Aktualizacje na żywo: Super Rugby Pacific – Highlanders v Waratahs z Dunedin’s Forsyth Barr Stadium

Australijczyk zajmujący siódme miejsce może dołączyć do Hurricanes na piątym miejscu, zdobywając dodatkowe punkty, co jest ekscytującą finałową rundą meczów z półfinałami na własnym terenie.

Górale wzmocnili powrót prostytutki All-Blacks Liama ​​Coltmana i skrzydłowego Anglii Denny’ego Solomony, po tym, jak obaj wyleczyli kontuzje.

Możliwości zakładki: Górale 1,25 USD, Uratas 3,70 USD

wysokości: 1 Daniel Lennert Brown 2 Liam Coltman 3 – Jermaine Ainsley 4 Sam Caird 5 Josh Dixon 6 James Lentjes 7 Billy Harmon 8 Marino Mikkeli Too 9 Aaron Smith, 10- Sam Gilbert, 11- Scott Gregory, 12- Thomas Omaja-Jensen, 13- Josh Timo, 14-Denny Solomona, 15-Connor Garden-Basshop

Rezerwy: 16- Andrew McAleo, 17-Luca Inch, 18-Sola Maw, 19-Max Hicks, 20-Hugh Renton, 21-Fulao Vakatava, 22-Marty Banks, 23-Vitoli Baia

Warata: 1-Te Tera Faulkner, 2-Dave Porecki, 3-Paddy Ryan, 4-Geoff Cridge, 5-Hugh Sinclair, 6-Langi Gleeson, 7-Michael Hooper, 8-Will Harris, 9-Jake Gordon, 10-Tane Edmed 11- Dylan Beach, 12- Lalacai Fukte, 13- Alex Newsom, 14- Mark Naukanitawasi, 15- Ben Donaldson

Rezerwy: 16-Mahi Vilano, 17-Angus Bell, 18-Rowan Smith, 19-Jeremy Williams, 20-Ned Hannigan, 21-Charlie Gamble, 22-Jack Grant, 23-Jimmy Roberts

Połowa obrońcy górali, Volao Vakatava, zagra dla All Blacks

Highlanders linebacker Folau Fakatava został dopuszczony do gry w All Blacks po tym, jak prośba nowozelandzkiego rugby do World Rugby została zatwierdzona.

Fakatava wcześniej kwalifikował się do gry dla All Blacks, Ale nowa pięcioletnia zasada mieszkaniowa wprowadzona przez World Rugby W tym roku, który tylko wzrósł z trzech lat, jest on niedostępny do selekcji.

„New Zealand Rugby otrzymało potwierdzenie od World Rugby, że wniosek Folau Fakatavy o uprawnienia do reprezentowania Nowej Zelandii w rugby został zatwierdzony” – powiedział Chris Lindrum, New Zealand Professional Rugby Director and General Performance w New Zealand Rugby.

READ  Zoi Sadowski-Synnott zdobywa srebro w łyżwiarstwie figurowym

„Jego aprobata potwierdza, że ​​może zostać wybrany spośród reprezentacji Nowej Zelandii w 2022 roku i później”.

22-latek przeniósł się do Nowej Zelandii z Tonga sześć lat temu i nadal kwalifikuje się do swojego kraju ojczystego, jeśli zostanie wybrany.

Ale Vakatava Wcześniej stwierdził, że jego wzrok jest skupiony na czarnej koszulijeśli selektory są dostępne online, trudno jest zignorować szansę na grę w All Blacks na poziomie testowym.

„All Blacks są dla mnie najlepsi na świecie” – powiedział Vakatava w lutym. „Byłoby miło spróbować.

„[I’ll] Rób to co ja i ucz się od najlepszych. Chciałbym, żeby były możliwości, bym je wykorzystał.

„Jeśli nie, to będę musiał zagrać dla Tonga w Pucharze Świata”.

Drut nr 9 był jedną z gwiazd rund otwierających zeszłoroczny sezon Super Rugby Aoteroa i miał wiele zalet dla wyższych wyników, ale został mocno uderzony po kontuzji ACL.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top