Alexa 2021 Kompletny kompletny przewodnik

Przez kilka dni tego lata Alexa, asystentka głosowa, która rozmawia ze mną przez moje Amazon Echo Dot, zakończyła nasze interakcje szeptem: Słodkie sny. Za każdym razem byłem zaskoczony, chociaż wydawało mi się, że rozumiem, dlaczego to robi, o ile rozumiem wszystko, co dzieje się w tym przysadzistym kawałku czarnej rurki. Wszedłem na Amazon.com i aktywowałem „umiejętność” innej firmy – podobny do aplikacji program, który umożliwia Alexie wykonanie usługi lub wykonanie sztuczki – o nazwie „Baby Lullaby”. Gra instrumentalną wersję piosenki dla dzieci (tak, wciąż słucham kołysanek, żeby zasnąć), a potem cicho podpisuje się nocnym błogosławieństwem.

Przypuszczam, że ostatni ciąg kodu w jakiś sposób zbłądził i przyłączył się do innych „umiejętności”. Ale chociaż moje dorosłe ja doskonale wiedziało, że Sweet Dreams to usterka, część mnie chciała wierzyć, że Alexa miała to na myśli. Któż nie pragnie matczynej dobrej nocy, nawet po południu? Proust by zrozumiał. Wszyscy zakochujemy się w Alexie, chyba że zakochujemy się w Google Assistant, Siri lub innym dżinie w inteligentnym głośniku. Kiedy mówię „inteligentni”, mam na myśli, że mówcy posiadają sztuczną inteligencję, potrafią prowadzić podstawowe rozmowy i są podłączone do internetu, co pozwala im wyszukiwać rzeczy i robić rzeczy za Ciebie.

1. Zaktualizowana podstawa bateryjna do głośników Dot 3rd Generation & Smart

 • Ładowarka głośnika Dot – podstawka GGMM D3 ma wbudowany akumulator do wielokrotnego ładowania, który umożliwia 8 godzin pracy na jednym ładowaniu. Aby utrzymać długi czas pracy baterii, należy wyłączyć urządzenie GGMM D3, gdy nie jest używane.
 • Nowoczesna otwarta konstrukcja: dopasowana, bardzo kompaktowe wymiary bez wpływu na dźwięk z głośnika. Wygląda jak oryginalna część głośnika, pasuje do najnowszych głośników z zegarem, również kolor jest dopasowany.
 • Doskonała jakość: jakość dźwięku jest lepsza. Możesz poczuć się nieco inaczej, GGMM D3 pozwala rozmawiać z Alexą w dowolnym miejscu w domu.
 • Łatwa w instalacji i obsłudze, wystarczy podłączyć urządzenie, Echo Dot bezpiecznie leży w przenośnej podstawie, trzyma ona urządzenie GGMM D3 z oryginalną ładowarką Echo Dot 3. generacji.

 

2. Bovon Uchwyt na stół do Echo Dot 3

 • Uchwyt na kropki – unikalny uchwyt na stół; przeznaczony tylko do Echo Dot 3. Gen (urządzenie nie jest dołączone)
 • Obrót o 360 stopni – regulowana konstrukcja wielokątowa pozwala Echo Dot obracać o 360 stopni, wygodna do interakcji z kropkami w dowolnym kierunku, zapewniając lepszy kąt widzenia i dźwięku.
 • Lepszy dźwięk – uchwyt Echo Dot całkowicie odsłania głośniki, aby poprawić jakość dźwięku bez żadnego bloku – dzięki czemu jest głośniejszy i wyraźniejszy.
 • Oszczędność miejsca – uwalnia miejsce na blacie, pozwala przewodzie ładującemu przeniknąć przez podstawę, eliminuje problemy z długim przewodem. Łatwo ją przenosić, idealna do kuchni, gabinetu, salonu, łazienki i sypialni.
 • Zapobiega zadrapaniom i ślizganiu się – dolna podkładka silikonowa utrzymuje Echo Dot mocno na stole, chroni powierzchnię stołu przed zarysowaniami i zapobiega ślizganiu się na gładkiej powierzchni. Trzy górne silikonowe palce chwytające chronią również Echo Dot przed zarysowaniem.
READ  Puchar Świata w skokach narciarskich | Sport zawodowy

