została przyjęta 6 listopada z Edmonton Meadows Care Home, gdzie wśród personelu i mieszkańców zgłoszono 25 ognisk.

„Jej podstawowe warunki zdrowotne i zdrowotne oznaczały, że nie była klinicznie odpowiednia dla niej poddanie się respiratorowi lub oddziale intensywnej terapii.

„Jej rodzina była regularnie aktualizowana i miała okazję regularnie rozmawiać z nią przez telefon. Wsparcie kulturalne zostało zapewnione rodzinie przez DHB.”

Obecnie w szpitalu znajduje się 90 pacjentów z Covid-19, średnia wieku to 50 lat.

Na oddziale intensywnej terapii lub na uniwersytecie przebywa siedmiu pacjentów.

Dzisiaj Departament ujawnił, że trzy z czterech wcześniej potwierdzonych przypadków w Canterbury wyzdrowiały po infekcji.

Wczoraj podano 26 996 dawek szczepionki, z czego 7149 było pierwszą dawką, a 19 847 drugą.

Obecnie w Taranaki nie zgłoszono żadnych nowych przypadków, a wszystkie pięć zidentyfikowanych w tym momencie kontaktów dało wynik negatywny.

Wczoraj w Taranaki przeprowadzono ponad 600 testów.

Siedem nowych przypadków zostało potwierdzonych w nocy w Waikato, sześć to znane kontakty, a personel zdrowia publicznego będzie nadal badał pozostały przypadek.

Trzy przypadki pochodziły z Hamilton, dwie z T-Kuwejtu, jedna z Torohanga i jedna z Ngaruwaahya.

To zwiększa całkowitą liczbę spraw w Waikato do 233, przy czym 12 aktywnych spraw pozostaje w trakcie dochodzenia w celu ustalenia ich powiązań z epidemią.

READ  wróciła! Niepokojąca reklama Emirates obejmuje Emirates A380

Sprawa zgłoszona wczoraj bez określonej lokalizacji została potwierdzona jako Ōtorohanga.

W dniu dzisiejszym w Northland zgłoszono dwa nowe przypadki, zwiększając całkowitą liczbę przypadków w regionie do 44. Jednym z tych przypadków jest bliski kontakt z istniejącą sprawą i trwają dochodzenia w celu ustalenia, w jaki sposób druga sprawa jest związana z epidemią. .

Jak donosi Ministerstwo Zdrowia zeszłej nocy, Covid-19 został wykryty w próbkach ścieków zebranych w Tauranga 11 listopada i Mount Monganui 10 i 11 listopada.

Każdy w okolicy wykazujący objawy – nawet łagodne – jest zachęcany do poddania się badaniu, nawet jeśli był zaszczepiony.

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *