Aktualizacje statusu Origin na żywo: NSW vs Queensland – Gra 1

Sporty

James Tedesco z bluesa w akcji. Obraz/Getty Obrazy

Śledź aktualizacje i komentarze na żywo z State of Origin I.

co się dzieje?

Matt kontra Matty! Podkreślając sportowy kalendarz Nowozelandczyków, którzy uwielbiają oglądać, jak wielcy Australijczycy biją się nawzajem, gra State of Origin rozpoczyna się dziś wieczorem na Accor Stadium w Sydney.

To jak spotkanie Super Bowl z Kath & Kim. Coroczna seria trzech meczów Origin jest częścią bogatej tkanki kulturowej Australii, gdy Kylie wzrusza ramionami na Jasona, drzemie na kanapie w Londynie i płacze na konferencji prasowej, gdy zostaniesz przyłapany na oszustwie w krykiecie.

Jak mogę oglądać?

Relacja z Sky Sports 4 zaczyna się o 21:00 i ma rozpocząć się o 22:10. Transmisja na żywo jest dostępna w Sky Sport Now. Pamiętaj, że mecze Origin mają bogatą i żywą historię, początkowo po ich planowanym czasie rozpoczęcia, ponieważ gracze poświęcają kilka dodatkowych chwil, aby krzyczeć na ściany w szatni i uderzać pięścią w dłoń przeciwnika.

Podcast ligi rugby ACC Mad Monday, w którym wystąpią Dai Henwood, Ben Hurley i Chris Key, będzie prezentował na żywo State Of Origin. Możesz go znaleźć w Mad Monday’s Strona na Facebooku A Kanał YoutubeBędzie również transmitowany Ich stacja iHeartRadio.

Czy będzie Biff?

mało prawdopodobnym jest. Ale spodziewaj się, że klasyczna powtórka Biff anuluje nieplanowane 20 minut czasu antenowego przed rozpoczęciem, gdy gracze krzyczą do ściany.

Więc nie ma Biffa w dzisiejszych czasach?

Przepraszam.

Duży wybór połączeń?

Trener bluesa, Brad Fitler, porzucił weteranów Origins Jake’a Trbojevicia i Josha Addo-Carra. Kotoni Staggs debiutuje w centrach. Pierwszy trener Queensland, Billy Slater, zatrudnił pięciu starterów: Cowboys Robin Cotter, Tom Dearden i Jeremiah Nanai, a także Selwyn Kubo i Patrick Carrigan z Broncos.

READ  Mężczyźni z Wellington Phoenix krzyczą po tym, jak VAR nie zdołał popchnąć Callana Elliotta

Jaka jest stawka?

The Blues szukają czwartego tytułu w kraju ojczystym w ciągu pięciu lat. Byłby to całkiem niezły bieg, ale ledwo zarysowujący powierzchnię dziwnej bordowej 11 z 12 molochów, które biegały od 2006 do 2017 roku.

Zanim Queensland rozpoczęło ten wyścig, zaszczyty były prawie zrównoważone w całej historii serii, zarówno pod względem zdobytych punktów, jak i tytułów. Dziś Queensland ma 22 tytuły z serii NSW 16 (z dwoma losowanymi seriami). Maroons rozegrali 64 mecze przeciwko 54 Blues.

Jak mogę wyglądać, jakbym wiedział, o czym mówię?

Bukmacherzy wspierają bluesa. Ale który z dwóch rozgrywających, Nathan Cleary i Daley Sherry Evans, jest ważniejszy w grze polegającej na kopaniu, która może trwać cały dzień. Wielcy bluesowcy powinni więcej ruszać piłką; Spodziewaj się, że bordowy szarżuje, uderza i szybko rozgrywa piłkę.

Komu kibicować?

Origin znalazł miejsce w sercach kiwi dzięki kilku walkom na ding-dong w latach 80-tych. Queensland czuł się jak słabszy, podczas gdy Nowa Południowa Walia miała większe nazwy, ale wydawała się być nieco szybka.

Ten okres zakończył się w 1991 roku, kiedy legendarny trener Kiwi Graham Lowe został pierwszym trenerem spoza Australii, który trenował rdzenną drużynę, prowadząc Maroons do wygranej 2:1.

Tak naprawdę nie ma znaczenia, kim Nowozelandczycy zachwycają się w Origin. Kiwi oglądanie Origin ożywia stary żart:

P: Kto wygrałby walkę na śmierć i życie między Johnem Terrym a Joeyem Bartonem? O: Wszyscy będziemy.

Co dalej?

Mecz 2 odbędzie się w niedzielę 26 czerwca w Perth, a mecz 3 w środę 13 lipca w Brisbane. Obie gry rozpoczynają się, gdy gracze są gotowi.

różnica

Blues Nowej Południowej Walii:

1. James Tedesco 2. Brian Too 3. Cottony Staggs 4. Jack Whiton 5. Daniel Topo 6. Jarome Loway 7. Nathan Cleary 8. Pine Haas 9. Damien Cook 10. Junior Paulo 11. Cameron Murray 12. Tariq Sims 13. Isaah Yeo 14. Stephen Crichton 15. Liam Martin 16. Reagan Campbell-Gillard 17. Ryan Matterson 18. Nicho Hynes 19. Tyson Frizell 20. Jacob Saifiti 21. Joseph Sualii 22. Apisai Koroisau

READ  Rachunki a Patriots: Jak oglądać transmisję na żywo, kanał telewizyjny i czas rozpoczęcia NFL

Trener: Brad Fitler

Maroons z Queensland:

1. Kalin Bunga 2. Selwyn Kubo 3. Valentine Holmes 4. Dane Jagai 5. Xavier Coates 6. Cameron Monster 7. Daly Sherry Evans 8. Tino Vaswamalwe 9. Ben Hunt 10. Josh Babalei 11. Kurt Capwell 12. Feliz Kaufusi 13 Robin Cotter 14. Harry Grant 15. Lindsey Collins 16. Patrick Carrigan 17. Jeremiah Nani 18. Thomas Durden 19. Jay Aru 20. Thomas Flegler 21. Hamisu Tabwai Fido 22. Murray Taulagi

Trener: Billy Slater

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top