Alaska zgłasza 2 zgony COVID-19, a wysoka liczba przypadków utrzymuje się w społecznościach w całym stanie

Alaska zgłosiła dwie zgony COVID-19 i ponad 470 nowych przypadków w piątek.

Według Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej Alaski, w całym stanie 125 osób w szpitalu było zarażonych wirusem, czyli nieco ponad 13% całej populacji szpitali. deska rozdzielcza. W Anchorage było sześć otwartych łóżek na OIOM-ie.

Administratorzy szpitali i dostawcy twierdzą, że nigdy nie widzieli, aby szpitale na Alasce działały z pełną wydajnością przez długi czas z powodu połączenia regularnych letnich infekcji, osób powracających po opiekę medyczną i wzrostu liczby młodszych, bardziej chorych, nieszczepionych pacjentów z COVID-19, którzy potrzebują bardziej czasochłonna pielęgnacja.

Był to jeden z ostatnio zgłoszonych zgonów i dotyczył trzydziestoletniej kobiety z Anchorage. W drugim znalazł się mężczyzna w wieku 80 lat lub starszy, który pochodził z małej społeczności na obszarze spisu Księcia Walii i Hyder i był wynikiem standardowego przeglądu aktów zgonu.

Według stanu na piątek stan poinformował, że z powodu COVID-19 zmarło w sumie 406 mieszkańców Alaski i ośmiu nierezydentów.

[3rd dose of COVID-19 vaccine now available for some immunocompromised Alaskans]

Stan zgłosił 471 nowych przypadków w piątek, w porównaniu z Wynik czwartkowy z 686. Urzędnicy służby zdrowia ostrzegają, że zaległości w testowaniu i śledzeniu kontaktów sprawiają, że dzienna liczba jest mniej wiarygodna niż przed ostatnim wzrostem liczby przypadków w zeszłym miesiącu.

Kilka społeczności zgłosiło ciągłe dwucyfrowe spisy ludności, w tym Fairbanks z 31. Urzędnicy szpitala w Fairbanks Memorial Hospital poinformowali w tym tygodniu o dwóch nowych zgonach. Według rzecznika szpitala Kelly Attlee, wśród 13 pacjentów z COVID-19 hospitalizowanych w piątek były niemowlę, nastolatek i osoby w wieku 30, 40, 50, 60 i 80 lat.

Lokalni urzędnicy poinformowali w piątek rano, że 22 z nowych przypadków pochodzi z Juneau, gdzie trzech pacjentów z COVID zmarło w Szpitalu Regionalnym Bartlett w ciągu ostatnich dwóch tygodni, a inni pacjenci z bardzo ciężkim stanem pozostają w szpitalu. W piątek szpital ogłosił, że tymczasowo zawiesza niektóre operacje planowe i ogranicza liczbę odwiedzających do dwóch na pacjenta.

READ  Uzyskanie pierwszego na świecie zdjęcia rentgenowskiego pojedynczego atomu

Trzydzieści pięć nowych przypadków pochodziło z dystryktu Kuskukwim Jukon, gdzie znajdują się plemienne urzędnicy ds. zdrowia wzmiankowany 97 nowych spraw w ciągu trzech dni w tym tygodniu. Według danych Norton Sound Health Corp do czwartku było 198 przypadków w rejonie Norton Sound, w tym 146 w Stebbins. Strona internetowa. Wsie Stebbins i St. Michael jest zamknięty, dopóki nie zostaną zidentyfikowane żadne nowe sprawy przez 14 dni.

Miasto św. Pawła uchwaliło politykę „uników” zaszeregowanie Na początku tego miesiąca, który trwa do 24 sierpnia, podróż na wyspę St. Paul Island jest zabroniona, z wyjątkiem niezbędnych podróży i krytycznych potrzeb osobistych. Tylko niezbędne firmy mogą pozostać otwarte, a firmy oraz organizacje publiczne i prywatne wymagają masek w obiektach. Pozytywny przypadek osoby, która podróżowała na wyspę spowodował, że zamówienie zostało zrealizowane.

[Unvaccinated COVID-19 patients create ‘deeply frustrating’ situation at Washington state hospitals]

Stan zgłosił w piątek łącznie 72 przypadki dla miast Matt Sue w Palmer i Wasilla. Urzędnicy szkół okręgowych śledzą rosnącą liczbę przypadków COVID-19 i twierdzą, że spodziewają się, że będą musieli wprowadzić przepisy Ukryj wymagania W niektórych szkołach.

Targi Stanowe Alaski Zaczęła się W ten weekend w Palmer po ominięciu roku z powodu pandemii. Urzędnicy twierdzą, że tegoroczne targi trwają 14 dni, aby rozproszyć tłumy. Oczekuje się, że Mark Schliereth, emerytowany zawodnik NFL, który dorastał w Anchorage, a następnie grał w Denver Broncos i Washington FC, dołączy do komisarza ds. zdrowia Adama Cruma w Rządowa budka szczepień w. Sobota.

Według stanowych urzędników służby zdrowia pięciu mieszkańców z COVID-19 w domu Pioneer w Ketchikan zmarło w zeszłym tygodniu. Potwierdzony Czwartek. Przyczyna śmierci nie została wymieniona.

W całym stanie 53,7% kwalifikującej się populacji zostało w pełni zaszczepionych przeciwko wirusowi, podczas gdy 59,7% otrzymało pierwszą dawkę do piątku.

READ  Niezależni recenzenci uważają, że plany NASA dotyczące zwrotu próbek Marsa są poważnie wadliwe – Ars Technica

Według Kristi Lawton, dyrektora gminy ds. zdrowia publicznego, wskaźniki szczepień w Anchorage prawie się ostatnio podwoiły w porównaniu z niskimi wskaźnikami pod koniec czerwca i na początku lipca. Wskaźniki szczepień półtora miesiąca temu wynosiły średnio 131 dawek dziennie. Lawton powiedział, że między 10 a 16 sierpnia średnia dawka wynosiła 255.

Według urzędników służby zdrowia w całym stanie w ciągu ostatniego tygodnia liczba szczepień wzrosła o 5,9%.

Średni odsetek pozytywnych testów ze wszystkich testów wykonanych w minionym tygodniu wyniósł 7,12%.

Annie Berman, reporterka Daily News, przyczyniła się do tego.

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *