Aktualizacje na żywo: World Heavyweight Boxing – Tyson Fury vs. Deontay Wilder III z Las Vegas

Możliwości zakładek:

Tyson Fury 1,29 USD, Deontay Wilder 3,40 USD, Wypłata 21

Fury, Wilder Tip prowadzi rekordowe znaki w walce wagi ciężkiej WBC

Reuters

Ciężkie Tyson Fury i Deontay Wilder przeskoczyli szalę do swoich największych wag w przeddzień ich bardzo oczekiwanej trzeciej walki w Las Vegas z pasem WBC na linii w niedzielę.

Fury, który wyzdrowiał po nokaucie w 12. rundzie w swoim pierwszym spotkaniu, aby zdobyć remis, zanim zdominował Wildera 20 miesięcy temu, aby wziąć poprzeczkę, ważył 277 funtów, pięć funtów cięższy niż w ich drugiej walce.

Fury, który nosił czarny kapelusz, wyraźnie nawiązując do zapaśnika WWE The Undertakera, był absolutnie pewien, że wygra potrójny mecz.

Zapytany, co to znaczy mieć nadwagę w jego mierzącej 6’9 cali, niepokonany „Cygański Król” z Wythenshawe, Anglia nie wypowiedział swoich słów.

„Oznacza całkowite unicestwienie, całkowite unicestwienie!” Gniew krzyczał przed wspierającym tłumem zebranym na MGM Grand Garden Arena.

„To właśnie oznacza dla mnie 277 funtów”.

Słabszy Wilder ważył 238 funtów, siedem funtów więcej niż ich ostatnie spotkanie.

Nokaut z Tuscaloosa w stanie Alabama w tym tygodniu trzymał emocje w ryzach i przeważnie nie chciał angażować się w gadatliwy gniew na konferencji prasowej ani swoją wagę, z których żadna nie zawierała tradycyjnej konfrontacji.

„Cisza jest kluczem do burzy” – mówi Wilder.

„Nie mogę się doczekać, aby uspokoić tę walkę, abym mógł podejmować wspaniałe decyzje i pokazywać ludziom wszystko, co mam na myśli.

„Odnowiłem się, wymyśliłem siebie na nowo. Odkupienie jest nad nami i nie mogę się doczekać, aby pokazać światu, kim jestem”.

39-funtowa różnica w wadze stanowi najmniejszą różnicę między tymi dwoma do tej pory, ale Fury mówi, że wita zmontowanego budowniczego.

„To sprawi, że będzie wolniejszy. Nie może utrzymać swojej wagi tak, jak ja. Nie jest z natury wagi ciężkiej, jest naturalnym małym facetem” – mówi Fury o szczupłym 6’7 Wilderze.

READ  Badminton: Wschodząca tenisistka z Singapuru Jacelyn Hoy wygrywa Poland Open, celuje w Paryż 2024, wiadomości sportowe i najważniejsze wiadomości

Oczekuje się, że zmierzy się z ukraińskim zwycięzcą Ołeksandrem Usykiem, który posiada pozostałe trzy tytuły, o szansę zostania pierwszym niekwestionowanym mistrzem wagi ciężkiej od czasu Lennoxa Lewisa 21 lat temu.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top