Amerykanka podczas kolacji wstydzi się swoich „rozproszonych” piersi

styl życia

Amerykańska kobieta udostępniła nagranie wideo swojego urodzinowego posiłku w restauracji, w którym powiedziała, że ​​„wstydzi się” posiadania naturalnie dużych piersi. Wideo / Adrienne Airhart na Twitterze

Amerykańska kobieta, która została zawstydzona w restauracji ze względu na swój rozmiar biustu, rozprzestrzeniła się po tym, jak podzieliła się tym złym spotkaniem w Internecie.

Adrienne Airhart świętowała swoje urodziny, gdy siedząca przy stole kobieta zaczęła komentować swój rozmiar biustu, dzieląc się tweetem, który stał się popularny.

Nadawca z Los Angeles powiedział, że powiedziano jej, że jej piersi „odwracają uwagę”, zanim kobieta wstała i przesunęła stoły.

„Dzisiaj na mojej urodzinowej kolacji zdjąłem szal, a pani przy sąsiednim stoliku powiedziała: „Cóż, to mnie rozpraszało” i przesunęła stoły. Nadal to rozumiem! Airhart napisał na Twitterze.

Wyjaśniła, że ​​reakcja była „niekorzystna w stosunku do starszych normalnych”.

30-letnia Earhart podzieliła się filmem, na którym zdmuchnęła swoją urodzinową świeczkę i napisała: „Wczoraj nie spałam. Nie jestem tak seksowna, żeby ta kobieta była po prostu hejterem”.

Tweet zebrał ponad 34 000 polubień i zainspirował inne kobiety do podzielenia się podobnymi doświadczeniami.

„Nigdy nie zapomnę, kiedy miałam 15 lat, kiedy miałam doświadczenie zawodowe, a pani, dla której pracowałam, napisała w mojej recenzji, że ubierałam się nieodpowiednio. Nie miałam na sobie, miałam na sobie dokładnie to, co mi kazano Po prostu miałem cycki”, napisał na Twitterze jeden z użytkowników.

„Miałem czerwony podkoszulek pod czerwoną kurtką (nie był to zamek błyskawiczny, ale pasował do munduru), kiedy pracowałem w dużym sklepie detalicznym o 18/19. Zostałem wezwany do HR i powiedziałem kobiecie, która złożyła skargę o rozdwojeniu” – powiedziała inna osoba. Wstrętne i zmusili mnie do noszenia i kupowania koszulki polo marki XXL.

READ  50 najlepszych programów telewizyjnych wszechczasów – według nowego badania

„W college’u byłem w barze, idąc do łazienki, a ten facet z bardzo poważną miną powiedział: „Musisz uważać, dokąd idziesz z tymi rzeczami”. Dwa tygodnie później widziałem go w stołówce. Nie. niebezpieczeństwo znał mnie, bo nigdy nie patrzył mi w twarz” – podzielił się z inną osobą.

Kobieta opisała swoje piersi jako
Kobieta opisała swoje piersi jako „odwracanie uwagi” i przesunęła stoły. Zdjęcie / Twitter

Inni nie zrozumieli, sugerując, że Airhart powinien był wybrać inny strój zamiast pomarańczowej sukienki z niskim stanem, którą nosiła tego dnia.

„Może powinieneś być [sic] Jeden odpowiedział: „Inny strój”.

Inny powiedział sarkastycznie: „Wezmę rzeczy, które nigdy się nie zdarzyły za 500”.

„Szkoła jest wszędzie: tak ci mówiłem”, powiedział jeden z użytkowników.

Airhart nie jest osamotniona, gdy publicznie odczuwa wstyd na piersi. Niedawno poproszono kobietę o noszenie chusty, ponieważ jej „duże piersi” sprawiały, że „ludzie czują się niekomfortowo” w wesołym miasteczku.

26-letnia Whitney Page Venable z Florydy odwiedziła Universal Studios w Orlando w lutym i powiedziała, że ​​była zszokowana sposobem traktowania pracowników.

Modelka twierdzi, że pracownik powiedział jej, że będzie musiała zakryć dekolt, jeśli chce wpuścić ją do parku.

Whitney miała na sobie białą koszulę i miętowozielone szorty, ale powiedziała, że ​​wiele innych kobiet ubrało się w podobny sposób.

„Czułem się upokorzony i zawstydzony” — powiedział Whitney.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top