All Blacks: Revitalized Sam Cane ogłasza, że ​​jest wysportowany i gotowy do walki z USA

Sam Cane z powodzeniem powrócił do rugby dla King Country w sobotnim turnieju Heartland.

Phil Walter / Getty Images

Sam Cane z powodzeniem powrócił do rugby dla King Country w sobotnim turnieju Heartland.

Po zaledwie 57 minutach amatorskiego rugby Sam Cane z zainteresowaniem obserwuje mecz All Blacks vs USA w Waszyngtonie jako idealne miejsce na powrót do testów futbolu.

Kapitan All Blacks 2020 ogłosił, że jest gotowy, chętny i zdolny do podjęcia pełnego międzynarodowego obowiązku po uderzeniu w Heartland z King Country w sobotę w Taupō. W czwartek pojedzie do Stanów Zjednoczonych w prawie tak samo pozytywnym nastroju, jak każdy, po tym, jak nie grał w rugby od marca tego roku.

Oczywiście Cane, pierwszy wybór All Blacks nr 7 i pierwszy kapitan Iana Fostera w skróconej przez Covid kampanii kampanii 2020, przeszedł drugą poważną operację w ciągu trzech lat po tym, jak zerwał mu mięsień piersiowy grając dla Chiefs przeciwko Blues w Super. Rugby Aotearoa.

1 news

Cane uciekł do King Country, po drodze dorastał.

Po pospiesznej rekonfiguracji planu powrotu do gry, Cane, który również miał trochę zużycia w ramieniu po naprawieniu go pod nożem chirurga, strzelił mniej niż trzy czwarte meczu w sobotę na Owen Delaney Park, gdy Rams byli zdrowi. poobijany. 48-13 przez Whanganui. To było wszystko, czego 29-latek (74 lata) potrzebował, aby wskoczyć na pokład do Stanów ze sprężystym krokiem.

Czytaj więcej:
* Sam Cane uderza, nie docenia, wraca po kontuzji w Heartland
* King Country Rugby ma nadzieję, że Cane będzie zabawą dla fanów
* Dane Coles udowadnia, że ​​jest inspiracją dla Sam Cane Championships w Heartland

„Wspaniale było znów założyć buty” – powiedział w poniedziałek Kane reporterowi SENZ Radio Ianowi Smithowi. „To był inny poziom futbolu, był wymagający i niezorganizowany, ale uwielbiałem to. Zdecydowanie zauważyłem, że moje instynkty i wyczucie czasu trochę się pogorszyły po tym, jak wyszedłem z gry, ale mam nadzieję, że jest trochę zardzewiały. ramię było naprawdę dobre, więc o to chodzi. główne”.

READ  Emma Raducano: Mistrzyni US Open wygrała swój pierwszy mecz od wygrania Wielkiego Szlema

Co ważniejsze, Kane czuł, że nokaut posunął jego sprawę na tyle, by w razie potrzeby umieścić go na radarze wyboru, jeśli to konieczne, na spacer po parku przeciwko walczącej stronie amerykańskiej w stolicy w niedzielę, 24 października (NZT). To idealnie pasuje do Fostera, aby ułatwić swoim żołnierzom powrót do bitwy, a także rzucić okiem na kilku niedostatecznie wykorzystanych członków zespołu, gdy rozpoczynają rundę pięciu kolejnych testów w trasie.

– Nie było prawdziwej dyskusji na ten temat – dodał Kane, który zaraz po meczu rozmawiał z Fosterem i trenerem fitness Nickiem Gillem. „Chodzi bardziej o powrót do środowiska i trening na tym poziomie intensywności, który robią All Blacks i czytanie tego… ale ma sens, że mecz przeciwko Stanom byłby dobrym łatwym sposobem na zdobycie z powrotem do testu piłkarskiego.”

Były kapitan All Blacks, Sam Cane, cieszył się w ten weekend szansą na zabawę w futbol amatorski.

Phil Walter / Getty Images

Były kapitan All Blacks, Sam Cane, cieszył się w ten weekend szansą na zabawę w futbol amatorski.

Kane powiedział SENZ, że jego krótki związek z popularną grą w Nowej Zelandii był bardzo pozytywnym doświadczeniem. Cofnął nawet zegar, będąc porzuconym przez swojego tatę w grze po tym, jak został poprzedniej nocy w pobliskim domu rodziców.

„Mieliśmy facetów rano w meczu, którzy mieli mleko o 3.30, facetów, którzy byli w meczu tuż przed rozpoczęciem meczu, ponieważ musieli zrobić poranną zmianę. Mieliśmy kilku facetów, którzy nie mogli trenować w czwartek ze względu na zobowiązania do pracy” – powiedział.

„Podkreśliło to poziom zaangażowania tak wielu mężczyzn i kobiet w granie wspaniałej gry w piłkę nożną. Wspaniale było ponownie pocierać ramiona tych facetów. Mogło minąć dobre 10 lat, odkąd grałem w klubie rugby i przywróciło to wiele z tych wspomnień”.

Jeśli chodzi o jego stan umysłu po kolejnej, długiej odwyku, można śmiało powiedzieć, że weteran napastnika w zdrowy sposób to zmienił.

„Szyja była niefortunna, ale to było trochę zużyte i to ma sens. Miałem dwie poważne operacje w ciągu trzech lat, ale w 2020 roku miałem wspaniały rok i ani przez chwilę”. [of this rehab] Myślałeś, że nie to chciałem zrobić? Skupiłem się na powrocie i nadal czułem, że mam wiele do zaoferowania”.

Kane dał również głośne kciuki dla All Blacks 2021, którzy ponownie dołączą do niego w stolicy USA jeszcze w tym tygodniu.

„Zrobili krok wyżej niż w zeszłym roku” – powiedział. „Prawdziwą siłą jest głębia, która jest wbudowana i wewnętrzna rywalizacja o miejsca. Widzieliśmy, jak wielu graczy rozwija się pod względem jazdy i konieczności wyprzedzania tych odległych … Myślę, że jesteśmy w znacznie lepszym miejscu niż w zeszłym roku i miejmy nadzieję, że możemy nadal ulepszać tę rundę.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top