 

3. LENRUE Wodoszczelny głośnik Bluetooth

 • Wodoszczelny głośnik Bluetooth IPX5】Wytrzymała konstrukcja IPX5 chroni bezprzewodowy głośnik przed kurzem, piaskiem i wodą rozpryskową. Przenośne głośniki LENRUE mogą bezpiecznie korzystać z basenów, basenów, na plaży lub podczas pływania łodzią, a wodoszczelny głośnik może być odtwarzany bez przerwy nawet podczas deszczu.
 • 【Zaktualizowana jakość dźwięku stereo】 Pełnrange głośnik akustyczny 3 W zapewnia DSP 3D Stereo Bass Sound; dźwięk głośnika jest wystarczająco głośny w dużym pokoju. Specjalnie dobrane głośniki Bluetooth zapewniają jakość dźwięku HIFI, wyraźne częstotliwości wysokotonowe, potężne głębokie częstotliwości i ciepłe głosy bez zniekształceń, pop i muzykę rap dla doskonałej zabawy.
 • 【 Stabilne połączenie Bluetooth 4.2 】 Dzięki zaawansowanej technologii Bluetooth 4.2 zapewnia co najmniej 10 metrów transmisji. Kompatybilny z telefonami komórkowymi, tabletami, iPhone, iPad, iPod, MacBook, Android, laptopem, komputerem stacjonarnym itd. Głośnik Alfresco obsługuje również karty micro SD.
 • 【Kompaktowa budowa, duży dźwięk】 Napęd HD 3 W zapewnia niesamowity dźwięk, można go łatwo zamocować w płytkach łazienkowych i lustrach za pomocą przyssawki. Para wodna w łazience nigdy nie będzie zakłócać jakości dźwięku głośnika. Zamocuj zamek, zabieraj F4 zawsze i wszędzie ze sobą na przygody na świeżym powietrzu, takie jak kemping, wspinaczka, wędrówki lub jazda na rowerze. Odpręż się i stań się w łazience.
 • 【Zawartość przesyłki】Bezprzewodowy głośnik, instrukcja obsługi (może nie być dostępna w języku polskim), kabel micro USB, karabińczyk, zdejmowana przyssawka, karta gwarancyjna. Będzie to wspaniały prezent na festiwal dla Twoich bliskich!! !

4. Bovon mała półka ścienna

 • 【Idealny dom dla Twojej elektroniki】Nadal szukasz nowego domu dla małej elektroniki? Ta półka będzie idealnym rozwiązaniem! Odprowadza urządzenia z ladu i jest w stanie łatwo naładować. Doskonała do Echo Dot, Echo Spot, Echo Show, Echo Plus, Google Wifi, Google Home, Google Home Mini, Sonos Play 1, głośników Bluetooth, smartfonów, kamer bezpieczeństwa itp.
 • 【Idealny układ przewodów】Wbudowany schowek na kabel, dodatkowy drut można łatwo zwijać z tyłu. Uwalnia przestrzeń ladową i zapewnia czysty ogólny wygląd dzięki starannie ukrytym przewodom, a także chroni elektronikę przed potencjalnymi uszkodzeniami spowodowanymi rozlaniem płynów lub rozpryskiwaniem żywności.
 • 【Wielofunkcyjne półki ścienne】 Można je zamontować wszędzie tam, gdzie potrzebujesz trochę dodatkowej przestrzeni. Idealny do przechowywania przedmiotów poza podłogą i blatem w łazience, kuchni, salonie i sypialni lub wszędzie tam, gdzie zajmują miejsce. Użyj jej jako elektroniki, umieść ją w pobliżu zlewu do elektrycznej szczoteczki do zębów/golarki lub zamontuj ją przy łóżku, aby trzymać telefony, zegary, lampę itp.
 • 【Łatwy montaż i stabilność】 Łatwy w użyciu instrukcja obsługi do szybkiego i łatwego montażu dzięki dostarczonym okuciom, bardziej stabilny i bezpieczny dla Twojej elektroniki. Dzięki temu niezawodnie wytrzymuje wszystko do 6,8 kg. To 2 x więcej niż cienkie półki wylotowe dla konkurencji.
 • 【Zakres dostawy】 1 x półka ścienna, 2 x zestaw śrub, 1 x instrukcja obsługi (może nie być dostępna w języku polskim).
READ  Podgląd | Polska WU19 przeciwko Republice Irlandii WU19

