All Blacks vs Wallaby: WA PM poddaje w wątpliwość trzeci test Pucharu Bledesława

Trzeci test Bledisloe Cup wzbudził poważne wątpliwości po tym, jak rząd Australii Zachodniej wprowadził nowe zasady kwarantanny dla Nowozelandczyków przybywających w następstwie Poziom ubezpieczenia tego kraju wynosi 4.

Premier Australii Zachodniej, Mark McGowan, powiedział w środę, że nie może powiedzieć, czy mecz pomiędzy All Blacks a Wallabies odbędzie się zgodnie z planem 28 sierpnia w Perth.

Jego rząd wprowadza środek „niskiego ryzyka” od godziny 16:00 w środę czasu nowozelandzkiego, co oznacza, że ​​Nowozelandczycy przybywający do Perth będą musieli poddać się kwarantannie przez dwa tygodnie.

Richie Muonga pije z pucharu Bledesloe organizowanego przez Sevo Reese po sobotnim zwycięstwie All Blacks nad Wallaby w Eden Park.

Hannah Peters / Getty Images

Richie Muonga pije z pucharu Bledesloe organizowanego przez Sevo Reese po sobotnim zwycięstwie All Blacks nad Wallaby w Eden Park.

Czy All Blacks otrzymają zwolnienie z tego wymogu – Podobnie jak Wallabies, kiedy grali w dwa pierwsze testy serii w Auckland w tym miesiącu – To się okaże.

Czytaj więcej:
* Blokada Covid-19: jak może to wpłynąć na All Blacks, Black Caps i Paraolimpijczyków w Nowej Zelandii
* Szef nowozelandzkiego zespołu rugby, Mark Robinson, „zadowolony” z 25 000 w Eden Park dla Bledisloe II
* Wallabies przyznały „zwolnienie ekonomiczne” na wjazd do Nowej Zelandii na mecz Eden Park Bledisloe

– Nie jesteśmy pewni – powiedział McGowan, zapytany przez dziennikarzy o sytuację w meczu.

Tate McDermott z Wallabies próbuje uciec ze szponów zawodnika All Blacks Damiana McKenzie podczas jego drugiego testu Pucharu Bledisloe w Auckland.

Anthony O Young / Getty Images

Tate McDermott z Wallabies próbuje uciec ze szponów zawodnika All Blacks Damiana McKenzie podczas jego drugiego testu Pucharu Bledisloe w Auckland.

„Może musimy poczynić pewne ustalenia, albo może pojawić się bańka, albo trzymają się zasad, które mają wszyscy inni.

„To przejmująca sytuacja i byłoby rozczarowujące dla fanów rugby, gdybyśmy musieli odwołać mecz, ale taka jest natura świata, w którym żyjemy”.

McGowan nie sądził również, że istnieje wielka nadzieja, że ​​inne mecze turniejowe rugby z udziałem Argentyny i Springboks odbędą się w Perth, została podniesiona jako możliwość.

READ  Richarda Perkinsa | Wiadomości, sport, praca

„Myślę, że to mało prawdopodobne, to nie jest nasz priorytet”.

All Blacks mają wyruszyć do Perth w niedzielę, ale zamknięcie poziomu 4 skłoniło nowozelandzkie rugby do negocjacji, aby sprawdzić, czy będzie to kontynuowane.

„Będziemy kierować się wytycznymi rządowymi dotyczącymi podróży i wszelkimi potencjalnymi ograniczeniami granicznymi w Australii, jednocześnie ściśle współpracując z Sanzaar i Rugby Australia w nadchodzących dniach, aby zrozumieć wpływ, jaki będzie to miało na nasze plany” – powiedział w poniedziałek dyrektor generalny NZR Mark Robinson. 4 Ogłoszono zamknięcie.

Plan jest taki, że All Blacks zagrają w Argentynie w Zachodniej Australii w dniach 11-18 września, podczas gdy Srpingbokowie zagrają tam 25 września i 2 października, przed wyruszeniem na Northern Hemisphere Tour i prawdopodobnie nie wrócą do domu przez 3 1 /2 miesiące.

All Blacks spędzają czas z rodziną w tym tygodniu, zabierając do domu Puchar Bledisloe w 19. sezonie z rzędu w Saturday Night Pobił rekord 57-22 zwycięstwa nad Wallabies W Eden Parku.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *