AKTUALNOŚCI NA ŻYWO: Black Cups vs Bangladesz, test 2, dzień 3 w Hagley Oval w Christchurch

Mniej niż w połowie tego meczu nie możesz nie zastanawiać się, jak mistrz świata Black Cabs tak potulnie poddał się – jego pierwsza przegrana testowa z Bangladeszem – w meczu otwarcia na Mount Munganui.

Pojawiły się sugestie, że w tym tygodniu pogoda może być zatłoczona, co może wpłynąć na 4 i 5 dzień tego meczu, więc nie zdziw się, jeśli Latham zdecyduje się sprowadzić Tygrysy z powrotem do nietoperza, z możliwością zakończenia tego związku . Tak szybko, jak to możliwe.

Nowa Zelandia: Tom Latham, Will Young, Devon Conway, Ross Taylor, Henry Nichols, Daryl Mitchell, Tom Blondel, Kyle Jamison, Tim South, Neil Wagner, Trent Bolt

Bangladesz: Shadman Islam, Muhammad Naeem, Najm Hussain Shanto, Moamen al-Haq, Nur al-Hassan, Leyton Das, Yasir Ali, Mahdi Hassan, Taskeen Ahmed, Abadot Hussain, Shariful Islam

Możliwości zakładki: 1,01 NZD, Wypłata 24 USD, Bangladesz 94 USD

*****

Meloniki bez kapsli przejmują kontrolę nad drugim testem po Double Century Lathama

Blackcaps całkowicie zdominowały drugi test przeciwko Bangladeszowi, kończąc drugi dzień z przewagą 395 rzutów w Hagley Oval w Christchurch.

Stulecia Toma Lathama (252) i Devona Conwaya (109) przygotowały scenę dla Nowej Zelandii, aby ogłosić swoje pierwsze przejazdy na 521/6, zanim Trent Bolt (5/43) i Tim Southey (3/28) zabłysnęli piłką. , Bowling Bangladesz na zewnątrz kontra 126 przed kikutami.

Bolt miał również powody do uśmiechu, testując bramkę 300 w swoim 75. meczu testowym, pokonując o jeden mecz długoletniego kolegę z drużyny Southee.

Yasir Ali (55) stawiał jedyny prawdziwy opór Bangladeszu, robiąc swój pierwszy test od pół wieku, ale w końcu zabrakło partnerów i musiał oddać swój udział w poszukiwaniu szybkich biegów.

Blackcaps są prawie pewne, że wymuszą kontynuację dnia 3 i proszą Bangladesz o ponowne uderzenie.

READ  Lewandowski poparł Złotą Piłkę przed walką z Leverkusen

Powracając do 99 drugiego dnia, Devon Conway potrzebował jednej piłki, aby zrobić trzecią róg testowy, zerkając na swoją piękną nogę dla czterech, ale jego innings zakończył się nagle na 109, kiedy wybiegł z Mehdi Hassan Miraz, gdy Latham próbował ukraść. ukryć.

Przebieg złamał ich partnerstwo 215 kopnięć w drugą bramkę, ale kapitan miał trudności z dotarciem do drugiego stulecia w podwójnym teście – to jedna z 305 piłek z 31 limitami.

Odejście Conwaya sprawiło, że Ross Taylor stanął w obliczu tego, co mogło być jego ostatnim testowym rundą w krykieta.

Taylor dodał już 28 najlepszych strzelców w Nowej Zelandii w swojej karierze, zanim upadł, złapany przez Shoriful Islam Bowlinga Ipaduta Hussaina.

Henry Nichols przyszedł i poszedł po kaczkę dzięki uprzejmości Ebadota, podczas gdy Daryl Mitchell mógł dodać tylko trzy runy, zanim spadł do Shoriful za trzy.

Bramkarz Tom Blundell dotarł do puckera na 7. miejscu i pilnie potrzebował trafienia, łącząc się z Lathamem w 76-krotnym partnerstwie na zaledwie 78 piłkach.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top