 

5. Nowe Echo 4. generacji

 • Poznaj Echo – Echo 4 generacji łączy się z Alexą. Jest to usługa głosowa oparta na chmurze, która umożliwiaodtwarzanie muzyki, ustawianie minutników i alarmów, sterowanie kompatybilnymi urządzeniami inteligentnego domu i wiele więcej.
 • Amerykański angielski jest zalecanym językiem, aby korzystać z dostępu do Skills oraz zapewnić optymalne wrażenia podczas odtwarzania muzyki. Dostawcy usług muzycznych, aplikacja Alexa i Obsługa Klienta będą dostępne tylko w języku angielskim. Język polski nie jest obsługiwany.
 • Sterowanie za pomocą głosu – odtwarzaj muzykę z takich aplikacji jak Amazon Music Unlimited, Spotify czy z TuneIn. Echo oferuje czyste i wysokie tony, dynamiczne tony średnie oraz głębokie basy, zapewniając wyrazisty i wielowymiarowy dźwięk, dostosowany do każdego typu pomieszczenia.
 • Pomoc w każdej chwili – poproś Alexę o pomoc w: odtwarzaniu muzyki, odpowiedzi na pytania, odtwarzaniu wiadomości od RMF FM i innych międzynarodowych dostawców, sprawdzeniu prognozy pogody, ustawieniu budzika, sterowaniu kompatybilnymi urządzeniami inteligentnego domu i wielu innych.
 • Łatwe sterowanie inteligentnym domem – dzięki zintegrowanej centrali, możesz łatwo skonfigurować urządzenia kompatybilne z Zigbee, aby za pomocą głosu sterować światłami i gniazdkami.
 • Dostępność funkcji – niektóre funkcje Alexy mogą nie być obsługiwane w Twoim kraju, w tym Alexa Guard, Amazon Kids oraz In Skill Purchases.
 • Zaprojektowane z myślą o ochronie Twojej prywatności – Echo opracowane zostało z zastosowaniem wielu poziomów ochrony prywatności i kontroli, w tym z przyciskiem, który elektronicznie odłącza mikrofony w urządzeniu.
 • Powiedz „Alexa, play news”, żeby mieć dostęp do lokalnych i międzynarodowych wiadomości.

 

6. Alexa for Dummies Miękka oprawa – 7

 • Get your Alexa-enabled devices up and running
 • Turn your ordinary house into a smart home
 • Play music, check the weather, and do more with Alexa
READ  Euro najdroższe od 12 lat - EURACTIV.pl

 

A kiedy powiem „wszystkie”, wiem, że niektórzy czytelnicy pomyślą: Mów za siebie! Przyjaciele w moim wieku — jesteśmy ostatnimi z Baby Boomers — mówią mi, że nie mają ochoty rozmawiać z komputerem ani rozmawiać z nimi przez komputer. Cynicy w każdym wieku podejrzewają swoich wirtualnych pomocników o podsłuchiwanie i nie bez powodu. Inteligentne głośniki to kolejny sposób, w jaki firmy mogą śledzić nasze wyszukiwania i zakupy. Ich mikrofony słuchają nawet wtedy, gdy nie wchodzisz z nimi w interakcję, ponieważ muszą być w stanie usłyszeć ich „słowo na jawie”, polecenie, które przyciąga ich uwagę i stawia do Twoich usług.

Producenci głośników obiecują, że tylko mowa, która następuje po słowie budzenia, jest archiwizowana w chmurze, a przynajmniej Amazon i Google sprawiają, że usuwanie tych wymian jest wystarczająco łatwe. Niemniej jednak, co jakiś czas zdarzają się dziwne usterki, jak wtedy, gdy Alexa nagrała prywatną rozmowę rodziny bez wypowiedzenia słowa budzenia i wysłała nagranie e-mailem do znajomego z listy kontaktów. Amazon wyjaśnił, że Alexę musiało obudzić słowo, które brzmiało jak Alexa (Texas? Lexus? Praxis?), a następnie źle zinterpretowało elementy rozmowy jako serię poleceń. Wyjaśnienie nie poprawiło mi nastroju.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *